PDA

View Full Version : Първа среща в автобуса :)



Licketty
07-17-2007, 17:06
Здравейте... Днес беше много готин ден :P Отивам аз да си търся работа и по пътя в автобуса имаше едно много готино момиче. (Мноооого ще ми стане тъпо ако чете този форум) Една жена я беше заприказвала нещо, май за работа я навиваше и дочух че и двамата отиваме на един и същи курорт за работа :) А между другото тя беше много готина, поне на мен супер много ми допадна.

И така гледах си я известно време, после си казах "какво пък?!" и я заговорих. Разговора си вървеше, посмяхме се, и на нея и беше приятно и си личеше. Дойде нейната спирка, "успех на работа" някакви такива неща си разменихме и тя слезе. И това ли беше бе МАЙК$&*#^)@!#& !!!!!! Още ме е яд че не и поисках телефона !!!!

Как мислите утре да отида ли на нейната спирка (във града, не на курорта) все едно "уж случайно" сме се засякли :) Дали няма да си помисли че съм някакъв супер отчаян тип дето я преследва? Не казвам, че съм отчаян, просто супер много ми хареса това момиче и ме е яд, че не и взех телефона..... кажете кво мислите че ще се пукна моля ви

btw - Ако въпросното момиче прочете това съобщение да драсне два реда, да не си правя труда да ставам в 6 утре :-D :-D :oops: ](*,) ](*,) ](*,)

07-17-2007, 17:13
Аа стига бе???Това ти ли?И аз си мислих да ти взема телефона ....моя е 0887 86 45 67 :smt007

Licketty
07-17-2007, 17:13
Ай стига ебавки ве сериозна е темичката :smt005 :smt005 :smt005

07-17-2007, 17:27
mi brat ako ide6 moje da si pomisli 4e si nqkuv super ot4aqn i da ne ti dade tela si,oba4e moje i da go dade,pone spored men ako ta kefi otivai kvo 4aka6 puk i moje da si spomni za razgovora tui 4e ni6to ne ti kostva da ide6 :) yspeh

07-17-2007, 17:28
Па звънни на тоя телефон, провери. Ако не уцелиш - грешка, какво толкоз

07-17-2007, 17:29
Авторе давай смело. Нищо не губиш така или иначе.

07-17-2007, 17:30
що не го караш честно - смис, казваш нещо от сорта че ти е направила мн голямо впечатление и си се надявал да я срещнеш пак и т.н.

Valar
07-17-2007, 17:35
Изпуснал си всичко !
Да я срешнеш пак шанса е едно на милион аи ще изглеждаш здуханяк!
След като поговриш с едно момиче (не забрвяй, външен вид, езика на тялото - стойка, рамене, жестове, също И ГЛАСЪТ ТИ ТРЯБВА ДА Е ДЪЛБОК И МЪЖЕСТВЕН), кажи й - знаеш ли беше ми приятно да си поговорим с тебе, но тъй като нямам време да продължа разговора дай да се чуем пак. Имаш ли телефон където мога да те намеря?
ВИНАГИ СИ НОСИ ПИСАЛКА И ТЕФТЕР. ( в днешно време става и с GSM )
След като вземеш телефона се омиташ, няма смисъл да висиш там като идиот.
Да не ти пука тя какво си мисли в момента. Ако искаш да отгатнеш какво си мисли, ще мислиш за двама човека и няма да си съсредоточен.
Изчакай 2-4 дена след като вземеш телефона й.
Как питаш за срещата?
- Абе аз ще съм в това кафе в еди колко си часа, добре си дошла да дойдеш...
Ти казваш времето, мястото и т.н.
Можеш да питаш какво й е разписанието първо и тогава да избереш място и час. Никога не оставяй тя да избира.
Трябва да си Мъж и да водиш!
Ндявам се ти стана ясно!
И вчера ако не се лъжа имаше подобна тем!
Въпросите са добре дошли.

lesstats
07-17-2007, 17:37
хммм аве може мн да се накефи ако се появиш :-D
хай късмет ти пожелавам

Mementomori
07-17-2007, 17:37
Отиди при нея,покани я да излезете,няма да изглежда все едно си "отчаян тип",харесала ти е-какво пък толко!Не губиш нищо!Давай смело!

Licketty
07-17-2007, 17:51
С главата напред се мятам в автобуса утре сутринта и отивам :twisted: :smt005 :smt005

Дано е на работа и да е там все пак :P

thefreak
07-17-2007, 17:54
Тъйкато проблема е разгледан от доста хора вече от едната страна аз ще разгледам другата.
Представи си, че не е толкова готина колкото си мислиш. Може да се окаже някоя шматка.
Не случайно има поговорка: "Първите впечатления са лъжливи."
Ама ако имаш време да се занимаваш, тогава Valar те е съветвал най-добре.

07-17-2007, 17:56
Е, Valar, признавам си, направо ме убиваш с някои свои коментари:) Сигурна съм, че съветите, които даваш имат ефект, но все пак мисля, че един мъж трябва поне да направи така, че да изглежда, че дамата е тази, която избира. Иначе що за връзка би била това (Едноличен партньор ООД)?! :D

Valar
07-17-2007, 18:04
Е, Valar, признавам си, направо ме убиваш с някои свои коментари:) Сигурна съм, че съветите, които даваш имат ефект, но все пак мисля, че един мъж трябва поне да направи така, че да изглежда, че дамата е тази, която избира. Иначе що за връзка би била това (Едноличен партньор ООД)?! :D
Разбира се, че трябва но почти не забележимо..
Иначе есенцията се губи! :wink:

Licketty
07-17-2007, 19:03
Тъйкато проблема е разгледан от доста хора вече от едната страна аз ще разгледам другата.
Представи си, че не е толкова готина колкото си мислиш. Може да се окаже някоя шматка.
Не случайно има поговорка: "Първите впечатления са лъжливи."
Ама ако имаш време да се занимаваш, тогава Valar те е съветвал най-добре.

Aми сега като си спомня всеки втори отговор и беше "ми.. не знам" или нещо такова :) момичетата да кажат това какво означава според вас?

djuki
07-17-2007, 19:14
търси мацката веднага и и взимай телефона като си толкова навит

Poulet
07-17-2007, 19:19
mi brat ako ide6 moje da si pomisli 4e si nqkuv super ot4aqn i da ne ti dade tela si,oba4e moje i da go dade,pone spored men ako ta kefi otivai kvo 4aka6 puk i moje da si spomni za razgovora tui 4e ni6to ne ti kostva da ide6 :) yspeh
;-)

07-17-2007, 19:26
Тъйкато проблема е разгледан от доста хора вече от едната страна аз ще разгледам другата.
Представи си, че не е толкова готина колкото си мислиш. Може да се окаже някоя шматка.
Не случайно има поговорка: "Първите впечатления са лъжливи."
Ама ако имаш време да се занимаваш, тогава Valar те е съветвал най-добре.

Aми сега като си спомня всеки втори отговор и беше "ми.. не знам" или нещо такова :) момичетата да кажат това какво означава според вас?
значи, че или няма собствено мнение или че се е притеснявала от нещо. Аз лично мн мразя някой да ми казава " ми нз..." дразни ме. Умните хора се нещо ще измислят за да предотвратят тази фраза :)

07-17-2007, 21:27
Това, което Валар не успя да каже със свои думи, бе че мъжа трябва да остави момичето чувство за свобода на личния избор... правейки, така че тя да избира нещата, които той иска. Тя прави избора - ти просто я водиш към него. Мъжа, който има успех сред жените в никакъв случай не е тиранин или диктатор, запомни приятелю. :)

ОНТОПИК: Браво за смелостта, похвално! :) Не хаби време и усилия за нея. Просто следващия път, когато това ти се случи не стой като дърво, ами слез от рейса след нея и й кажи примерно: "Хей, забравих да ти спомена, че аз съм момчето от рекламата на Кока Кола" :mrgreen: (става дума за момчето, което не се притеснява да слезе от рейса заради момиче :mrgreen: :mrgreen: )

demimur
07-18-2007, 10:08
vij pi4 ... ako sudbata ti e da si s tova momi4e sas sig 6te q sre6ne6 pak ... kogato nai malko o4akva6 ... puk ako tolkova mnogo iska6 da otide6 otidi ni6to ne gubi6 ako tq te e haresala 6te se radva da te vidi .... ako li ne ... tq nqma6e da ti oburne vnimanie v avtobusa ... taka 4e deistvai :P
:wink: I USPEH :wink:

#~LuDa_FeNkA~#
07-18-2007, 11:47
Napravi go!!!!!!!!!!!!!!!!

Licketty
07-18-2007, 16:17
Еми не я срещнах :( :(

И от днес нататък съм всеки ден на работа тъй че good game....

sladkata_presi
07-18-2007, 16:20
Ха-ха!Ами отиди бе,момче!нищо не губиш като пробваш,по-късно ще съжаляваш ако не си опитал.
Ще се питаш какво естанало,какво щеше да стане... \:D/
Можеш да и кажеш,че тя много те кефи илби да поискаш да се поопознаете-нали...диксретно имам в предвид.
Е успех! :D

ili_l
07-18-2007, 17:56
отиди и тогава и поискай номера или научи от някаде как се казва и потърси в оказателя изненадай я с цвета от "момчето в автобуса" ще направиш впечатление

Licketty
07-19-2007, 16:04
отиди и тогава и поискай номера или научи от някаде как се казва и потърси в оказателя изненадай я с цвета от "момчето в автобуса" ще направиш впечатление

Абе ти в кой век живееш?! Къде е това "някъде" от където мога да разбера как се казва? Освен да тръгна да обикалям всичките хотели по зл. пясъци за да я намеря и после да се окаже че просто не е била на работа в този ден...... заеби

И да и пращам цветя.."момчето от автобуса"....... ОЛЕ БОЖЕ !!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)