PDA

View Full Version : Кола Маска Помощ



07-17-2007, 09:59
zna4i imam edin problem... iskam da si napravq kola maska na triygylnika, no AZ SAMA ne da hodq pri kozmetik... 4etoh temite koito namewrih za kola maskata no pove4eto sa za kozmetik.. vaprosa mi e ima li nqkoi koito si e pravil kola maska na triygylnika sam, dali boli i ima li gadni efekti sled tova.... zashtoto ne iskam da se brasna pove4e..napravo mi stava otvratitelna kojata tam posle... kato majka brada 4e i po zle

Molq vi ne mi kazvaite 4e e po dobre da otida na kozmetik...znam 4e e taka no si imam svoi pri4ini za da ne hodq
Върнете се в началото

78
07-17-2007, 11:18
много боли а и от изскубването на коренчетата остават кръвоизливи ден-два, но си заслужава според мен . Пробвай с епилиращ крем -вярно е че няма толкова дълготраен ефект, но новоизрасналите косъмчета са мекички и са по-приятни на допир.УСПЕХ!

FairyNymph
07-17-2007, 11:26
Миличка, недей да си правиш поне първия път сама и то точно там, защото има опасност за скъсване на кожата...най-добре отиди при специалист....или помоли приятелка, която си е правила вече..тва е мойто мнение, но ако толкова те е срам... :roll:

07-17-2007, 11:31
skasvane na kojata??? kakvo 6te re4e tfa?

FairyNymph
07-17-2007, 11:32
Ами не ми се е случвало, за да ти го опиша, но 100 % не е никак приятно..

07-17-2007, 13:11
az re6ih da si napravq edin pat i ni6to ne stana smisal ne se mahnaha qvno ili ne sa bili dostata4no golemi 4e da hvane ili az ne sam opitna i nz kak da gi mahna...zatova ili s epilatora ili sas samobrasna4ka