PDA

View Full Version : Любовен триъгълник



iknowuwantme
07-17-2007, 19:20
Ходя с едно момиче от известно време обаче тя се промени в последните дни почна да се лигави повече от нормалното да не е толкова забавна колкото в началото,да говори за теми които въобще не ме интереуват.От своя страна една от най добрите и приятелки поддържа връска с мене имам предвид пишеме си в skype говориме си тя ме разбираи е сериозна мисля че тя не е безразлична към мен както и аз не съм към нея.Е някой ако може да предложи какво да правя защото не искам да скъсам с гаджето ми при положение че сме правили секс и да си помисли "той ме изчука и вече не иска да ме види"истината че тя просто се промени от началното момиче което познавах :wink:

Qnchety
07-17-2007, 19:27
Абе късай я. Ко ти пука ко ши си помисли!

Mr.White
07-17-2007, 19:27
и аз така с бившата си като тръгнахме и тя няква супер много почна да се лигави на моменти, и аз като я питам: кво ти става ма, и тя: ми аз така по принцип се държа супер лигаво с гаджетата си , ама мен не ме дразнеше много тва, в см не ми пречеше... не знам питай я по-добре защо така се държи, и се опитай да се "пренастроиш" да я възприемаш като се лигави, ако не можеш по-добре я зарежи и тръгни с приятелката й :)

lorena
07-17-2007, 19:28
mi moje i taka da se poluchi.. :-D zatova nedei za burzaj da q zarqzvash...i to zaradi nai -dobrata i priqtelka =; :smt014 pomisli si

#~LuDa_FeNkA~#
07-17-2007, 19:35
Nistina ne q zarqzvai a prosto pogovorete :smt014

jyji
07-17-2007, 19:49
da q zareje6,za6toto e ligava-da.Ama da q zareje6 zaradi pr i-ooo my god....Tova s ligaveneto ve4e zvy4i kato izvinenie

sexy_for_you
07-17-2007, 19:55
Изясни се с гаджето защо се държи така и поговорете.Относно другото момиче-не знам.Ти си преценяваш.Ако вече нямаш чувства към гаджето си-зарежи я и се пробвай с другата.Няма смисъл да я лъжеш и да изпитваш чувства към друга-и то най-добрата и приятелка.

thefreak
07-17-2007, 19:55
Лигави й се и ти уе.

``LigLiChKaTa``
07-17-2007, 20:26
Ako tq te obi4a 6te e super gadno da trugne6 s neinata nai - dobra fr ... spored men se ligavi 6oto e napravila nqkoq glupost pogovori s neq

bolnoty
07-17-2007, 20:40
Обмислял ли си варианта, че тя се лигави за да те отблъсне, както в случая е направила ... може и тя да си пише с някого по skype ... не виждам особена привържееност от твоя страна към приятелката ти, мисля че наистина ползваш това, че се лигави като извинение ... ти ако харесваше нещо в нея щеше да започнеш да показваш и хубавите и страни, а ти се държиш само с това, че е глезла ...

miloto_girl_4e
07-17-2007, 20:43
Поговорете де :!: Не бягай така от проблема :!: Кажи и, че не ти харесва сегашното и държание, че много повече си се кефел на предишното и държание и че то ти липсва.. Пък ако мацката държи на теб определено ще се промени :wink:

bolnoty
07-17-2007, 20:49
...обаче ако ти каже "или си с мен такава, каквато съм или се не си с мен" я разкарай ! - ти си решаваш де ...

demimur
07-18-2007, 09:58
pogovori s gadjeto si izqsnete se kakvo vi drazni v drugiq i moje bi ne6tata 6te se opravqt ... ako ne se polu4i ... razberi sus sig kakvo 4ustva neinata fr dali te haresva ili ne (6tot moje i naro4no da go pravi (tvoito gadje da q e nakarala) )ako te haresva 100% trugni s neq :P nadqvam se da sam ti pomognala :)

Iv4eTy
07-18-2007, 10:31
Ами ако не я харесваш вече скъсай с нея, но пък и не се надявай много на нейната приятелка. Щом са най-добри приятелки дори и да има нещо към теб, другото момиче може да не иска да разваля приятелството си.

Mementomori
07-18-2007, 10:41
Здравей,iknowuwantme!Най-добре поговори с приятелката си,попитай я защо се е променила;може да има някакъв проблем?!Обясни й,че държанието й не ти харесва,при положение,че толкова често се лигави и това те дразни!Не я наранявай,като без причина и обяснение се зарибиш с най-добрата й френдка,защото това си е забиване на нож в гърба!Успех!

07-18-2007, 12:01
Разговор задалжително :!: Особено ако не се виждате достата4но 4есто...Наи-добре я попитаи какво става с 4увствата и кум теб и кажи то4но как се 4увства6 ти...Успех и дано не6тата се оправят Но в никакаж слу4аи не си позволяваи да я зареже6 без обяснение и то заради неина приятелка [-X

mimi7373
07-18-2007, 12:04
Изясни се с гаджето защо се държи така и поговорете.Относно другото момиче-не знам.Ти си преценяваш.Ако вече нямаш чувства към гаджето си-зарежи я и се пробвай с другата.Няма смисъл да я лъжеш и да изпитваш чувства към друга-и то най-добрата и приятелка.

=D> и аз така мисля!

GaNgStAz
07-18-2007, 12:27
Здравей,iknowuwantme!Най-добре поговори с приятелката си,попитай я защо се е променила;може да има някакъв проблем?!Обясни й,че държанието й не ти харесва,при положение,че толкова често се лигави и това те дразни!Не я наранявай,като без причина и обяснение се зарибиш с най-добрата й френдка,защото това си е забиване на нож в гърба!Успех!

аз пък подкрепям мнението на Memento mori! ;)

Шляп^Шляп
07-18-2007, 13:24
Ехааа момче,което да мисли за последствията =D> Отиваш ,казваш и " Миличка , не харесвам лигли,а сериозни момичета.Искам да знам ти от кои си" Тя ти казва ми аз съм си лигла,и ти се хващаш с приятелка и, тя ти казва ,аз ще се променя ,щом нети харесва ,ти оставаш с нея ,но продължаваш да имаш чувства към приятелката и. Така или иначе ,ще я зарежеш заради дружката и,направи го бързо,скоро и безболезнено :?

sladkata_presi
07-18-2007, 13:30
Поговори си с нея,тя наистина може да прави това за да те отблъсне.
Говори,питй я защо се държи така,защо се лигави толкова-просто седнете.
Ами да-именно затова говори с нея да не си помисли че само си я вкарал в леглото.
Ама щом се лигави,може би наистина иска да те разкара.
де да ви зная ве-говорете изяснете си чувствата. :smt014

galcheto_
07-18-2007, 13:37
ako tragne6 s priqtelkata i tova e nai-gadnoto ne6to koeto
moje6 da i pri4ini6
po-gadno e dori ot tova da si pomisli 4e samo si q iz4ukal

Manenkoto
07-18-2007, 22:03
Поговорете :smt014 ако не се изясните си фани приятелката й :wink:

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 15:18
кво ти става ма
Добро обръщение...

g071na7a
08-02-2007, 18:02
kaji are abe begai ma ligava kurva takava .. xD

LP_girl_14
08-02-2007, 18:44
Попитай я каква е причината да се промени така и й ако наистина не се чувстваш добре с нея се разделете.Това че сте правили секс,не означава че късаш с нея щото вече ти е пуснала и не ти е интересна.Обясни й всичко,може пък като разбере на къде вървят нещата да стане както преди :smt017