PDA

View Full Version : kremove



07-17-2007, 11:46
zna4i za kremovete 4rez koitoo da si premahna kosmite ot triagalnika i otdolu.. am kajete mi izbroite mi nqkoii i kajete gore odlu kakvo cena sa .. i otkade da gi zakupq kajete i ako ima ne6to osobeno i specialno v procedurata s tezi kremove .. a i to kak se nari4a depilaciq epilaciq ;d kak?

eMiLLy
07-17-2007, 13:29
Ами аз съм ползвала депиалтоар HAIR се казва то е кремче :) значи не е много скъпо 2 лева мисля че струваше малкия а големия към 3 и нещо :) трябва да стоиш с него 20 минутки и после премахваш със шпатолката :)

mysi
07-17-2007, 13:35
ЗНачи,мисля,че за триъгълник АМА ВЪОБЩЕ не е добра идеята за кремове...те изгарят кижата,а там е много чувствителна...то дали ще е крем или саобръзначка,разлика няма,просто ако се бръснеш,опасността от това да ти се възпали кожата я няма ;-)

07-17-2007, 14:29
am znam 4e izgraq kojata ... no s samobrasna4kata kato go pravi6 na triagalnika i to leko se vijdat kosam4eta :[ i e gadno a puk nadolu o6te pove4e a ako e s krem misleh 4e 6te mi e lesno maja i maham :lol: ama nz ne sam probvala krem taka 4e 6e slu6am kfo mi kazvateee :wink:

eMiLLy
07-17-2007, 16:50
Ако мислиш че с крема не остават...веднъж пробвах и оставаха много повече,пък наистина дали със крем или самобръсначка същия резултат :P

FairyNymph
07-17-2007, 16:53
Ами аз съм ползвала депиалтоар HAIR се казва то е кремче :) значи не е много скъпо 2 лева мисля че струваше малкия а големия към 3 и нещо :) трябва да стоиш с него 20 минутки и после премахваш със шпатолката :)


еднам оя приятелка си го взимаше за 90 стотинки и седеше 10 минути.

eMiLLy
07-17-2007, 20:38
Еми то вече зависи каква марка ще намериш а за стоенето от самия крем и то космите също,защото мои приятелки са седели с по половин час и изобщо неса доволни от резултатите :)

07-18-2007, 05:47
zna4i po dobre s samobrasna4ka ... evtino i lesno :lol:

dafi86
07-18-2007, 07:39
А между кола маска и епилатор? Кое мислите че е по-добре..? :) И с двете боли много ама.. аз пробвах с епилатор и не можах да издържа. :( Замислям се дали да не пробвам с кола маска. Не че няма да боли но поне по-бързо става..:)

07-18-2007, 07:53
ox s epilator nqma da izdurja a s kola maska nz kfo e nooo qvno dosta boliiiii :smt010

RoSsiTo
07-18-2007, 08:26
А между кола маска и епилатор? Кое мислите че е по-добре..? :) И с двете боли много ама.. аз пробвах с епилатор и не можах да издържа. :( Замислям се дали да не пробвам с кола маска. Не че няма да боли но поне по-бързо става..:)

Определено мисля, че кола маската е по-добрия избор :wink: С епилатор е възможно д се появят подкожни косъмчета, докато с кола маската поне на мен не ми се е случвало такова нещо :) А и с епилатор според мен боли много повече :evil: С кола маска като свикнеш не боли чак толкова \:D/

07-18-2007, 08:44
momi4eta iskam da vi popitam .. a ako vi hvanat kosmata :? :smt005 toest s mom4e ste i ste zabravila da se epilirate nqmala ste vreme i pravite sex s nego .. kosmata :cry: ... sramno mi e nqkak ](*,) no stanaaa ](*,) sega kakvo kak da obqsnq ](*,)