PDA

View Full Version : obica na pupa



kukumiavka
07-17-2007, 14:19
otnasq se do vsi4ki macki s obica na pupa:molq vi,6te mi kajete li kade v sofiq e nai-dobre da se probiq.I ako moje da mi kajete nqkoi ne6ta-bolq li vi,kak i s kakvo se po4istva dupkata sled tova,kolko struva6e i taka...mnogo mi e spe6no :wink: MERSI PREDVARITELNO :) :smt006

ninsy
07-17-2007, 15:16
бих ти препоръчала студио "мания" намира се на витошка .
Не ме боля,обаче смятам че лятото не е най подхоядящия сезон тъй като определено време не трябва да се мокри.. а в тези жеки се къпеш по 2-3 пъти на ден,., я на басейнче

PollyPoi
07-17-2007, 15:36
тук ще намериш полезна информация
http://piercing-bg.com/forum/viewforum.php?f=9

katencety
07-18-2007, 12:10
определено лятото не е наи-добрата идея...по-добре изчакаи зимата или поне есента..аз моита обичка си я сложих март и нямах никакви проблеми. \:D/ що се отнася до студиото...хмм по-добре някой проверен и изптан салон,за който си сигурна 4е чистотата е на ниво. това е от голямо значение.. :!: аз бях в един салон в надежда..мога да ти дам телефон ако искаш-дай си skype а за болката хахаха-определно ще я преживееш-тя е по-скоро психическа :wink: аиде успех мацка :smt023

kukumiavka
07-18-2007, 14:17
Skypa mi e popinkata.Mnogo 6te sam ti blagodarna,ako mi dade6 nqkakav telefon.Vsa6tnost znam,4e lqtoto ne e nai-podhodq6tiq sezon i moje i da poiz4akam malko.Ama ina4e mnogo iskam da si sloja obi4ka i ne znam dali 6te izdarja :wink: Sigurno znae6 kak e :D Ina4e mersi mnogo,mili4ka