PDA

View Full Version : Защо не иска да се виждаме



Mr.White
07-17-2007, 11:45
Здравейте. От 1 година съм влюбен в едно момиче, но тя нещо не отвръща на чувствата ми. Затова станахме много добри приятели. Всъщност толкова добри че за тази една година сме се виждали общо взето всеки ден, в у-ще, извън у-ще, по купони и т.н. Преди известно време даже толкова се бяхме сближили че почнахме да се целуваме и да се натискаме когато сме сами /без да ходим/. В крайна сметка решихме че не трябва да се държим като гаджета като не сме, а тя ми каза че не иска да ходим, и затова отношенията ни продължиха "по приятелски". Аз бях щастлив защото тя ми казваше че много ме обича /като приятел/ и бях готов да й бъда приятел, без да очаквам и да искам нищо друго. Обаче в един момент нещо сякаш се промени. Когато й се обаждам да се видим тя ми отговаря нещо от сорта на "Ами не знам аз сега ще се виждам с една приятелка, после не-знам-си-какво и може би няма да остане време". И така не се виждаме, или ако се видим тя се държи някво такова по-студено. Аз няма как да не го забележа всичкото това, щото я познавам много добре и усещам като има някаква промяна в поведението й. Затова спрях да й звъня за 2-3 дена. После казах на най-добрата й приятелка че не й звъня защото тя явно не иска вече да се виждаме. Малко след това тя ми се обади и ми предложи да се видим. И там нали говорихме и като я питах защо не иска да се виждаме вече всеки ден и тя ми каза че било малко прекалено. Аз й казах че имам нужда да се виждам с, обаче тя каза че нямала нужда да се виждаме толкова често. И когато я попитах защо се вижда всеки ден с другия си най-добър приятел а с мен не иска, тя ми отговори "защото той ми е изцяло приятел", което много ме издразни, защото поне до колкото разбрах ми каза че не съм и толкова добър приятел. И сега се чудя защо не иска да се виждаме - вече не ме ли има за приятел, или иска да ме разкара или й е писнало от мене. Не знам също дали да продължавам да й звъня, или да спра или през няколко дена... Какво да правя, защото аз наистина я обичам и имам нужда от нея :(

07-17-2007, 11:52
Тъпа путка като всички останали женски!
Изобщо не и се обаждай повече!
Писна ми от кучки ](*,)

ili_l
07-17-2007, 11:58
казала го е защото 2-рата най добра приятелка е момиче и не я харесва (като момиче а като приятелка) а ти имаш чувства към нея можеби държи прекалено много на теб и не иска да те загуби като приятел затова иска нещата малко да се поуспокоят

Mr.White
07-17-2007, 12:10
Не, значи тя има една най-добра приятелка, и още един най-добър приятел. И за него казвам че се виждат всеки ден /е, това е щото той ходи до тях а не щото излизат, но все пак.../ а как така е решила че може да ме загуби като приятел след като досега през каквито и отношения да сме минавали нищо в отношенията ни не се е променяла, и тя знае че няма да се промени.

thefreak
07-17-2007, 12:15
За мене приятелство - мъж/жена ; момиче/момче - невъзможно.
Може и за тебе да е така.

ili_l
07-17-2007, 12:44
напротииииииив даже приятелството м/у мъж/жена мъж/мъж е много по голямо отколкото м/у жена/жена и това е винаги защото жените обичат да клщкарстват да правят лоши неща, не гледат в своята в паница а в чувдата... момичетата с лекота отхвърлят дългогодишно приятелство за глупости докато при момчетата не е така и е хубаво да имаш приятел момче/момиче за да знаеш какво харесва другия пол да помолиш за съвет..

Mementomori
07-17-2007, 15:41
Здравей,Mr.White!Според мен тя започва да изпитва нещо повече към теб от приятелски чуства и затова е предпочела да се поотдръпне от теб,защото се страхува да не провали красивото ви приятелство.Изчакай малко нещата да се оталожат(няколко дни)и поговори с нея,искай точен и ясен отговор-защо всичко не може да си бъде по старому?А дали причината не е в това,че си е хванала гадже?

Mr.White
07-17-2007, 15:50
мне, сигурен съм че си няма гадже. Иначе тя ми е казвала че има някакви чувства към мен, обаче не са достатъчно силни за да започнем връзка. А идеята ти ми допада - ще изчакам няколко дни и после ще и звънна да се видим и ще поговорим.. :?

Mementomori
07-17-2007, 16:00
Радвам се,че помогнах някак!Недей да се отказваш от нея!Трудно се намират добри приятели!Поговорете и ще се разберете!

moni_bonboni
07-17-2007, 16:14
ами честно да ти кажа и аз имах такъв случай,само дето бях от страната на момичето...според мен се страхува да не задълбочиш чувствата си към нея, защото тя те чувства единствено като приятел . . . обаче съм убедена, че ако ти започнеш да се виждаш с някое друго момиче "само приятелски", тя ще започне да ревнува и ще започне да ти звъни да се виждате.. . поне това се случи с мен, признавам. ..

nrt_wnd
07-17-2007, 16:33
Е що трябва да сте такива ся, не можете ли да го кажете направо ам тряя се държите кофти с хората, вие момичетата сте много странни създания

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2007, 16:45
знаеш ли.. бих дала всичко ама всичко моя наи добър фр да се сещаше че искам когато не е с мен да ми звънне ако не за друго то поне да го чуя как е.... наистина давам всичко за да го направи..а защо се е отдръпнала...може и да няма причина може и да е щото тоя другия и фр и е по интересен от теб(изв че го казвам ... просто когато говорих с маика по един такъв въпрос тя точно това ми каза..) :? ае да стискам палци да не е нещо лошо..