PDA

View Full Version : Moderated:дали да се видя с едно момче от чата...?



07-17-2007, 08:24
Здравейте! Здравейте! Открих този форум съвсем случайно и мн се радвам, защото ще мога да ви попитам нещо и се надявам да получа някакъв отговор. Такам:) Положението е следното. От известно време (да речем няколко месеца) си чатя с едно симпатично момче и мога да кажа, че доста си допадаме. Разликата ние е пренебрежителна (аз съм на 18, а той на 20). Хубавото е, че в негово лице открих един приятел. В последно време, обаче, имам чувството, че се опитва да ми предложи да се срещнем. От една страна, ще ми е интересно. От друга, обаче, не съм сигурна. Ами ако той не ме хареса и го отблъсна? Така ще го изгубя като приятел и това ще ме мъчи. Или ако започнем да ходим и не се получи? Пак зле. Дали да оставя нещата талива, каквито са? Надявам се някой да откликне на пост-а ми. Thanks a lot

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

IKisseDAGirL
07-17-2007, 08:35
Не мисля, че само общуване по чата е задоволително... поне аз предпочитам да познавам хората, с които водя по-сериозни разговори, а и винаги нови запознанства и връзки с повече хора са ми добре дошли :) Пък и стига си мислила какво щяло да стане като така или иначе не е сигурно как ще се стекат обстоятелствата.. това гадаене е страшно глупаво. Каквото стане - стане, не задълбавай чак толкова.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2007, 09:17
az bih se vidqla s nego :) vse pak trqbva da znaesh s koi si 4atish :) a i kakto ti kaza momi4eto predi men ne zadulbo4avai neshtata 4ak tolkova.. :)

MimityYy
07-17-2007, 09:54
повечето връзки в днешно време водят началото си от чата ... така че какво чакаш ?! разбира се ,че трябва да се срещнете :)

sasha_90
07-17-2007, 10:01
Вижте се,но внимавай!Да не би да се окаже някой педофил.(не ти го пожелавам!)

ili_l
07-17-2007, 11:53
да няма нищо лошо в това да се видите лично аз не съм си уреждала такива срещи защото съм леко страхлива а ти поразпитай негови приятели за негоо снимки задължително

Iv4eTy
07-17-2007, 12:02
Ами няма нищо лошо в това да излезеш с него, но внимавай защото всеки може да се представя за някакъв в чата, а в действителност да е съвсем ралзичен. Ако ще излизате по-добре да е на оживено място дори и може да накараш някой приятел да дойде с теб, защото в днешно време.... сякакви хора има.

GaNgStAz
07-17-2007, 12:13
начи само мислиш, че иска да те покани.. и все още не е ? еми що да не излезнеш с него.. щом ти е симпатичен и си допадате.. ако само му отказваш от страх да не го изгубиш и т.н. може да си помисли, че не ти е приятен или нещо от сорта и пак да си загубите приятелстфото.. неа от кфо да те е страх, по дууре излезте и се вижте.. може да стане нещо яко пък.. кой знае :) излезте.. иначе мое после да те е яд, че не си го напраила.. нищо не губиш :P успех

07-17-2007, 12:55
Мерси много за съветите:) Определено ще са ми от полза. Не, все още не ме е поканил, но чисто женската ми интуиция ми подсказва, че ще го направи. Затова и се опитах да преваря събитията. Негова снимка съм виждала и да си призная не бях очарована толкова мн, но пък ми допада като характер. Благодаря ви момичета:)

vvs_go
07-17-2007, 16:49
toi ve4e e re6il 4e ne moje da ste samo priqtelitrqbva da napravi6 svoiq izbor