PDA

View Full Version : Moderated:Пастрок-насилник!



Jewel`
07-16-2007, 22:47
Zdraveite.Az sym momche na 18 godini i iskam da spodelq s vas moq problemi koito me izmuchva strashno mnogo ot godini nasam...Problem koito imat mnogo tiineidjari no pri malko e dostignal do takava stepen kakto pri men...Taka narechennite semeini problemi.Predi 7-8 godini maika mi se razdeli s bashta mi i se ojeni za drug 4ovek.V na4aloto go haresvah i togava bqh malyk i mnogo mnogo ne se zamislqh kakvo shte e negovoto u4astie v moq jivot...Mina godina-dve, rodi mi se sestra...sled koeto zapochnaha karanicite...Nai obiknoveni karanici koito vsqko semeistvo e vijdalo...No sled vreme neshtata zapocnaha da stavat mnogo po seriozni.Doidre vreme v koeto bqh svidetel kak "toi" udari maika mi...kazah si che i takiva neshta se sluchvat a i togava bqh maluk i mnogo mnogo ne se zamislqh nad tova keoto se sluchva...a i si kazah che tova nqma da se povtori...No uvi...stana i to nevednuj...Karanicite mejdu tqh stavaha vse po 4esto i po 4esto i ne bqha obiknoveni karanici a jestoki skandali v koito i dvamata kreshtqha i se obijdaha edin drug ...Slucvhashe se toi da q udari,tq da izvika policiq,razdelqha se no nakraq vinagi se sabiraha...Moje bi zaradi sestra mi moje bi zashtoto dalboko v sebe si se obi4at ..ne znam...Godinite minavaha , az poporasnah i idva moeto u4astie v cqlata kartinka...Toi veche beshe zapocnahl da mi se nalaga kato bashta,naredjashe mi kakvo da pravq...no samo tova...ne praveshe nishto koeto edin istinski bashta bi napravil k1m sina si(ne e i dlujen moje bi..)i taka doide vreme v koeto i az zapocnah da buda zamesvan v tezi skandali,sluchvashe se da me udari..abe prosto momenti v koito mi idvashe da se samoubiq...No si nqmah i predstava che tova koeto izpitvah togava ne moje da se sravnqva s tova koeto pochnah da chustvam sled dve-tri godini...Prez tezi dve-tri godini neshtata si prodyljavaha,zapocnha da se darji s mene kato syvsem chujd 4ovek,psuvashe me,tupcheshe mi dostoinstvoto,zapochna da me udrq kogato mu pootvorih usta da se zashtitq,sushtoto beshe i s maika mi...vupreki 4e na neq i posqgashe mnogo po rqdko otkolkoto na mene a i tq ne se strahuvashe ot nego i ne misleshe 4e moje da i napravi neshto...Vsichkoto tova zapocha da stava vse po 4esto i po 4esto dokato nakraq polojenieto v nas se prevyrna v SYSHTINSKI AD!!!Idvaha momenti v koito neshto v men se prekurshvashe,sqkash umirah,ne znaeh kakvo da pravq kude da otida,kyde da se skriq...kazvah si 4e tova shte se opravi no ne stana taka...stavashe vse po losho i po losho i malko po malko az samiq zapocnah da se promenqm...Da izpitvam tazi ogromna bolka mi stana kato vtora priroda,vinagi kogato se pribereh v kushti useshtah omrazata i bolkata koqto se taeshe v nas...Kazvah si che shte se iznesa navyn,che shte zapocnha rabota i shte se izdarjam sam no nakraq izgubvah smelost i tova moe jelanie ne se osyshtestvqvashe....I taka dopredi edin mesec kogato sled poredniq skandal toi mi izvadi noj i me zaplashi che shte me zakoli sled koeto hvarli noja po mene(ne znam dali shteshe da go napravi,uspqh da mu izbqgam kato obikalqh edna masa za da ne me dokopa)...I togava chashata prelq...beshe prelivala stotici pyti no tozi pyt go osuznah syvsem qsno i se nastroih s naglasa che do 2-3 meseca shte se iznesa ot nas...Moje bi shte mi kajete:gledai na neshtata po spokoino ne gi vzimai tolkova navytre,shte se orpavqt neshtata,rano ti e oshte...no prosto nqma zakyde poveche da tyrpq..jivota mi se e osnovaval na tova kakvoto i da mi doide na syrceto da go prevyzmogna,da go preodoleq,da se spavq s nego,da se durja tvurdo da buda muj...no prosto ne moga da ponesa poveche...neshto v men zapochva da se prechupva,zapochva da umira malko po malko,sled vsqka karanica se osovavam v ogromen okena ot bolka i myka i ne moga da izlqza ot nego..prosto me lulee nasam natam.,az samiq se promenqm..priqtelite mi postoqnno me pitat kakvo mi ima ,nqkoi ot tqh mi kazvat 4e sym stanal mnogo stranen...a az prosto ne moga da namerq sili i dumi da im obqsnq vsichko,da si izleq mykata...mnogo malko ot tqh znaqt za kakvo stava vypros i to ne go razbirat napylno.....Idva momenti v koito zapochvam da osmislqm jivota si,zapochvam da se samosujalqvam pitam se zashto na men se e sluchilo zashto i moeto semeistvo ne e normalno,zashto nqmam bashta na koito moga da se opra,na koito da razchitam..sulzite napirat vinagi v mene kogato vidq semeistvata na povecheto mi priqteli,i kak jiveqt te....Sujalqvam ako sym se obqsnil malko neqsno ne me biva mnogo mnogo v pisaneto prosto iskah da spodelq kak se chustvam i kakvo izpitvam zashtoto rqdko moga da go napravq o4i v o4i s nqkoi drug...Znam 4e temata mi ne e za razdel sry!


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

petel
07-16-2007, 22:57
Тема, дълга една страница, написана на шльокавица? Оптимистка ще си, ако се надяваш някой да я прочете:)

Mementomori
07-16-2007, 23:12
Здравей,Jewel`!Съчуствам ти!Ужасна история!Щом смяташ,че ще е по-добре да се изнесеш,го направи!Грижи се за себе си!Не се отчайвай!Не се самообвинявай,защото ти си жертва на насилие!Защо не потърсиш помощ от баща си?

m!mSiTy
07-16-2007, 23:37
:smt009 Prosto..nqmam dumi....naistina ujasqvashta istoriq..ako tova e edinstveniq nachin da se izmuknesh ot celiq tozi tormoz-iznesi se!ne e lesno da jiveesh i da se izdurjash sam..,no spored men vsqko drugo polojenie bi bilo po-dobro ot tova,v koeto se namirash v momenta.. :( A naistina..zashto ne potursish podkrepata na bashta si? Toi sus sigurnost ne bi ostanal bezuchasten.. I drugoto koeto e..ti shte se iznesesh-hubavo..,no maika ti i sestra ti (koqto ne se znae dali ne q ochakva sushtata sudba)..te..? Kakvo shte pravqt te..? Mislq,che bi bilo mnogo po-dobre ako se iznesesh zaedno s tqh dvete.. ne biva da gi ostavqsh da jiveqt taka..i oshte poveche sestra ti..koqto v podobna sreda ne znam na kuv moral i uvajenie shte bude nauchena.... :smt009
Tova e ot men..dano sum uspqla nqkak da ti pomogna... :?
Uspeh..!

07-17-2007, 00:18
Moje bi shte mi kajete:gledai na neshtata po spokoino ne gi vzimai tolkova navytre,shte se orpavqt neshtata,rano ti e oshte...
Аз пък ще ти кажа че тоя боклук трябва да бъде поставен на мястото му...проблемите не се решават просто като избягаш от тях...на твое място бях се погрижил въпросния индивид съвсем скоро да се озове с бухалка или бокс в главата...колкото повече ти третира като боклук...толкова повече ще те е страх и ще се свиваш в себе си...така че направи НЕЩО...ако не искаш крайни методи като моя подай жалба в полицията,опълчи му се,просто направи НЕЩО...защото нищо няма да се оправи само ако просто седиш и чакаш...продължава да те бие понеже мисли че не можеш да му се опълчиш...трудно е,но друг начин да се измъкнеш няма...този АД уврежда психиката ти...човек не може да живее при такъв страх(изпитвал съм нещо подобно така че знам какво е)...затова...НАПРАВИ НЕЩО !!!

[TNT]
07-17-2007, 00:38
напълно подкрепям това мнение отгоре !!! щом още не си го набил значи неможеш...Тва с полиции няма да стане,щото ти ще се измъкнеш,ама майка ти и сестра ти НЕ ! щом майка ти се събира с него,значе не е много наред...Та бухалка...Може да счупиш нещо около теб,а и трябва много замах...По-добре бокс...Хвърли му един як бой на тва копеле...Колкото и да е здрав,след 2-рия удар с бокса ще е на земята...Пребий го яко(глей да не го убиеш само! )...Като му хвърлиш 1 як бой ще се успокои,но вероятно пак ще се надъха по някое време...Ще му хвърлиш още 1 и тогава вече,ще се кротне...

П.П. не мога да повярвам как толкова време не си го направил тва...изглежда си нерешителна личност,но трябва да приемеш вече крайни мерки...тва толкова години как си го търпял...

sweet_misery09
07-17-2007, 03:22
Prosto nqmam dumi za tova,koeto si napisal,,,,az su6to sum imala problemi v sem si,oba4e 4ak dotam ne se e stigalo...nz moje bi tozi go e qd za ne6to(nqkvi li4ni problemi,materialni problemi,problemi s nervite,nqkva revnost kum tebe zaradi maika ti,,znam li nali kazva6,4e kato si bil po-maluk ne6tata sa bili gore dolu nared,zamilsi se kakvo se e slu4ilo prez tezi godini,ot koga ne6tata sa taka?)... ai az mislq,4e toi ne obi4a maika ti,,edin 4ovek,koito q obi4a ne bi i posegnal,ako q obi4a6e nqma6e da posegne i na tebe)..... aaa za suvet:spored men ili trqbva dvamata s maika ti da si iz4eznete i toq da go natopite nqkude,ili si nameri nqkoi vuzrasten za upora i se opla4i,,,ne mojej sam spored mene....prosto mislq,4e vsqkakvi deistviq ot tvoq strana biha bili bezrezultatni ai kakuv e smisula da se uni6tojava6 ??? ,,,
ВИЖ, пиши ми на Skype ако искаш tumnoo4ka-така ме търси ;),,,ако не можеш-ми пиши на ЛС;;;)

Vikitooo
07-17-2007, 04:22
Тема, дълга една страница, написана на шльокавица? Оптимистка ще си, ако се надяваш някой да я прочете:)

Ооо прочетох я с голям "мерак" :cry: Не мога да кажа,че те разбирам защотото не те. Виждам само ада, в които живееш. Нямам думи, аз само от прочетеното се ужасих. Трябва да търсиш изход от тази "пропаст", в която си. Полицията едва ли ще вземе някакво участие и за това трябва се погрижиш ти. Вече си голямо момче- мъж! Имай смелостта да направиш тази крачка в живота си, а именно да се преместиш. Аз не виждам друг изход.Може да не е сам, мойе да си намериш съквартиранти и да живееш с тях, защотот и сам не е лесно. Чудя как може майка ти да живее с него, но не я съди това е нейният избор. Някакви следи да имаш от баща ти, едно рамо да удари той? Или напълно сте скасали отношенията? :smt011 Само не забравяи и майчето и сестричето ти, ти си единственият който трябва се погрижи за тях..Много Голям Късмет, ти пожелавам от все сърце! [-o<

Гост2
07-17-2007, 12:04
Напълно подкрепям първия гост и [TNT]! Неможеш да си тръгнеш, защото този проблем ще стои в психиката ти, спомените ще те измъчват и накрая ще стане в комплекс, и може да станеш като него. Трябва да мислиш за по-далечното бъдеще! Ако апартаментът не е изцяло на негово име(или въобще) и ако нямате някаква сериозна финансова зависимост от него, и имаш физическата възможност и т.н. Ти трябва да го пребиеш (не да му се опълчиш). Трябва да го пребиеш почти до смърт. Само така можеш да затвориш тази глава от живота ти. Но трябва да е до смърт само ако знаеш, че после няма да те гризе съвестта, в което се съмнявам, защото той ти е никакъв.
Защо трябва ти да се изнесеш? Изгони него. Тези неща от сорта-"АЗ ще се изнеса и ще почна друг живот" са просто заблудени мечти и начини да отлагаш. Няма това да стане. Трябва да го премажеш без да му дадеш възможност да се защити, да избяга или да ти отмъсти, за да знаеш че е приключено за най сигурно (ако имаш този гняв) го инвалидизирай някакси, за да се чуди откъде му е дошло и да си спокоен. Нито ти е истински баща, нито някога реално се е държал като такъв. Той ти е никакъв! Ти просто защото, си от такова семейство не осъзнаваш, че си най-важният и този свят е тук, за да си осигориш собственото щастие :arrow: не се замисляй какво ще каже и как ще реагира майка ти, сестра, съседите, роднините или приятелите. Недей да гледаш, че някакви момиченца в някакъв форум ще ти кажат да си по спокоен, да се изнесеш или да се съобразиш с някого-те просто не разбират. Трядва да земеш позицията си в семейството (така става и в животинския цвят, а той не е чак толкова различен от нашето общество). Внимавай да не те убие, а ти за него не му мисли, докато го правиш! А и полицията е друга опция!
Не се притеснявам, че ако някой ме послуша друг може да пострада(най-вероятно пастрокът ти) :arrow: това е за хора като него.

flowerlina
07-17-2007, 15:29
Ужасна история.Знам една подобна,но не желая да я казвам пред всички.Ако искаш можеш да ме потърсиш на скайп flower.lina.Към темата Arrow В момента имаш ли работа?Ако не се заеми с тази задача,за да можеш възможно най-бързо да се изнесеш от вас.Има и друг вариант след някой от неговите побои отиваш при лекар и си вадиш медицинско,а ако занесеш медицинското в МВР могат да го вкарат в затвора и мъките на цялото ви семейство да приключат.

От сърце ти желая успех.

sladkata_presi
07-18-2007, 18:50
Избягайте от него! [-o<

OnTheEdge
05-16-2008, 20:42
mnogo tujna istoriq :cry:

Carmen_Kass
05-16-2008, 21:34
:smt009 Prosto..nqmam dumi....naistina ujasqvashta istoriq..ako tova e edinstveniq nachin da se izmuknesh ot celiq tozi tormoz-iznesi se!ne e lesno da jiveesh i da se izdurjash sam..,no spored men vsqko drugo polojenie bi bilo po-dobro ot tova,v koeto se namirash v momenta.. :( A naistina..zashto ne potursish podkrepata na bashta si? Toi sus sigurnost ne bi ostanal bezuchasten.. I drugoto koeto e..ti shte se iznesesh-hubavo..,no maika ti i sestra ti (koqto ne se znae dali ne q ochakva sushtata sudba)..te..? Kakvo shte pravqt te..? Mislq,che bi bilo mnogo po-dobre ako se iznesesh zaedno s tqh dvete.. ne biva da gi ostavqsh da jiveqt taka..i oshte poveche sestra ti..koqto v podobna sreda ne znam na kuv moral i uvajenie shte bude nauchena.... :smt009
Tova e ot men..dano sum uspqla nqkak da ti pomogna... :?
Uspeh..!

+1

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-16-2008, 23:54
стара тема