PDA

View Full Version : toi e strasten!



07-17-2007, 10:41
zapoznah se naskoro s edno mom4e koeto mi napravi strahotno vpe4atlenie no tolkova burzahme 4e ne mojahme da se razberem otnovo da se vidim a i telefoite ne si razmenihme, no az uspqh da go izdirq i se vidqhme pak i toi me poburka tolkova e strasten i bezumen, no mai ima samo edno ne6to koeto ne e nared, imam si priqtel i go obi4am!Kakvo da pravq!

slavito007
07-17-2007, 10:45
Ъх,кой последно обичаш ?Май ще е по-добре да останеш с твоя си приятел,а страсрния го остави...но както си решиш.А страстен в какъв смисъл?Да не сте правили секс?Че тогава всичко се преообръща.

vliuben
07-17-2007, 10:48
spored men ako si mu izneverila na gadjeto ti znachi nego obichash veche

mi6etto_555
07-17-2007, 10:52
Mi zamisli se samo tova li ti haresva v nego i 6te si napravi6 sama izvodi no ot opit i kazvam izberi lubota pred sex ili ne6to podono udovostvieto moje i s priqteliq si da go napravi6 nezabravimo stiga da ima jelanie uspeh

07-17-2007, 10:53
ne sum pravila sex s nego, bqha samo nqkolko celuvki!

vliuben
07-17-2007, 10:56
neznam kakvo da ti kaja no ako naistina obichash gadjeto si nese vijday s toq i nego tyrsi poveche dori toy da te tyrsi nemu obryshtay vnimanie i si byde s momcheto koeto obichash (MRAZQ IZNEVERITE)

GaNgStAz
07-17-2007, 10:59
замисли се дууре кфо искаш да праиш от тук на татък, шото се пак няколко целуфки са си изневяра до некфа степен, а пък и щом си го целунала страстния пич, докато ОБИЧАШ друг и ф същото фреме хоиш с него... :| нз.. лошо си напраила, замисли се дууре кой от дфамата предпочиташ и така.. ;] успех..

07-17-2007, 11:03
neznam kakvo da ti kaja no ako naistina obichash gadjeto si nese vijday s toq i nego tyrsi poveche dori toy da te tyrsi nemu obryshtay vnimanie i si byde s momcheto koeto obichash (MRAZQ IZNEVERITE)

adski sum oburkana, tova mom4e e super no o4evidno ne e za men, dvamata nqmame ni6to ob6to i vse pak privli4aneto e mnogo silno, tolkova mi haresva 4e ne znam to4no kak da go opi6a, sled kato oburnah sveta za da go otkriq i da go vidq za vtori put, opredeleno iskam da go vidq pak no obi4am gadjeto si i ne iskam da mu izneverqvam toi si mi e to4niq i kogato go pregurna se 4uvstvam u doma!Imam 4uvstvoto 4e se borq sus sebe si!

GaNgStAz
07-17-2007, 11:08
а аз иам чуфстфото, че незнаеш кфо искаш :-k

vliuben
07-17-2007, 11:08
Vhe i az neznam kakvo da te posyvetvam. No ti preporychvam da si ostanesh s toq koyto obichash a ne s toq koyto si se celuvala strastno kakto kazaha po nagore ako imash jelanie shte se celuvash strastno i s toq kogoto obichash daje i po strastno lipsva ti samo jelanie ti si reshavash kakvo da pravish nadqvam se da sam ti pomognal ako iskash oshte syveti sam na sreshta

07-17-2007, 11:13
а аз иам чуфстфото, че незнаеш кфо искаш :-k

az mai v prednoto suob6tenie to4no tova kazah!Ako znaeh kakvo iskam 6tqh li da visq v nqkuv smotan forum!(ni6to li4no)


Vhe i az neznam kakvo da te posyvetvam. No ti preporychvam da si ostanesh s toq koyto obichash a ne s toq koyto si se celuvala strastno kakto kazaha po nagore ako imash jelanie shte se celuvash strastno i s toq kogoto obichash daje i po strastno lipsva ti samo jelanie ti si reshavash kakvo da pravish nadqvam se da sam ti pomognal ako iskash oshte syveti sam na sreshta

mnogo blagodarq!

vliuben
07-17-2007, 11:16
az lichno za pyrvi pyt vlizam v toq sayt. Molq :) nadqvam se da sam ti pomognal

07-17-2007, 11:19
az lichno za pyrvi pyt vlizam v toq sayt. Molq :) nadqvam se da sam ti pomognal

az ne imam si i profil tuk no e tradiciq da se mrunka kato gost polovinata temi sa puskani ot gosti s profili tuk ama da ne ima se smeqt se kriqt!

07-17-2007, 11:19
nameri me v skype da pogovorime tam da ti dam nqkolko syveti
lover453

sasha_90
07-17-2007, 11:59
:shock: Имаш си приятел и се забавляваш с друг? :shock: