PDA

View Full Version : speshno e pls mn sym pritesnena.. ;(



07-17-2007, 19:28
tazi vecher me zabolq korema dolu nisko f dqsno no bolkata e slaba i ne se chuvstva mnogo..byrz vypros tova apendisit li e ili e qichnik molq vi pomognete.. predvaritelno vi blagodarq ;) sorry ako ima takava tema veche [-o< :( :( :( :(

thefreak
07-17-2007, 19:57
Ако те заболи някъде това не значи непременно, че е нещо сериозно.
Ако болката се повтаря на едно и също място и се усилва тогава се притеснявай. Ако сефте те боли там нищо ти няма.

bubbles2602
07-20-2007, 07:02
Ако беше апендицит нямаше да можеш да стоиш пред компютъра и да пишеш из форумите,повярвай ми.Болката е наистина силна и ако ти се случи,няма да го сбъркаш.Ако само веднъж те е заболяло,не се притеснявай.Ако те боли системно,отивай на лекар.Наистина може да е нещо с яйчниците.

Cherlotte
07-20-2007, 14:41
Да, ако беше апандисит определено щеше да разбереш. :wink: Ако са системни болките, както някои каза, тогава има място за притеснение. Но мен например около 3 месеца ме болеше долу вляво корема (понякога и вдясно), не постоянно, но на моменти дори доста силно. Ходих на лекар, прегледа ме и на ехограф ме гледа, и общо-взето ми каза, че нищо ми няма. Трудно ми беше да повярвам, че толкова време ме е боляло на едно и също място и нищо ми няма, но пък честно казано след това почти (да не кажа хич) не ме е боляло. Така че ако сега си втълпяваш и се притесняваш излишно може на психична основа да те боли. Аз ти препоръчвам, ако болките се повтарят, да отидеш на лекар, за да си по-спокойна ти самата. И дано не е нещо сериозно. :wink:

Naked in the wind
07-20-2007, 17:39
И мен по едно време ме болеше корема ниско в дясно.После ми дойде 13 след последната менструация.Отидох на гинеколог и се оказа,че имам киста на десния яйчник.Така че,ако болките продължат отиди при личната и й кажи.Тя ще прецени дали да ти даде направление за гинеколог или направо ще ти каже на какво може да се дължат болките. :wink:

sladkata_presi
07-20-2007, 17:44
Попитай родителите си.