PDA

View Full Version : Mislite li 4e za vseki putnik si ima vlak



07-17-2007, 11:59
... za vseki putnik ima vlak ... dosta mudra mislul .. vkarvam zna4enieto i v lubovta .. ima tolko samotni hora .. tolko hora koito se mislqt za hubavi ili grozni .. za slabi ili debeli ...... i po to4no v vuzrazta na puberteta i ako si nqmat gadje i priqteli po4ti se predavat ... i si mislqt 4e 6te ostanat sami bez gadje do kraq na jivota si ... mislite li 4e towa da mislqt takiwa ne6ta e neprevilno .. i mislite li 4e vseki 6te nameri putq v jivota si i nai nakraq 6te bude 6tastliv ... :?: .... :roll:

sasha_90
07-17-2007, 12:01
Вярно е,за всеки влак си има пътник.Май не си се уверил още?

cherinka
07-17-2007, 12:05
nai nakraq 6te bude 6tastliv ... :?: ....
За всичко казано до тук - добре.
Но с това последното не съм съгласна. Защо ли.
Щастие има. Но то е само моментно. И никога не трае толкова дълго, колкото на нас ни се иска.

ili_l
07-17-2007, 12:10
Щастие има. Но то е само моментно.

мисля че може и да не е моментно ако си го направиш така и е правилно за всеки влак си има пътници а никой не трябва да се отказва да търси човека за него защото когато най малко очаква той ще се появи

07-17-2007, 12:12
sasha_90 .. az sam momi4e .. samo da si znaesh :wink: ...cherinka .. moje bi si prava-6tastieto e samo edin mIG maluk i koito vinagi ni se iska da se povtori .. no ako go nqma ve4noto 6tastie .. to kakwo togawa :?: sweta e izpulnen samo s bolka li :?: :?

thefreak
07-17-2007, 12:23
Ако си убеден, че смисъла на жовота ти е да си намериш гадже/съпруг(съпруга)/любов/радост и т.н.
То тогава живота ти няма смисъл ако не ги намериш.
Но ако търсиш нещо толкова относително няма начин да не го намериш.

MaRiNkA_16
07-17-2007, 12:28
spored men 6tastieto trae tolkova dokolkoto nie se opitvame da go krepim i poly4avame pomo6t.v smisul ako nie obi4ame nqkoi i sme 6tastlivi s nego a ot drygata strana 4oveka e bezrali4en kum nas 6tastieto go nqma ........prosto ne trqbva da spirate da vqrvate 4e lubov ima....

Mementomori
07-17-2007, 12:32
Според мен,колкото и банално да звучи,наистина за всеки влак си има пътници!Всеки все някога изживява прекрасната награда,наречена щастие!Пубертетите са по-оязвими на различни поддавания,в смисъл,че понякога се отчайват,губят надежда,прекалено самокритични към себе си са,понеже са в период на израсване,навлизат в дебрите на живота и в повечето случаи искат да вземат всичко от него на момента!Но не става така!Трябва да се научат да бъдат търпеливи и отговорни!Всеки ще почуства щастие някога,дори и мимолетно ще го изпита,но това,че накрая всеки е щастлив,не е вярно,защото животът не винаги е приказка с happy end!Малко са хората,успели да извоюват,оценят и опазят щастието си до край!

sasha_90
07-17-2007, 12:41
sasha_90 .. az sam momi4e .. samo da si znaesh :wink: ...cherinka .. moje bi si prava-6tastieto e samo edin mIG maluk i koito vinagi ni se iska da se povtori .. no ako go nqma ve4noto 6tastie .. to kakwo togawa :?: sweta e izpulnen samo s bolka li :?: :?
опа.... :shock: sorry тогава :-D

neverand
07-17-2007, 12:45
някой влакове цял живот не могат да си намерят пътници...

07-17-2007, 12:48
sasha_90 .. az sam momi4e .. samo da si znaesh :wink: ...cherinka .. moje bi si prava-6tastieto e samo edin mIG maluk i koito vinagi ni se iska da se povtori .. no ako go nqma ve4noto 6tastie .. to kakwo togawa :?: sweta e izpulnen samo s bolka li :?: :?
опа.... :shock: sorry тогава :-D
nishtoooooooo
:smt016

MaRiNkA_16
07-17-2007, 12:52
някой влакове цял живот не могат да си намерят пътници...
po skoro ponqkoga putnika si izpyska vlaka i hva6ta rezervniq no rano ili kusno tva e v negov minys

Phenomenon
07-17-2007, 13:01
А доколкото тва 'За всеки влак си има пътници'...БУЛШИТС ...просто друг начин се каже 'Ти си тъп и грозен,не струваш ама може би някога ще си намериш някоя тъпа и грозна' ...всеки може сам да си избере на кой влак да е пътник стига само да спре се самосъжалява и да има желание... ;)

tiiiiiiiti
07-17-2007, 14:03
rano ili kusno vseki 6te e 6tastliv =P~

Scared_Straight
07-17-2007, 14:47
Вид успокоение са тия думи.. Но човек неможе да разчита само на това

lLady_MooN_RaiN
07-17-2007, 15:55
Вярвам в това твърдение!

07-17-2007, 16:41
Това е някакъв израз за успокоение,в който няма нищо вярно...

DejaVu31
07-17-2007, 17:22
Ами според мен всеки рано или късно намира своя влак.От пубертета до зряла възраст хората много се променят,не само като външен вид,но и като характер.Просто живота си има своите етапи и всеки един от тях ни изгражда като ли4ности.Колкото до щастието...това е една безкрайна тема...Щастие има,както има и болка,вси4ко е в хармония.Радостни или нещастни,вси4ко трябва да се изживее и колкото и изтъркано да зву4и,вска трудност ни дава сили да се справим с друга по-голяма и така.Докато ако например сме само щастливи и изведнъж ни сполети някакво нещастие дори и малко,ние бихме го превърнали в световна драма.Та аз съм на мнение 4е когато те сполети нещастие да се усмихнеш и да си кажеш:Какво пък толкова,животът продължава.(колкото и да е трудно)
Нещата сами си идват на мястото с времето.

JOJOJO
07-17-2007, 18:12
100% лъжливо твърдение, хората вярват в него просто за да се самонавиват и успокояват :idea: :idea: :idea: :idea:

drozila
07-17-2007, 18:46
da za vseki vlak si ima putnik no pitali li ste se dali za vseki putnik ima vlak?

07-18-2007, 05:46
da za vseki vlak si ima putnik no pitali li ste se dali za vseki putnik ima vlak?
emi bi trqbvalo da ima .... nadejdaa

love is pain
07-18-2007, 07:05
Вярвам,че за всеки за влак си има пътници,както и че за всеки пътник има влак...само че моя нещо закъснява... :smt017 8-[

sladko_dete
07-18-2007, 07:15
Az kato bqx po malka i vse si misleh 4e kato porasna i stana moma za jenene xaxa 6te namerq svoq princ na bql kon, koito 6te me otvede v negovoto prikazno carstvo, i si misleh 4e s vsi4ki dobri hora se slu4va tova, no po kasno osyznah 4e princove i prikazki nqma, a vsi4ko e plod na vaobrajenieto i me4tite, na jivota koito iskame da imame, i 6tastlivi sa tezi, koito naistina go otkrivat ... :!:

beb4ety
07-18-2007, 07:40
verno e :wink:

alehole
07-18-2007, 07:54
e nqkoi otkrivat princaaa :smt007

Шляп^Шляп
07-18-2007, 08:02
Всъщност е точно тъка,за всеки влак си има пътници. Всеки ,има възможности да е щастлив,стига да се възползва от тях :lol:

CrazyWitch
07-18-2007, 08:21
Бе ти все ще си намериш приятелче, но обичате ли се истински знай, че доста болка крие това :)
Не се взимай на сериозно за тая твоята възраст. И аз бях като теб. Исках да обичам и да ме обичат, ама като се замисля... болката която преживявам в момента.. не знам дали си е заслужавала. Може и гадно да звучи. Не знам! А и ти все някога ще изпиташ такава болка, че любимия ти не те желае например... Ама с всичко се свиква.. Дори и с това, че в момента си нямаш гаджинце.
То ще дойде и ще е скоро и дано да преживяваш разочарованията си от любимите си хора по лек и бърз начин. O:)

JoeBanana
07-18-2007, 08:43
... za vseki putnik ima vlak ... dosta mudra mislul .. vkarvam zna4enieto i v lubovta .. ima tolko samotni hora .. tolko hora koito se mislqt za hubavi ili grozni .. za slabi ili debeli ...... i po to4no v vuzrazta na puberteta i ako si nqmat gadje i priqteli po4ti se predavat ... i si mislqt 4e 6te ostanat sami bez gadje do kraq na jivota si ... mislite li 4e towa da mislqt takiwa ne6ta e neprevilno .. i mislite li 4e vseki 6te nameri putq v jivota si i nai nakraq 6te bude 6tastliv ... :?: .... :roll:
не мисля, разбира се http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тия простотии са само по филмите
то, за всеки влак си има пътници, ама някои линии ги закриват и човекът виси на гаратаhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

fairytalesend
07-18-2007, 08:44
според мен това с влака и пътниците е наистина вярно .. дълго време си мислех 4е това е простотия измислена само и само да успокои 4овека като му е гадно 4е е сам..ама не е така:) сами4ка се убедих 4е рано или късно и то4но когато най-малко о4аква6 (супер банално ама е така) 4овек намира 'щастието' ;)

07-18-2007, 09:08
според мен това с влака и пътниците е наистина вярно .. дълго време си мислех 4е това е простотия измислена само и само да успокои 4овека като му е гадно 4е е сам..ама не е така:) сами4ка се убедих 4е рано или късно и то4но когато най-малко о4аква6 (супер банално ама е така) 4овек намира 'щастието' ;)
pravilnOOOOO =D>