PDA

View Full Version : KAK DA KAJA...?



LoV4Ety
07-17-2007, 19:54
emi ob6to vzeto e taka-az xaresvam nai dobriq si fr ako my kaja nz kak to4no i mn me estrax 4e 6te si pronmeni darjanieto kak da my kaja i kak da razbera 4e toi sa6to me xaresva na daskalo toi me zqpa v 4asovete ama pak nz... :? :cry: pomognete mi daite mi savet plz [-o<

sexy_for_you
07-17-2007, 19:58
Много лоша ситуация.Той може да се промени като разбере,да се отчужди и т.н.Според мен по някакъв начин трябва да разбереш дали и той изпитва нещо към теб.Поговорете относно харесването и чувствата като най-добри приятели.Предполагам,че си казвате много неща.Когато разбереш,че и той изпитва нещо към теб,действай.УСПЕХ!

thefreak
07-17-2007, 20:07
Това не го прави точно твой "приятел", нали ?

drozila
07-17-2007, 20:12
nameri na4in da razbere6 dali i toi te haresva ako ne si sigurna v 4uvstvata mu nedei da susipva6 priqtelstvoto vi zaradi 1to uvle4enie [-(

miloto_girl_4e
07-17-2007, 20:16
Наистина по-добре първо разбери дали и той има чувства към теб и се страхува също като теб :arrow: гледай го как се държи с теб и с останалите момичета, жестовете също много издават..., защото наистина като нищо да се отчужди от теб(доста хора постъпват така, макарче аз не разбирам защо) и да си съсипеш приятелството заради една тръпка...

``LigLiChKaTa``
07-17-2007, 20:32
Ako misli6 4e ima priqtel ili priqtelka koito biha go razpitali dali ima 4uvstva pove4e ot pritelski ili drugoto koeto e pogovori ti s nego ako go yseti6 4e ne izpitva ni6to my kaji az ne iskam da sme zaedno 6oto 6te si razvalim priqtelstvoto ili ne6to ot sorta

lesstats
07-17-2007, 20:37
Приятелството винаги може да прерасне в любов !
примерно аз нямам чувства към най-добрата си приятелка ама ако дойде и ми каже че тя има
ще пробвам да видя какво ще излезе а то ще излезе ...

LoV4Ety
07-17-2007, 20:53
MOMI4E SAM ;]

hiphopka
07-17-2007, 21:03
Щом сте такива добри приятели предполагам,че сте си говорели за харесвания и т.н. Следователно можеш да му споделиш примерно,че ти си харесала едно момче,но не знаеш как да му кажеш и го молиш за съвет,защото той е момче и сигурно знае как е най-добре.Предполагам той като едно чаровно и любопитно момче ще те попита кой е и ти естествино ще кежеш-"ТИ" Това му се вика-елемент на изненада,който почти винаги завършва с хепи енд

п.п. добре е да проучиш дали той харесва някоя,преди да му кажеш.Но за мен,тъй като вие сте много добри приятели и предполагам нямате тайни,най-добре е да му кажеш.

п.п.2 Това бешепървотокоето ми дойде на акъла,дано поне малко съм помогнала!!! успех

07-18-2007, 12:28
emi ti sigyrna li si 4e iska6 da ima6 ne6to pove4e s tovo mom4e?moje tova da e prosto....momentno uvle4enie ili ne6to takova.

GaNgStAz
07-18-2007, 12:33
Щом сте такива добри приятели предполагам,че сте си говорели за харесвания и т.н. Следователно можеш да му споделиш примерно,че ти си харесала едно момче,но не знаеш как да му кажеш и го молиш за съвет,защото той е момче и сигурно знае как е най-добре.Предполагам той като едно чаровно и любопитно момче ще те попита кой е и ти естествино ще кежеш-"ТИ" Това му се вика-елемент на изненада,който почти винаги завършва с хепи енд

п.п. добре е да проучиш дали той харесва някоя,преди да му кажеш.Но за мен,тъй като вие сте много добри приятели и предполагам нямате тайни,най-добре е да му кажеш.

п.п.2 Това бешепървотокоето ми дойде на акъла,дано поне малко съм помогнала!!! успех

мда.. виж как се държи с теб и ако мислиш, че те харесфа малко или мноо давай ;) или му намекни.. :) има доста начини, ти си го познаваш най дууре и ш си прецениш сама ;) успех

LaDy_DaQnA
07-18-2007, 12:34
V kakuv smisul tfa mom4e ti e priqtel vsi4ko li mu spodelq6 toi spodelq li ti ili prosto kolkot da go oprili4i6 v kakvo se svyrzvate.Ako az haresvah moq nai-dobur priqtel na koito kazvam VSI4KO prosto 6tqh da mu kaja ei slu6ai sq ne6to po4na da mi stava no..te haresvam i ne se syrdi ako ne 4ustva6 su6toto prosto mi go kaji,no neka ne razvalqme priqtelstvoto si.Probvai s tfa i pi6i kakvo stava sus ste4enie na obstoqtelstvata.Yspeh! :smt006

07-18-2007, 15:55
аз пък бих те посъветвала да му кажеш. Момчето с което съм аз ми беше най-добър приятел и аз постепенно се влюбих в него, казах му, оказа се че е взаимно и вече трета година сме заедно и си ни е идеално :D

Mementomori
07-18-2007, 17:05
Здравей,LoV4Ety!Според мен е най-добре да му признаеш чувствата си,въпреки че не си сигурна по какъв точно начин ще реагира,защото иначе ще се луташ в съмнения и след време ще съжаляваш и задаваш въпроса-"какво ли можеше да стане с нас,ако му бях казала?"Ти самата решаваш,но по-добре е да действаш смело и да видиш резултата!Ако той не те приема като нещо повече от приятелка,поискай да си останете същите добри френдс и дори и в началото той да е учуден,не мисля,че ще се отдръпне от теб,щом толкова много държи на теб като приятелка!Успех,Мила!

ili_l
07-18-2007, 17:44
и аз съм имала подобен слу4ай най-добрия ми приятел ме харесваше свала ме 2 месеца тръгнахме ходихме дълго бе6е страхотно но се скарахме и загубих страхотен приятел за което сажалявам