PDA

View Full Version : искам да си го върна...



sad_girl{}
07-16-2007, 20:42
значи преди време се запознах с едно момче,което беше много мило със мене ,започна да ме харесва,но аз винаги след като ми казваше,че ме обича аз му казвах че ме лъже..Тои настояваше да му повярвам по наи различни начини,но нещо в мен неможеше да му повярва...наистина бях мн объркана...Всичките ми приятели ми казваха,че тои не лъже но аз неможех да му повярвам...Исках но неможех..И така аз реших да го излъжа че не изпитвам нищо към него,че нямам чувства но неможех да му го кажа...затова песента на Преслава-Безразлична..ми помогна много..Казах му я и му казах да се заслуша в текста и...а после беше много разстроен,тои имаше надежди за нас а аз му разбих всичко...тои започна да пие много,а също така и да пуши страшно много,но аз грешката вече я бях направила...Чувствах се ужасно..незнаех какво да правя,неможех да му кажа че всичко беше номер за да проверя по този начин дали наистина ме обича както казва,беше много късно..Много дълго време тои не ми проговори..Дори веднъж бяхме отишли с мои приятелки до негожото училище,аз исках да му кажа всичко и нещата исках да се оправят,но уви след като ме видя тои наи демонстративно се обърна с гръб към мен..От това много ме заболя,но не го показах,след този момент разбрах,че повече никога няма да си го върна...Но моята история не свършва до тук...След близо месец тои замина да работи в Испания...аз умирах от болка,не бях се чувствала по притеснена и гузна в живота си...Но се опитвах да не го показвам,но приятелите ми виждаха как се съсипвам...аз обаче си го заслужавах целия този ад през които минах...Но тои след като флезе в чата от Испания ми каза въпреки всичко което направих,че ме обича....аз неможех да повярвам от радост,но все пак това много ме зарадва,бях много щастлива...Докато тои след 2 седмици си доиде и искаше да се видим,по точно настоявашеее..аз бях болна но нямаше как да откажа на тази покана...Видяхме се и мойе да се кайе че всичко мина добре...Вечерта дълго си говорехме по телефона при което тои отново ми каза че ме обича..ахх само как исках да му отвърна със същото,но нещо пак ме спираше..защо отново това нещо не ми позволи да му повярвам..След онази вечер спряхме да се вийдаме и да се чуваме....изобщо всякаш нищо не се беше случвало...а през това време аз със всеки изминал ден го заобичвах все повече и повече...Полудявах исках да го видя,да му кажа всичко,но не успях...Имах чувств0т0 че вече не го интересувах така както преди...тои след това още ведъж ми каза че ме обича и след това пак го нямаше а аз умирах от болка...Просто го исках само за себе си ревнувах го от всичко,но уви как да му го кажа..След което в живота Ми се появи др момче...и както се казва в една грешна нощ аз приех да тръгна с него,но аз изобщо амааа изобщо не го обичах,но исках да покажа на моето момче,че съм жива,че съществувам,аз имах чувството,че тои ме е забравил и е вече със друга и си казах защо и аз да немога да бъда с друг...Но с този друг нещата бързо приклиучиха...Сега съжаляваам много за всичко искам да си го върна моето момче,момчето което обичам страшно много от момента,в които се запознахме,но незнам какво да направя,незнам дали тои още ме обичА,Дали изпитва същото както преди го описваше..незнам какво да направя искам да си го върна...Моля ви помогнете Миии...аз го обичааммм... :(

BlueMushroom
07-16-2007, 20:49
abe macka q po-tvurdo i gore glavata.ako iska da e s teb shte te nameri.tova koeto ti mojesh da napravish e da ne se durpash i da ne se pravish na nedostupna.kato go vidish pokaji mu che mu se kefish iii badi postoqnno usmihnata.taka shte vidi che imash chuvstva kam nego i shte nabere kuraj...kasmet i pishi ako stane neshto :smt016

FaTaLn0t0_LaDy
07-16-2007, 20:53
Ахх...не искам да се обиждаш но си постъпила глупаво..имаше едно момче в живота ми което винаги като почустваше че ме обича и ми го казваше..според мен този човек те обича много но ти си сгрешила..единственото което можеш да направиш е на да му демонстратираш че си жива като тръгваш с други момчета а по-добре ако не можеш на живо му се обади по телефона кажи му че искаш да му кажеш нещо или пък ако ще ти помогне му цитирай началото на тази песен Азис&Малина - не знаеш...смисъл ето това:"..искам да ти кажа нещо много отдавна, нещо което искам да изкрещя на целия свят, искам да ти кажа, че те обичам до болка.."...единствения нчин да поправиш нещата е да му кажеш цялата истина без да се притесняваш от квото и да било...ако го обичаш истински няма защо да се притесняваш от това да му го кажеш повярвай ми!!!!! успех мила..

passion92
07-16-2007, 21:00
ako iska da e s teb shte te nameri.
abe 6e q nameri ... toi ve4e nekolko pyti q e namiral i tq si e preebavala 6ansa ... sega tq e nared da go potyrsi taka leki4ko ... to 4oveka ve4e mu e stanalo gadno toi nekolko pyti i e kazal za 4ustvata si tq se praila na udarena ... mn qsnu 4e 6te mu pisne ... i 6te si pomisli 4e se bori za ne6to nevyzmojno .... sega macko ti si nared da go potyrsi6 .. i 6tom go obi4a6 da mu go kaje6 ... samo ti moje6 da si popravi6 gre6kata ... samo ti moje6 da si go vyrne6 ...kasmet4e ot men .. stiskam palci ... nameri go ... potyrsi go ... poiskai da pogovori6 s nego ... kaji mu 4e si sgre6ila ... 4e ti sy6to si imala 4ustva kym nego i o6te ima6

Need_A_Girl
07-16-2007, 21:09
Ligla!!! Ne6to te vyzspiralo da mu kaje6 4e go obi4a6...pyrviqt pyt-kakto i da e, ama s vtoriq pyt sama si si bila 6uta...i da ti kaja sry, ama mislq 4e ne go zaslujava6! pyrvo si izqsni 4uvstvata, posle se zanimavai seriozno s mom4eta..ebati kefa-da razbiva6 myjki syrca :roll: sega prosto 6e ti e gadno izvestno vreme i posle pak 6e trygne6 po dr mom4eta, ama toq pyt 6e ima6 obica na uhoto i 6te znae6 dali da se zanimaa6 s nqkoi ako ne go obi4a6 istinski ;)

nasty_f
07-16-2007, 21:14
Много тъпо си постъпила,ама ХИПЕР ТЪПО!Не мога да проумея защо въобще си направила така.Не искам да се обиждаш,но си го заслужаваш...Ти направо си съсипала момчето,и на теб ти е гадно,и на него...Не знам,простооо...ти ме разби от всякъде.Как може да се съмняваш в човека,който те обича.Казва ти го,показва ти го и ти пак да се съмняваш...Това е луда работа...По-добре вече не закачай горкото момче.Сигурно вече тъкмо те е забравил и ти пак да започнеш СЪЩАТА история.Остави го,няма смисъл!Поздрави го с песента на Dido-"white flag" . Кажи му да се вслуша в текста и,ако не може да я преведе да влезне в www.otkrovenia.com или bg,едно от двете беше,там има преводи на почти всички песни,и този го има...

vvs_go
07-16-2007, 21:42
tva sq moi6 da mu go prati6 na mail-a moje i da ima efekt

Mementomori
07-16-2007, 23:02
Здравей,sad_girl{}!Трябва да събереш кураж и сили и да поговориш с момчето,да се извиниш за поведението си!Обясни му,че е човешко да се греши!Признай му чуствата си!Бъди убедителна!Дано ти просто,защото ти не веднъж не си му отговорила на чуствата!Успех,Мила!

Phantasmagoria
07-16-2007, 23:29
Ти наистина си зле.
Май сама не си на ясно какво искаш.Отдала ти се е възможност да си с него,ти сама си я пропиляла.Сега се ядосвай на себе си.Той е бил до теб,обичал те е...Ти си се правила на безразлична.Много ясно че рано или късно ще си намери друго момиче.Няма вечно да тича след гъза ти и да ти се моли.Сама си виновна.За какво ти е да го лъжеш,че не изпитваш нищо към него?Много глупаво си постъпила и сега си носи последствията.

sad_girl{}
07-17-2007, 16:55
ох знам че не съм постъпила правилно,ама вие не разбирате че нещо в мене неможеше да му повярвааа...опитвах се но неможех,мисля си че сега ще бъде доста глупаво ако отида при него след толкова време и му кажа че съм сгрешила..ами ако тои вече не ме обича..ако не му пука вече за мен...оххххх признавам си доста тъпо направих обаче бих искала да си поправя грешката... :(

kofti_nick
07-17-2007, 16:59
ох знам че не съм постъпила правилно,ама вие не разбирате че нещо в мене неможеше да му повярвааа...опитвах се но неможех,мисля си че сега ще бъде доста глупаво ако отида при него след толкова време и му кажа че съм сгрешила..ами ако тои вече не ме обича..ако не му пука вече за мен...оххххх признавам си доста тъпо направих обаче бих искала да си поправя грешката... :(

Тва , че си тъпа е ясно ... Ся отивай при него да му се обяснявап в любов :smt006 :smt006 :smt006

sad_girl{}
07-17-2007, 19:25
Triple-H ти по умна/умен ли си???Да на вас ви е много лесно не се поставяте на моето място,незнаете какво е да искате нещо но да неможете да го почустфате...Аз си знаех,че никои неможе да ме разбере...чудя се изобщо защо ли потурсих съвет при вас.се пак за изказваията на някои Бллагодаря,Но за изказване то на Triple-H мога да го погледна от две страни...но просто неискам да флизам в подробности за тъпото му изказване...и се пак достогнах отново, и отново до заклиучението,че никои не ме разбира... :(

.....
07-18-2007, 12:52
...и се пак достогнах отново, и отново до заклиучението,че никои не ме разбира... :(
Еми и аз съм в горе-доло в същото положение ако това те успокоява, но и аз незнам какво да нарпавя.Пиши все пак какво е станало накрая (ако нещо е станало де :( )

07-18-2007, 12:56
ПАТКА !

sladkata_presi
07-18-2007, 13:03
ПАТКА !
Я не обиждай ве,вандал! :smt013 :smt013 Като ти се случи на тебе ще видиме дали ще обиждаш така!

Такааа,сега по темата.
Постъпила си малко глупаво.Зная как се чувстваш,минала съм през този период мила,сега те съветвам да се срещнеш с него и да му обясниш нещата.
Виж-какво толкова те спира-този човек толкова пъти ти е казвал тази дума,макар наистина да е трудно да я произнесеш при такъв случай раздяла-той ти е дал толкова много такива доказателства...
Макар ти да си го отпратила,той продължава да те обича,ти него също.
Какво още ви пречи?Просто му го кажи,не губиш нищо-поне ще знаеш какво ще стане-ако не му го кажеш може да бъде прекалено късно.

sad_girl{}
07-18-2007, 19:59
ми ако като му кажа...тои ми отговори че вече няма значение,че не го интересувам вече...ако ми каже така...Няма да мога да го преживея...аз наистина съжалявам,за тази грешка н0 пр0ст0 неможех да му го кажа..Аз мислех че и тои е като всички останали безмозъчни момчета,че ще се подиграе с мен или пък че ще се мисли за г0лямата работа..Ет от това ме беше страх...да не е временна маска това негово държание,да не ме излъже както другите правиха с мен,да не ми разбие и малкия ссфят които бях изградила...Сега чак осузнавам,когато не е до мен,когато го няма,когато не го чустфам като упора до себе си колко много ми липсфа...мн съм объркана... :(

sad_girl{}
09-08-2007, 23:26
ne ne neee veche ne mi puka...zakliuchete temata... :-) :P O:)

LofYou
09-09-2007, 06:41
Не се отказваи точно сега .. щом си разбрала че не е като другите бори се бори се с всички сили .. Нима имаш какво да губиш :-k

koalka
09-09-2007, 09:02
Предполагам автора си е решил проблема!Ключ.