PDA

View Full Version : dali e istina ..



]PureEvil[
07-17-2007, 07:57
na praktika poznavam go dobre.Znam kakvo iska, ot kakvo se nujdae, koe mu haresva i koe ne. Poznavam haraktera mu .. pravq vsi4ko, za da se 4uvstva dobre i da znae 4e ima do sebe si 4ovek, koito go razbira. V1preki tova ,4e e pravil hilqdi gre6ki,az s1m mu pro6tavala,no kato se zamislq ..- polu4avam li az ot nego tova koeto pravq az v deistvitelnost za 4oveka, koito obi4am .. S malki izklu4eniq -ne. Bolkata stava vse po-golqma ..Naskoro do4uh 4e vsy6tnost toi ni6to ne e izpitval k1m men ...a az s1m go bogotvorqla prez tova vreme -mai 2006/fevruari 2007-
za ne6tastie 4ak onzi den razbrah za tova .. po4uvstvah se ni6tojna, nagrubena ,izmamena i vsi4ko onova,koeto 4uvstva edno vluibeno momi4e, kogato go naranqt ..pravih vi4ko za nego za6toto znaeh 4e me obi4a,4e i az go obi4am .. ne moga da v1zpriema ni6to ot tova ..misleh i misleh za vremeto prekarano s nego mejdu tezi 10 meseca ...i ustanovqvam 4e ako tova ako e istina ,zna4i me e mamil i na rojdenniq mi den ,na koleda i vinagi 6tom mi e kazval "obi4am te" ... Naprih gre6kata ,kato mu kazah za tova .. razplakah se pred nego kato go popitah dali e vqrno .. toi mi kaza 4e ne e . Neznam dali naistina e taka ..neznam na kogo da vqrvam... ob1rkana s1m i neznam dori kakvo da pravq .. imam nujda ot pomo6t ,ot s1vet -kakvo da pravq ..

07-17-2007, 08:06
що да си направила грешка като си го попитала?Напроотив,но може би трябва да поговорите,като се задалбочите още и да си изясните какво чувствате. :smt017