PDA

View Full Version : Какво става с мен?



desito_69
07-17-2007, 13:22
Здр. на всички! Малко съм уплашена. Значи правих си тестове, ходих на генеколог и всичко е отрицателно, но имам чувството, че нещо в мен расте и сам надебеляла, а не се храня много. Имам симптоми като гадене и главоболие, болки в кръста. Имам цикъл, но цвета му е по-бледо червено и ми е по-кратък. Дали сам бременна? Моля отговорете спешно. Предварително ви благодаря :(

Sexapilna_kukla
07-17-2007, 13:29
Щом си правила тестове, пък и плюс това си ходила на гинеколог, би трябвало да няма проблем. Явно просто си въобразяваш. Но ако искаш да си напълно сигурна, можеш да си направиш един кръвен тест.

thefreak
07-17-2007, 13:30
Гинеколог ти е казал, че не си...
Хич нищо няма да ти казвам, ти щом на професионалист не си повярвала..
Кво питаш въобще патка с патка

Stefityyy
07-17-2007, 14:03
Гинеколог ти е казал, че не си...
Хич нищо няма да ти казвам, ти щом на професионалист не си повярвала..
Кво питаш въобще патка с патка

не така! Най-лесно е да обидиш някой...
но щом наистина и гинеколог ти е казал няма съмнение
ако искаш отиди на друг да си по-сигурна... :-k

sladoled
07-17-2007, 18:31
Параноя, мила, параноя. На всеки се случва понякога, важнот о еда го преодолееш по-бързо. O:)

07-17-2007, 19:41
абе може генеколога да не го е видял бебето и леля ми кат ходи и първона4ално и каза 4е няма бременност но после видя 4е всъ6тност има нали4ие на плод..ама нз се пак

kaka ti
07-18-2007, 10:07
spokoino 6tom si pravila testove i si hodila na ginekolog pyk i ti e do6lo nqma za6to da se pritesnqva6. Na men sy6to mi se be6e slu4ilo podobno ne6to i mnogo se bqh pritesnila, no vsy6tnost se okaza samo vnu6enie. Davai go po-sopkoino i ne go misli tolkova i 6te vidi6 4e vsi4ko 6te e ok :wink:

07-18-2007, 11:29
мила не искам да те плаша, но щом прочетох оплакванията ти особено за цвета на цикълът, ме навежда мисълта за ЦВЕТНА БРЕМЕНОСТ.


Какво представлява "цветната бременност"
Понякога, въпреки че е настъпила бременност, се появява кървене в определения срок. Това състояние е известно под името "цветна бременност". Това е краткотрайно и оскъдно менструалноподобно кръвотечение, появяващо се понякога през първите 2-3 месеца на бременността в дните, когато нормално би трябвало да идва мензисът.
Трябва веднага да се каже, че една добре осведомена жена може да отличи това кървене от истинската менструация по това, че е много по-оскъдно, по-краткотрайно и ако има съмнение за бременност, не бива да се отлага консултация с лекар.

kalpazanka
07-18-2007, 11:33
Невинаги бременност може да се диагностицира с ехограф, особено ако е в начален стадий. Така че още едно тестче след 7 дни няма да ти се отрази зле (ако резултатът е отрицателен, де :wink: ).
Но май си внушаваш :wink:

krem4et0
07-18-2007, 12:34
айде до лабораторията за кръвен тест. Според мен излишен. пиеш ли газирано? Аз от това се подувам като родилка!