PDA

View Full Version : Дюнеропродавач зарибява горкото чери :Д



cherinka
07-16-2007, 21:57
Здравейте.
Ами значи, миналата сряда към 23ч. бях за дюнери.
Не знам,ама нещо не се разбрахме с тоя дето прави дюнерите (странен акцент извади) ама както и да е - повтори ми около 7-8 пъти какво е казал, и го разбрах ииииии неска отивам за дюнери, погледнах го и си викам "я, той от сряда" и той, моля ви се, вика "Здравей" и намига такъв. АХАХА.
И аз седя и го гледам като трабичка :mrgreen:
И бла бла вика "кво ша хапваш" :mrgreen: и аз викам "дюнирки" :mrgreen: .
И не знам как стана, той вика "на работа ли отиваш" :smt005 :smt005 :smt005 (е, малко си е обидно..) и аз викам, че се връщам от работа, и т ой вика "няма ли дискотека нещо а-у" и аз му викам, че тати ме чака отсреща (ТВА СИ БЕШЕ ИСТИНА!!!) Вика.. "ай те водя на дискотека, изчакайме 30мин да ми свърши смяната и ида" и аз викам, че няям пари, че не съм зела заплата и ми е неудобно така без пари. И му викам, че и без тва няя ме пуснат, щот нямам години и той вика "Ни са притисняй", и викам, че и без тва и тати е с мен и той вика "ами ша го отпратиме и ша идем да пийнем биричка" и аз викам, че не пия бира :mrgreen: :smt005 и вика "кво пиеш" и аз викам "айде чао, ша мина тия дни пак по тва време да се разберем нещо" (бтв - като искам да се оттърва от някой, винаги минавам с тоя номер) ии тъпър-тъпър качих са в на тати колата и оооотпътувахме към вкъщи с дюнирити под ръка, ама знаете ли кво взе, че стана?!
:smt017 Взех, че се замислих дали съм постъпила правилно като го отрязах така, ама.. тва беше инстиктивно такова.. щото долавих (и предния път и тоя) че е турчин, мисля. И се стреснах някво. Пък аз съм си чисто българче, дори в родата ми няма абсолютно никви македонски или сръбски примеси.. ии.. нз.. пък и не беше много стар..


.. :smt017

Mementomori
07-16-2007, 22:04
Здравей,cherinka!Щом си го отрязала инстинктивно,значи е имало защо!Явно това е било нещо като защитна реакция,която твоето "аз" е задействало,като е оприличило даденото моче като неподходящ!Според мен си постъпила правилно!Довери се на себе си и бързата си преценка!Бтв ако е удачно да питам,ти на колко години си?

Need_A_Girl
07-16-2007, 22:04
Az da ti kaja po princip ne sym rasist, ama opredeleno turcite i ciganite ne sa mi priqtni..i vse pak kato stava vypros za vryzka ne se rykovodq ot rasata ;)

Th3MaN
07-16-2007, 22:22
Мали мали :D а с някой месар няма ли да се забиеш :smt005 Ебавам се. Ми кво добре че така си направила щот не е хубаво така секи дето ти предложи да му се връзваш ;) той ако има нещо към тебе ще настой пак и така ;)

live2beCooL
07-16-2007, 22:22
Ne se hva6tai s dunero prodava4! nai-malko puk s tur4in ! :D

kofti_nick
07-16-2007, 22:37
Ne se hva6tai s dunero prodava4! nai-malko puk s tur4in ! :D

Аууу ... Що ? :roll:

A_JoLiE
07-16-2007, 22:44
Мали мали :D а с някой месар няма ли да се забиеш :smt005 Ебавам се. Ми кво добре че така си направила щот не е хубаво така секи дето ти предложи да му се връзваш ;) той ако има нещо към тебе ще настой пак и така ;)

Naistina ako ima ne6to 6te te popita pak i pak i pak ...

[TNT]
07-16-2007, 23:42
хвани се с баничаря :lol:

FaceR
07-17-2007, 01:09
хвани се с баничаря



ама да е циганин че са по мазни циганите сигурно по лесно щи влиза като у дома си xOXOxOxoXoOxOx

IKisseDAGirL
07-17-2007, 10:01
Ааа и мен ме зарибяваше един дето продава дюнери :D
Говорихме си половин час и после вечерта ме видял от далече и ме гони по пътя да ме пита дали са ми харесали дюнерите :lol:

young_rich_famous
07-17-2007, 10:12
Ше опиша коментара си с емотиконки :D : :smt100 :smt073

slavito007
07-17-2007, 10:37
Така и трябва !!!Не се замесвай с такива хора.Наистина,човека може да е имал 100% чисти намерения,но знаеш ли?Абе добре си постъпила.А впрочем по-голям ли е от тебе?

vliuben
07-17-2007, 10:46
xaxaxa dunerdjiq :D:D:D:D:D da ne prozvuchi kato fukane no az za 1 sedmica harcha pvoeche pari ot kolkoto toy vzima za 1 mesec

07-17-2007, 10:48
pak se izlugah da ti pro4eta malumnata tema!Pove4e nqma da pravq takava gre6ka!

07-17-2007, 10:51
хаха аз в 99% от случаите дайствам на инстинктивния принцип "разкарай се"... няма за какво да съжаляваш :wink:

GaNgStAz
07-17-2007, 10:53
ХаххААахахАХА маце, тея дюнери дет са на центъра там ф завойчето ли ? :smt005 ако са тея.. пича не е турчин, споко :smt005 познаам го ;] btw.. ама не ти и тряа де :D

Coolguy
07-17-2007, 11:08
Трябваше да се похвалиш нали? :lol:
Добре черинка, ти си неотразима, неповторима, мъжете наляво и надясно искат да са с тебе ;-)

Преди 2 дни едно момиче ми призна че има чувства към мен, но аз я отрязах и тя се разплака. О, горкия аз, дали постъпих правилно, но какво да правя че всички жени си падат по мене :D Дали да не направя цяла тема?

P.S. Не се цупи, аз от добри чувства. Пускай още такива теми! Само ти ме караш да се смея в целия форум.

07-17-2007, 17:43
Пък аз съм си чисто българче, дори в родата ми няма абсолютно никви македонски или сръбски примеси.. ии.. нз.. пък и не беше много стар..


.. :smt017

аве, не, че се заяждам, ама македонец е чист българин... :-D

иначе, мацка, ти не си задължена да обръщаш внимание на който и да е, така че хич да не ти пука.