PDA

View Full Version : Moderated:да деиствам или да изчакам малко?!



Terra_Ryizing
07-17-2007, 07:50
Zdraveite!!! Az sum mom4e na 14 godini.Predi vreme bqh mn vluben v 1 momi4e! Ponege sam smel mu kazah kakvo izpitvam kam nego i mu predlogix! No to me otrqza s obqsnenieto 4e xaresva drugo mom4e! Prejivqh go i tq trygna s tova mom4e ( koito e edin ot nai-dobrite mi priqteli ) Pregivqh vsi4ko tova i sled tova se vlqbix otnovo! Predlogix i na tova momi4e no i to me otrqza sa izvinenieto 4e ne moje da zabravi razdqlata si s bivshiq i 4e ni6to nqmalo da izleze!!! I dvete mi kazaxa 4e su mn simpati4en no 4e prosto xaresvat ili ne mogat da zabravqt dr hora! Sled okolo sedmica myki i bluskaniq po vrati i mebelli az se normalizirax :-D :-D :-D I sega xaresvam dr momi4e!!! Vyprosa mi e da deistvam li vednaga ili da iz4akam izvestno vreme! BTW s vuprosnoto momi4e se poznavam ot 3 godini i sega shte byde v noviq mi klas!!! Gledam da sum mil s neq da i pravq komplimenti i t.n i t.n Molq vi daite mi savet da iz4akam li s predlogenieto da deistvam vednaga ili vuobshte ni6to da ne pravq!!! Blagodarq predvaritelno :wink:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

rakiQ
07-17-2007, 07:57
а така момко ,сваляй я малко и като видиш че и тя те закача и тама те заглежда -изпитва интерес към тебе тогава действай по въпросеца :-)

но не бързай !
успех!

07-17-2007, 08:01
трябва да си романтик,забавен,интерес,Н натрапчив и малко гей. (не в онзи смисъл гей,който има малко акъл ще разбере) и недейте се хващате за последното като удавник за сламка. :smt012

Иначе успех,не бързай и не показвай,че си кой знае колко зайнтересуван от нея.

SpOrTs_GiRl
07-17-2007, 08:05
а така момко ,сваляй я малко и като видиш че и тя те закача и тама те заглежда -изпитва интерес към тебе тогава действай по въпросеца :-)

но не бързай !
успех!
;)

A_JoLiE
07-17-2007, 08:22
EhEeEe ... ti si mn vliub4ivo be, 4ado :smt005 :smt005 :smt005 ... OLe DnEs SaM NqKaK sI nA KeF xAXAXaxaxAX ..... ami zna4i pravi i komplimenti, pokani q na kafence, podari i rozi4ka ... Hmmm ......

Valar
07-17-2007, 08:26
Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш.

Знам, звучи странно. Но най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, секаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО. Знам, че това изглежда точно обратното на това, което повечето начинаещи са учени от родителите си и от обществото, но ако искаш да "впечатлиш" момичето, трябва да спреш да се опитваш да я впечатлиш и да запонеш да е третираш така, като че ли ТЯ има нужда да впечатли ТЕБ.

Terra_Ryizing
07-17-2007, 08:27
Blagodarq za dadenite otgovori do sega!!!!! Naistins s1vetite vi sa mn to4ni i obektivni !!!!! Otnosno temata-gledam da q zagovarqm da i spodelqm moite 4yvstva i t.n pravq komplimenti !!! No naistina gledam da ne izbarzvam zashtoto ne iskam da izgarmq kato prednite 2 p1ti :( O4akvam oshte gledni to4ki!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2007, 09:21
naistina trqbva da iz4akash ... no ne i pravi samo komplimenti :) karai q da izlezete neshto tam.. :P gledai da q vpe4atlish po nqkakuv na4in :)

Mementomori
07-17-2007, 15:57
Здравей,Terra_Ryizing!Най-добре изчакай,недей да бъдеш толкова директен в началото!Това с комплиментите е много добра крачка!Но и излезте заедно като приятели,поговорете,забавл явайте се!Постепенно ще разбереш кога е дошъл най-удобният момент и ще и признаеш чуствата си!Прекараното време с нея ще ти даде ясното относно нейното отношение към теб и дали би тръгнала с теб!Успех!

teenage_drama_queen
07-17-2007, 16:05
Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш.

Знам, звучи странно. Но най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, секаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО. Знам, че това изглежда точно обратното на това, което повечето начинаещи са учени от родителите си и от обществото, но ако искаш да "впечатлиш" момичето, трябва да спреш да се опитваш да я впечатлиш и да запонеш да е третираш така, като че ли ТЯ има нужда да впечатли ТЕБ.

така е .. прави се на по-недостъпен и на не толкова заинтересован и ше успееш.. поне на мен така ми грабват интереса .. покажи и че си харесван и че тя трябва да поработи по въпроса ако иска нещо :wink: