PDA

View Full Version : Акне?



mvde
07-17-2007, 18:10
Някой може ли да ми препоръча ефективно решение за премахването му :oops:

mechtaq_za_teb
07-17-2007, 19:23
Za akne moga da ti preporycham mnogo neshta,no dali sa podhodqshti za tvoqta koja neznam.Taka..znachi mojesh da si kupish krem Skinoren.Toi e podhodqsht za takav problem,no ako kojata ti e prekaleno 4uvstvitelna ne go izpolzvai.Pravi si maska ot huma-tq po4istva liceto mnogo dobre.Sashto mojesh da si kupish katranen sapun.Toi sashto po4istva liceto mn dobre,no sled kato se izmiesh s nego e dobre da se namajesh s nqkakav hidratirasht krem.Ne se mii vseki den s nego,zashtoto mn izsushava kojata.Mnogo e polezno da se pravqt zaparki ot laika ili smradlika.Tova e za sega.Ako se setq oshte neshto shte pisha.

Slave4You
07-17-2007, 19:27
Ми нз аз ползвам Далацин Т и да ти кажа лицето ми се поопрай така че ... За хума също съм чувала мн добри неща но не съм я ползвала.

belerofone
07-17-2007, 20:28
Здравей ,

(искам да кажа първо да провериш темине до две седмици назад и ще видиш колко такива отговори има...

После искам ди обясня , че не можем да кажем почти нищо конкретно ако и ти не споделиш малко повече инфо...Какви са пъпките , каде излизат , имаш ли алергии към онтибиотици , правени ли са ти процед,ри , в кои части имаш най много пъпки , на колко годинин си , ползвала ли си нещо преди това ...сигурна ли си освен това дали това е акне и нямаш комедони...може да имаш слаба форма на себорея...ако това съществува катранения сапун и Скинорена ще влошат нещата....

Ако отговориш на тези въпроси ще ти кажа как можеш да си потдържаш кожата но не и преди малко повече инфо...

Успех...

ThePainIsReaL
07-17-2007, 20:35
Препоръчвам ти консултация с добър дерматолог, ако положението е сериозно. Макар че, аз вече бях при трима и се отчаях още повече, та съм се зарекла да не ходя по този проблем на лекар пак. Но не прави като мен, ако положението ти е лошо.

07-18-2007, 15:05
Moga da kaja mnogo hubavi ne6ta za produktite na Avene s termalna voda - strahotni sa za 4uvstvitelna i vazpalana koja, no sa molko skypi4ki. Kazvali sa mi 4e i rozova voda pomaga v tozi slu4ai, a ima i edin krem ACNE OUT prodava se v aptekite mn e dobar i ot nego nanasq6 samo varhu samite pypki a no po cqloto lice za6toto mnogo izsu6ava kojata. A moje6 daopita6 i drugo svarqva6 si 4ai - smeska ot laika i smradlika ostavq6 go da izstine dobre potapq6 v nego pamu4ni tampon4eta i si pravi6 kompres za po 20 min sled tova ne izplakva6, a ostatyka ot 4aq moje6 da si pribere6 v hladilnika i da izpolzva6 pak na sledva6tiq den :) USpeh ot men! Ako se setq za ne6to drugo pak 6te pi6a.

07-18-2007, 15:08
Sashto mojesh da si kupish katranen sapun.Toi sashto po4istva liceto mn dobre,no sled kato se izmiesh s nego e dobre da se namajesh s nqkakav hidratirasht krem.

катраненият сапун го ползват много от хората, които имат расти, защото силно изсушава. помага за акне, но АДСКИ ВОНИ и след това кожата стяга е стои като опъната, дори и да е мазна. по-добрата алткернатива са сапуните със сяра, те също почистват и лекуват акне, но не са талокова агресивни.

mvde
07-19-2007, 04:37
Ей момче съм бре [-X

По темата-вече си купих Acne Out и действа :)