PDA

View Full Version : Какво ще направите ако...



pink_n1
07-17-2007, 07:50
Значи това е нещо като игра! Когато си родите детето/детаца и...

Детето е на 13 и го намирате цигари у него ?
Детето е на 14 и го хващате да се натиска с момчето, което знаете, че е на 22 ?
Детето е на 15 и намирате трева у него ?
Детето е на 15 и намирате наркотици у него ?
Детето е на 14 и се прибира пиян/а ?
Детето е на 14 и ви казва че е обратен/а ?


Това измислих до тука! Ако имате още предложения пишете!

zloto
07-17-2007, 07:53
при всички случаи ще му се накарам хубаво :smt076 :smt075

pink_n1
07-17-2007, 07:55
горкото... ;)

buboman
07-17-2007, 07:59
Ше го помоля за чаделче...ахахаха глупости говора ае лека нощ :mrgreen:

Disrespect
07-17-2007, 08:02
1. Детето е на 13 и го намирате цигари у него ?
2. Детето е на 14 и го хващате да се натиска с момчето, което знаете, че е на 22 ?
3. Детето е на 15 и намирате трева у него ?
4. Детето е на 15 и намирате наркотици у него ?
5. Детето е на 14 и се прибира пиян/а ?
6. Детето е на 14 и ви казва че е обратен/а ?

1. ще му обясня без да му викам и да го бия
2. ще пречукам момчето и ще се разбуча на детето
3. пак ще му обясня без да викам и бия
4. по-дълги обяснения :lol:
5. браво на детето :-D
6. нали ми е дете...ще го приема някак си колкото и да мразя педали

pink_n1
07-17-2007, 08:05
много обясняваш! Аз още на 12 ще му обясна кво може да стане ако пуши или се дрогира и то само да решава дали ще го прави. За цигарите ще съм съгласна след 16 г. ама за наркотиците не толкова.

pink_n1
07-17-2007, 08:08
Има грешка :) В 2рото - ми ако детето е момче... И да се целува с момче... Ми то аз съм момиче и си пиша и не ми пука кво пиша...

Disrespect
07-17-2007, 08:08
много обясняваш! Аз още на 12 ще му обясна кво може да стане ако пуши или се дрогира и то само да решава дали ще го прави. За цигарите ще съм съгласна след 16 г. ама за наркотиците не толкова.

децата от едно обяснение не разбират...трябва да се срещнат с проблема и чак тогава ще им влезе нещо в главата

pink_n1
07-17-2007, 08:16
много обясняваш! Аз още на 12 ще му обясна кво може да стане ако пуши или се дрогира и то само да решава дали ще го прави. За цигарите ще съм съгласна след 16 г. ама за наркотиците не толкова.

децата от едно обяснение не разбират...трябва да се срещнат с проблема и чак тогава ще им влезе нещо в главата

Е да вярно.. Ама да го сложа на масата и пред него наркотици, трева, ботилка водка и кутия цигари... и да му каза - пробвай и аз после ще обяснявам ???

quench
07-17-2007, 08:23
при всички случаи трябва тези действия да бъдат посрещнати с нужната строгост, но защото аз също съм правил подобни неща, но ако му покажа, че го разбирам напълно и изобщо не го осъждам, ще убия романтичността на това да си дете и да криеш от лошите възрастни какво правиш - тоест, няма да му отнемам привилегията да е дете, няма да го вкарвам в света на възрастните, като му казвам, че цялата отговорност вече е негова - например, на 14! напълно погрешно е да се поставя бремето на пълната отговорност върху плещите на детето, само защото на родителя не му се занимава
второ, не бива да се оставя на човек без житейски опит да взмеа решения, които могат да му повлияят в един необозримо-далечен за него период - все едно да дадеш огъня на маймуна и да й кажеш "с него ще се топлиш и ще готвиш храната си" - но тя може да запали гората с факлата

:D

ах, да ви сравнявам с маймунки много ми допадна

:twisted:

Skullbreaker
07-17-2007, 08:38
Детето е на 13 и го намирате цигари у него ? Ще му кажа , че това е неговия живот и има право да си го съсипва..Понякога психологическото въздействие е по-важно.
Детето е на 14 и го хващате да се натиска с момчето, което знаете, че е на 22 ? Пребивам от бой момчето , ама зверски , опитвам се да вкарам малко ъкъл в главата на детето..
Детето е на 15 и намирате трева у него ? Нема лошо ,стига да не е редовно..По-добре от цигари. Ше му обясня ,че не е хуу.
Детето е на 15 и намирате наркотици у него ? Ше го заведа на лекар.
Детето е на 14 и се прибира пиян/а ? Е аз се едно не се прибирам пиян от 14 годишен след купони...Ше му направя айран.
Детето е на 14 и ви казва че е обратен/а ? До 21 години нищо не е сигурно.Ще се опитам да му избия от главата идеята да е обратен/а..


Но ако имам дете , не смятам да го изпускам до такава степен , че да намирам наркотици у него..Смятам , че мога да го/я възпитам кое е добре и кое е лошо.

teenkopele
07-17-2007, 09:21
Ще пия една студена вода. :lol:

07-17-2007, 10:14
mi da ne dava Gospod takova ne6to.6te se pogrija o6te v na4aloto da ne se stiga do tuk

IlLuSi0nS`
07-17-2007, 10:54
Детето е на 13 и го намирате цигари у него ? - ами нормално и аз там някъде пропуших.. ще си пием сутрешно кафе с цигарки, а може и някое масе да фкара аххаха
Детето е на 14 и го хващате да се натиска с момчето, което знаете, че е на 22 ? - тфа не е добре.. ще кажа на момчето, че ако навреди на дъщеря ми по някакъв начин ще го потроша.. все пак тя като е хлътнала по него няма какво повече да се направи
Детето е на 15 и намирате трева у него ? - ммм чак на 15? и защо да я намирам? ние вече ще се напушваме заедно до тогава..
Детето е на 15 и намирате наркотици у него ? - хм.. тогава кой знае какви нови ще са измислили.. ще изпробвам новите продукти хаха
Детето е на 14 и се прибира пиян/а ? - ще го сцепя от бой като се наповръща..
Детето е на 14 и ви казва че е обратен/а ? - пак бой.. и може би едно посещение при курва..

Swinkenhoffer
07-17-2007, 11:16
Детето е на 13 и го намирате цигари у него ?
- ще му причиня болка. опазил ме господ от пушачи в къщата. :evil:
Детето е на 14 и го хващате да се натиска с момчето, което знаете, че е на 22 ?
- ще го оставя да си чупи главата с него, а после ще го взема за мене :lol:
Детето е на 15 и намирате трева у него ?
- стига да не пуши често... не е кой знае какъв проблем. трева > цигари.
Детето е на 15 и намирате наркотици у него ?
- не знам, честно. о.О
Детето е на 14 и се прибира пиян/а ?
- на някои им се случва по-рано, отколкото на мене... кво да се прави.
Детето е на 14 и ви казва че е обратен/а ?
- на 14 се съмнявам да осъзнава, че наистина си пада по своя пол, но няма да имам проблеми с това. стига да не е от гадните, нагримосани педали или мъжествена лесбийка.

07-17-2007, 11:24
При всички случаи една среднощна разходка ще ми се отрази добре ;)