PDA

View Full Version : sluchvalo vi se e -nali?razkajete



07-17-2007, 22:42
hey hora..dnes mi se sluchi neshto,koeto mnogo seriozno me nakara da se zamislq...
bqhme na parkinga,tykmo da poteglim..i doide edno krasivo,rusichko momichence,na dve plitki,sladko oblecheno,okolo 17-18 godishno,koeto vidimo razigravashe teatyr:''sega mi mina izpita,ne znam kak se e sluchilo,ama mi otkradnaha parite i prosto ne sym ottuk i nqma kak da se pribera vkyshti,razbirate li,trqbvat mi 3.20 ...dryn-dryn,takiva'' prez cqloto vreme 'reveshe' (abe neskoposan teatyr)...no..da ti se svie dushichkata..mychno ti stava nali kato go gledash tova momichence..znaesh,che te lyje,znaesh,che si prosi parite,shtoto tehnite sigurno sa q izgonili ottqh i nqma otkyde da vzeme pari za droga..i vypreki tva i dadohme..sled koeto dori da se zamisli prosto drypna parite ot rykata...i s dovolna usmivka se iznese..vse edno ne q vijdame....bez da kaje nishto...


chudq se...kak moje da nqmash gram dostoinstvo..da se predadesh na narkotika..da te vladee taq zavisimost...molq se nikoga da ne popadna v takava situaciq..no znam,che tova si zavisi ot men,a az ne bih predala sebe si..Vie nqkoga prinizqvalili ste se dotolkova, ?

A popadali li ste v takiva situacii kato dneshnoto mi prejivqvane?

thefreak
07-17-2007, 22:51
Е идвали са да искат, ама не съм давал. Ако ми иска 20 стинки ша му дам там кво толкова. Ако ми иска 3.20... то, па бива бива...
Наркоман... става се... ама едва ли е приятно...

07-17-2007, 22:59
С 3,20 да ти кажа за цигари сигурно е искала :lol:

irrezistibile
07-17-2007, 22:59
do tolkova ne sam propadala!ama ne bix mu dala pa 4ak i 3.20.to naistina biva biva ama dase osaznae pak i kvo pravi?i dasi izpolzva parite za dr ne6ta.

b0Nb0n
07-18-2007, 09:38
e qvno ne siki gi ima tiq 20 nomerav telefona ili prosto momi4eto ne gi e iskalo za narkotici v 4ak takava situaciq ne sym izpadal prodaval sym telefoni lanci i grugi rabota ama da prosq pari ne ama poznavam dve momi4eta deto sa go praili toq nomer sq 6te vi razkaja ne 4e vi interesuva ama karai :D
na4i te sa dve sestri i otivat pri babata na edna tqhna priqtelka i vikat trqbvat 20 leva maika e prieha v bolnica v byrgas i sq nqmame pari da otidem 6te ni dade6 li revali i tq babata kvo da prai povqrvala im i im dala xxaxaax a pak edin pyt na centara edna narkoman vika6e na edin da ebe za 10 leva i toi i da de 10 leva i kaza 4e 6te i sa obadi po kysno xaxax

theEXPLOITED
07-29-2007, 12:18
DA,t'va e mnoo poznata i iztarkana istoriq ,vijdala sam go......kolko p1ti samo...stotici,k'vi samo istoriiki i scenarii sa izmislqli ama e mnoo gadno bate ,oba4e ima hora deto go pravqt redovno i az poznavam takiva -verno ,te ve4e nqmat izbor ili t'va ili nqkoq krajbi4ka za edna desqtka.....kato gi nqma ve4e 20-te nomera ,kato si zvanql,zvanql,ta i tiq hora ve4e ne te ebavat nqma na kade...ama v kraina smetka sami sa se dokarali 4ak do tam...kofti e da ne moje6 da si 'pozvoli6' dozata.......

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 22:22
Аз веднъж повярвах на един младеж, които срещнах пред хирургиите. беше с вързопче дрехи и разни рентгенови снимки и глупости в папка. Твърдеше, че е от Ямбол, и се опитва да си събере пари да хване влака. Дадох му едно левче. След това всеки божи ден (налагаше ми се 1 седмица всеки ден да ходя до хирургиите на посещение) ми искаше пари... Дали и до ден днешен е събрал парите за онзи влак... Кой знае.

Инак се сещам един познат и неговата приятелка много им се искало да правят секс. Обаче няма стотинки за презерватив. Та отишъл той при една лелка и и казал "Лелче, дай 25 стотинки - ще спасиш живота на едно дете" :-({|= и тя му дала :mrgreen: Поне е бил искрен

oTPoBHa
08-07-2007, 19:24
хахаааа аааре сички хериона по 3.20 продавам, ефтино го давам :-D

BraInLesS_f
08-07-2007, 19:40
хахаааа аааре сички хериона по 3.20 продавам, ефтино го давам :-D
на Майк Тайсън подсилката,на Памела Андерсън закуската...Гимнастика за носааааааа!!!Айдееее на херотооо... хахаххаха

08-09-2007, 19:19
хахаааа аааре сички хериона по 3.20 продавам, ефтино го давам :-D
на Майк Тайсън подсилката,на Памела Андерсън закуската...Гимнастика за носааааааа!!!Айдееее на херотооо... хахаххаха
:-D :-D :-D :-D :-D

iskam iskam i az :smt007 :twisted: :P

nymphetamine108
08-09-2007, 20:33
Абе по някфа случайност боро и кент струват точно по 3.20.Цигари е искало момичето.
Иначе редовно ми се случва да ми искат кинти. Аз обаче почти винаги съм на нулата, така че и да искам да им дам-нямам. Ако имам понякога давам, жал ми става за хората, ебаси. Поставям се на тяхно място и си представям как не мога да събера пари. Сигурно е хипер гадно тфа да ти е причината да не друсаш, а не убеждението, че е вредно и тн.
Страшно много ме дразни как си измислят тъпите истории. Дали някой наистина им се връзва?!? Що просто не кажат нещо от рода на "Имаш ли някфи пари, че закъсах..." Всеки нормален човек ще се сети за какво става въпрос. Другото вече избива на просия...

emo_girl
08-13-2007, 16:48
zna4i purvo nikoga nqma da se predam na narkoticite ... tva e tupo nqma za kvo da se praa na gazarka kato gi polzvam ... am i az sum popadala v takava situaciq toest bqh svidetelka na takova ne6to ... zna4i edno momi4e no malko kum 13 ili 14 godini ... mnoo mrusno ne mnoo de nqkak nepodurjano taka da se izraza se vurte6e okolo edin restorant -kafe i prose6e pari ... edin 4ovek i dade 2 lv drug su6to treti 1 lv i tq gi vze i sled malko q vidqhme s moita fr v edna prqka koqto nikoi po4ti ne minava6e i se bocka6e .... mnoo mi stana tujno za6toto tq si e provalila jivota o6te ot malka ... mnoo gadno no takuv e jivota ... :| :smt011

Плякам Майки
08-13-2007, 21:06
Братлета това е единствения раздел който го приемам на сериозно. Случвало ми се е наркомани да ми искат пари - но не давам. Веднъж с един приятел вървяхме и трима ни спряха и единият каза "Момчета можете ли да помогнете с 20-30 стотинки, че току що излезнахме от затвора..." :mrgreen: Абе братле кажи че ти трябват за дрога ще ти дам... Еми така е ся, хич не ми дреме за тия отрепки. А автора на темата - не ми се е случвало, но съм виждал момиче, младо, красиво, стройно, спретнато, чистичко да стои и да плаче братле, да плаче разбираш ли и да няма кинти за баничка бате. Кофти работа...

Rofl4e
08-13-2007, 21:19
dnes (13.08)baba mi me prati za zahar i sol i az kakto vinagi do super marketa(narkopa) i nqkva mangalka mi vika ima6 li da mi dade6 20 st i az super sopnato HE :D

Rofl4e
08-13-2007, 21:19
dnes (13.08)baba mi me prati za zahar i sol i az kakto vinagi do super marketa(narkopa) i nqkva mangalka mi vika ima6 li da mi dade6 20 st i az super sopnato HE :D

Плякам Майки
08-13-2007, 21:21
dnes (13.08)baba mi me prati za zahar i sol i az kakto vinagi do super marketa(narkopa) i nqkva mangalka mi vika ima6 li da mi dade6 20 st i az super sopnato HE :D

Пусни мнението още един път.

DevilWish
08-13-2007, 22:56
Искали са ми много пъти пари ,но никога не съм давала :smt012

BaiboCo
08-14-2007, 02:48
1 път в 11 на плиска някф наркоман дойде да ми иска пари. Там каза нещо за брат му даже не го и слушах дадох му 1 лев да се маха, хубавото беше че не дойде повече, а хора почти нямаше и се бях спекъл малко :D но иначе по принцип не давам на такива, нз някак ми се струва жалко самото им саществуване на такива хора всякакви...

junk
08-16-2007, 00:54
Момичето може и да не е искало пари за дрога..
На мен колко хора са ме питали е така за 10-20ст., еми давам им, шото ебаси кфо са 20ст, няма си купи херца с тях, нали?И аз съм искала пари, ма за дрога никога, некфо за такиа неща винаги намирам пари хахах,но за бира-редовно :lol: и то искам само когато наистина си профукам парите в мен и муфта хората.Като им кажа 'ее извинете, ше можете ли да вкарате 10ст за бира, че я закъсахме нещо...' и почти винаги ми дават пари..

stefko89
08-16-2007, 03:16
emi birata si e bira vseki q pie v bg i e gadno da nqma6 pari za bira :smt005 emi zna4i mene mnogo me nervi nqkoi kato mi kaje narkoman za tova deto pu6a treva basi horta e az samo si pu6a i nikoga ne sam prosil prosto si sabiram kinti kato ne se napivam s vodki i razni spirtove i utivam i si zimam edna desqtka mesto botilka fal6iva vodka tva e ae sas zdrave :D

пазя-го-в-тайна
08-28-2007, 20:36
ммм 3.20 ми звучи като Бяло Боро от магазина :) с 3.20 не съм сигурен дали може да си купи някви наркотици .. освен може би лепилце :smt017