PDA

View Full Version : Forget about money and drugs!!!!!!!!!!



HouseSoul
07-17-2007, 23:56
Хора вземете се в ръце бе ... Направо немам думи !!!! Вече почти няма пубер който да не е пробвал поне амфетки ... Камо ли за трева?!?! Мисля че това започва да се превръща в голям проблем,и всички ние го знаем само се заблуждавате "Това ще ми е последното парти! или пък "Ае за последно едно масе, и повече не" Наркотиците провалят човека!!! Аз лично съм го е изпитал на гърба си,но се осъзнах ! Виждал съм как за 1 бонбон са се разваляли дългогодишни приятелства! Надявам се да се замислите над това, което казвам защото и аз бях като вас ... 4 години се праих като ненормален с какво ли не (бонбонки,амфети,пикота,мас ета,гъбки) в един момент видях че съм се превърнал в 60 кг изпилено животно! Пиша това,защото знам,че има много хора които са така в момента и не го осъзнават ... Ходил съм по партита и партита ... бил съм на 100000 афтера и съм виждал какви ли не кривашки глупости ... Хора слушкайте си хаус като си искате ама недейте си изтезавайте човките и мозъците...Това вече не е модерно (макар и повечето да мислят че още е) и не слушайте аверите,че от това няма нищо да ти стане! ... Не съм взимал drugs от 8 месеца,тренирам на зала и се чувствам великолепно ... Естествено спрях да излизам с моите "ДРОГАри" и спрях да ходя много,много по партита ама сега се чувствам пълноценен! Та стига за мен. Исках да налея малку акъл в главичките ви (въпреки че знам,че няма да имам успех), но се замислете само за малко! Ходете на партита ама си пийвате,пафкайте ама не се правете с гадни синтетики и тфа е ... И нали знайте "I`m the VIP" :smt020 :-D

SunnyG
07-18-2007, 07:42
Дано някой прочете това,което си написал и да се замисли,защото на мен ми се струва,че точно тези,които трябва да се замислят изобщо няма да обърнат внимание.Тоя раздел се е превърнал не в място,в което можем да си помогнем и да накараме някой да се откаже от наркотиците,а точно обратното - всяка втора тема е свързана с това къде можеш да си намериш,колко струват,как да си приготвиш сам и т.н.Повече от трагично е... :smt009

buboman
07-18-2007, 10:18
..............всяка втора тема е свързана с това къде можеш да си намериш,колко струват,как да си приготвиш сам и т.н... :smt009

В което нема нищо лошо :-D

TheKeeper
07-18-2007, 10:21
Химиите са лоши неща :) Тревичка 1-2 пъти в месеца бива. И все пак не трябва да се чувствате задължени да пушите. Нищо няма да стане, ако пропуснете :roll:

Madness
07-18-2007, 10:28
Дано някой прочете това,което си написал и да се замисли,защото на мен ми се струва,че точно тези,които трябва да се замислят изобщо няма да обърнат внимание.:smt009
Правилно ти се струва.Затва спрете с глупостите.Не сте хората,които ще накарат някого да спре,да започне...или да прави каквото и да било.Който иска,нека се трови-изборът е негов.Сам си носи отговорност и никой няма никакво право да му казва каквото и да било.Капиш?

07-18-2007, 10:52
Те децата ще се усетят ама чак когато си изпатят! Докато не предрусат или докато техен приятел не влезе в болница все едно нищо не съм написал... ](*,) Имах една позната, която направи 8 дена маратон без да спи на амфетамин и я прибраха в лудницата зашото буквално си говореше сама! :smt010 :smt011 Виждал съм как момче го изкарват от дискотека с пяна на устата, щото прекалил с хапчетата и почнал да колабира .... :smt012 Така, че поне се замислете за малко преди да кажете "Аве тоя ко ма занимаа с глупости.. я да не се занимаам ... " Ваша си работа ако искате да ставате замбита и да ви сочат с пръст като утайката на обществото,защото точно в това се превръщат днешния така наречен "houser"!! Good luck my friends ! :smt016

HouseSoul
07-18-2007, 11:04
Горното е от мен ама забраих да се логна ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Ice
07-18-2007, 11:18
Да и аз съм го забелязала...И на мен не ми харесва това, но както сама се убеждавам приказките не помагат. ](*,)

HouseSoul
07-18-2007, 11:21
ее ICE брао!! Подписа ти ми харесва определено! Ей така трябва да се мисли !! Браво ! :-D =D>

Ice
07-18-2007, 11:27
Колега :P

HouseSoul
07-18-2007, 11:31
Така,така .. 8)

tuka6na
07-18-2007, 11:36
Същата история.Не че нещо се е променило драстично от преди няколко годинки ,ама мога да кажа ,че и да друсам,това което ми се е случвало не вярвам да се повтори.Най-малкото знам кога да спра,че да не стане как не трябва.Тегавото е ,че отида ли на парти,купон,... ,където наркотиците буквално се раздават,то не виждам някой батко да обикаля с матерял и да зарибява техно/хаус фенките ( :smt005 да кажем),а виждам някакви лапета,които Бога ми ,нито знам какво правят там,нито те май знаят,но видиш ли ,и мен ше изшмъркат ако им падне. :-s Самата аз съм прекалявала доста,и продължавам с 'глупостоте' ...За това никога и не съм била моралист или нещо от сорта,но и никога не съм виждала подобно нещо.
Ама кво пък-хората от такива малки риби си 'вадят хляба'...
Верно на кой ли му пука,....че проблем се явява ,това е ясно.Да му мислят тия младежите 'отворени към нови неща'... :smt012 ...

sWeEt_SeEd
07-18-2007, 11:44
хах...доста така...как да кажа, повърхностно гледаш на нещата и от твойта призмичка:
1. Никой не ти е виновен ,че си се мачкал толкова често и не си се усещал,за да стигнеш до фаталните 60 кг.
2. тъпо за тебе,че си имал такава среда, в която ше се избият за един бонбон, или половин кантар или един масур, тъпо е и ограничено, типично поведение на зарибени боклуци.
3. Не си мисли,че само хаус музиката предразполага към химии, в заблуда си, такова е общественото мнение, щото напоследък почти всеки чалгар и тн се зарибява и разправя ' Ааа, копеле, много е яко тфа', и си мисли че слуша ебаси качественият хаус' в същото време е глупав и си блъска нослето с гадни конфети :mrgreen: .Други стилове подтикват доста повече.
Не слушам хаус, не ми харесва кой знае колко, чупя си главата с хард-техно и ям бонбони ,обаче не се бия за тях :smt005 , не съм кожа и кости и не прекалявам с партитата.Говори за всички стилове, не конкретизирай само хауса.Ти кфо мислиш,че в Биад не тупат ли? :smt006

HouseSoul
07-18-2007, 11:45
Същата история.Не че нещо се е променило драстично от преди няколко годинки ,ама мога да кажа ,че и да друсам,това което ми се е случвало не вярвам да се повтори.Най-малкото знам кога да спра,че да не стане как не трябва.Тегавото е ,че отида ли на парти,купон,... ,където наркотиците буквално се раздават,то не виждам някой батко да обикаля с матерял и да зарибява техно/хаус фенките ( :smt005 да кажем),а виждам някакви лапета,които Бога ми ,нито знам какво правят там,нито те май знаят,но видиш ли ,и мен ше изшмъркат ако им падне. :-s Самата аз съм прекалявала доста,и продължавам с 'глупостоте' ...За това никога и не съм била моралист или нещо от сорта,но и никога не съм виждала подобно нещо.
Ама кво пък-хората от такива малки риби си 'вадят хляба'...
Верно на кой ли му пука,....че проблем се явява ,това е ясно.Да му мислят тия младежите 'отворени към нови неща'... :smt012 ...
Е как бе пременило се е! С около 50 % са повече тия който взимат!! За лапетата си права дам, няма да забравя преди време ходих на едно парти и едно момиче идва при мен и я питам "Как е партито?" и тя ми вика "Мале остай много ма маже не мога да чуя музиката!! " Ми за ко ходиш на парти бе ??? Само за еуфориййката а?? Така,така продължавайте в същия дух, яжте си кетаминките и си кривете мутричките ::: :arrow: ](*,)

HouseSoul
07-18-2007, 11:53
хах...доста така...как да кажа, повърхностно гледаш на нещата и от твойта призмичка:
1. Никой не ти е виновен ,че си се мачкал толкова често и не си се усещал,за да стигнеш до фаталните 60 кг.
2. тъпо за тебе,че си имал такава среда, в която ше се избият за един бонбон, или половин кантар или един масур, тъпо е и ограничено, типично поведение на зарибени боклуци.
3. Не си мисли,че само хаус музиката предразполага към химии, в заблуда си, такова е общественото мнение, щото напоследък почти всеки чалгар и тн се зарибява и разправя ' Ааа, копеле, много е яко тфа', и си мисли че слуша ебаси качественият хаус' в същото време е глупав и си блъска нослето с гадни конфети :mrgreen: .Други стилове подтикват доста повече.
Не слушам хаус, не ми харесва кой знае колко, чупя си главата с хард-техно и ям бонбони ,обаче не се бия за тях :smt005 , не съм кожа и кости и не прекалявам с партитата.Говори за всички стилове, не конкретизирай само хауса.Ти кфо мислиш,че в Биад не тупат ли? :smt006
1.Точно за това пиша в форума да налея малку акъл в главата на децата! Да не повтарят мойте грешки!
2.Средата ми не е била тъпа,тя е навсякъде в момента във всеки град стават такива неща!
3.тия стилове дето ми ги казваш също са доволни дам, аз лично слушам Funky,Tech,Minimal... като за последните 2 не мисля че са леки стилове никак !
4. Есте, че няма да са бийш за бонбон когато та маже бонобон, та нали тфа е целта "еуфорията" и да усетиш музиката по друг начин??? че нали като изпия 3 уискита и изпуша 1 холанд се чувствам по същия начин без да си кривя мутрата като олигофрен !

sWeEt_SeEd
07-18-2007, 12:17
Ами братле, мисля ,че за средата си в голяма грешка, недей така да мислиш,че след като тжоята е била такава, навсякъде е така.Да- има и такива, които се карат за бонбон и други , които никога няма да го направят.Не съди само по твоя личен опит.Аз пък съм срещала много хора, които не са такива и моите хора -също. А относно бонбона-дори и да не съм се размазала, пак не бих се скарала за един такъв, сещаш ли се. Не са това приоритетите в живота ми,за щастие има много по важни и стойностни неща и не бих си скапала приятелството за едното high :smt006
А относно уискитата и холандчето без синтетика :smt023 много ясно братлее...чадела е цифрата пъти по добър от тях.

HouseSoul
07-18-2007, 12:23
Ами братле, мисля ,че за средата си в голяма грешка, недей така да мислиш,че след като тжоята е била такава, навсякъде е така.Да- има и такива, които се карат за бонбон и други , които никога няма да го направят.Не съди само по твоя личен опит.Аз пък съм срещала много хора, които не са такива и моите хора -също. А относно бонбона-дори и да не съм се размазала, пак не бих се скарала за един такъв, сещаш ли се. Не са това приоритетите в живота ми,за щастие има много по важни и стойностни неща и не бих си скапала приятелството за едното high :smt006
А относно уискитата и холандчето без синтетика :smt023 много ясно братлее...чадела е цифрата пъти по добър от тях.
1. Извинявай за израза "братле" мислех че си момче :roll:
2. Ставаше дума примерно "Седят на парти 2-ма и са намазани мноо. Имат само 1 бонбон останал и се скарват кой да вземе по голямата половинка ... " та просто го давах за пример това .. иначе съм сигурен че навсякъде има поне по 1 такъв случай (може и да не е същия но подобен),защото има ли наркотици, там не може да има приятелство (поне не истинско и искрено)! А да ти кажа точно за това почнах да пиша в форума,защото съдя по личния си опит,който хич не е малък и просто искам да помогна... 8)
3. Ти казваш че не би си скапала живота за едното high, но крехката,лабилна психика на младежите го правят! Защото те тепърва откриват живота, но по грешният начин :smt010

HouseSoul
07-18-2007, 12:34
Изказването ти е под всякаква критика ](*,) ХОДИ ДРУГАДЕ ДА СИ ИЗБИВАШ КОМПЛЕКСИТЕ !!!! АЙДЕ пътеките..... \:D/

NFW`
07-18-2007, 13:14
Не видях точно къде 182+44_4adel си избиваше комплексите в изказването...Но, ти си спрелият наркотиците, дошъл да проповяда "правилното мислене" - очевидно е че ти си правият. :D

P.S. За масура и алкохола съм съгласен. Но на други им харесва повече синтетиката, което си е ок в мойте очи. На който както му харесва така да се разбива. :)

HouseSoul
07-18-2007, 13:51
Не видях точно къде 182+44_4adel си избиваше комплексите в изказването...Но, ти си спрелият наркотиците, дошъл да проповяда "правилното мислене" - очевидно е че ти си правият. :D

P.S. За масура и алкохола съм съгласен. Но на други им харесва повече синтетиката, което си е ок в мойте очи. На който както му харесва така да се разбива. :)
xaxax "правилното мислене" ти ма взе за някъв философ хаха
Виж ся нали този форум е създаден с идеята да се помогне на съвременните юноши? Аз си казвам мнението понеже виждам какво става навънка. Това че ти се дразниш,че някои пак ти пее че не е правилно да друсаш си е лично твоя работа! Опитвам се да помогна, а не да налагам мнения ! 182+44_4adel ДА! има някои на който му пука! И дано стават още повече тези хора !

b0Nb0n
07-18-2007, 15:07
ДА! има някои на който му пука! И дано стават още повече тези хора !
i ko iska6 da kaje6 4e na teb ti puka 4e az zimam narkotici i 4e ima drugi hora deto ne poznavat i im puka tva li se opitva6 da kaje6 6tot ako da e mnogo sme6no i typo i sym sig 4e i ti ne si vqrva6

NFW`
07-18-2007, 15:14
[quote=NFW`]Това че ти се дразниш,че някои пак ти пее че не е правилно да друсаш си е лично твоя работа! Опитвам се да помогна, а не да налагам мнения ! 182+44_4adel ДА! има някои на който му пука! И дано стават още повече тези хора !

Не се дразня. Честно казано, през х*я ми е какво ми пееш. :D

А, и още нещо. Не се вживявай толкова. Скоро ще проумееш, че всъщност на никого не му пука какво, кого и защо съветваш. :)

HouseSoul
07-18-2007, 16:05
[quote=NFW`]Това че ти се дразниш,че някои пак ти пее че не е правилно да друсаш си е лично твоя работа! Опитвам се да помогна, а не да налагам мнения ! 182+44_4adel ДА! има някои на който му пука! И дано стават още повече тези хора !

Не се дразня. Честно казано, през х*я ми е какво ми пееш. :D

А, и още нещо. Не се вживявай толкова. Скоро ще проумееш, че всъщност на никого не му пука какво, кого и защо съветваш. :)
Аз съм длъжен да опитам ... пък не ма ебе! И деца не са правете на големе философи и че мноо разбирате .... Ако на никой за никого не му пукаше, светът нямаше да съществува.... ако всеки си правеше квото иска ... разбра ли ме пъпчасал пубер? Вземи питай баща си и майка си палячо!
Аз само с деца ще се занимаам в тоя форум ! Човек се опитва да напраи нещо добро, те му са подиграват! Ма я са ши***е с родителите си!

b0Nb0n
07-18-2007, 16:11
ole golemiq i olegnal 4ovek vyzrasten pxaxxaxxa ti si po golqmo naivno dete i to nas ve lek to ne e kaza 4e na nikoi za nikoi ne mu puka stava vapros na teb kvo ti puka ama ai karai poneje si mnogo golqm i moje ve4e da dovijda6 ot starost ti pro6tavam ai ai ot men da mine

shivacheva
07-18-2007, 16:33
ее ICE брао!! Подписа ти ми харесва определено! Ей така трябва да се мисли !! Браво ! :-D =D>
Съгласна-подписа й е супер!Браво,ICE,тва е музиката! :wink:
Well,I'm Addicted Too! :)
П.С.Твоя,HouseSoul,също! :wink:

PosTa
07-18-2007, 19:49
6e si pafkam i izob6to nqma da me ebe koi zima jam se pak ima glava na ramenete i toi sam si re6ava 8)

NFW`
07-18-2007, 23:07
[quote=NFW`]Това че ти се дразниш,че някои пак ти пее че не е правилно да друсаш си е лично твоя работа! Опитвам се да помогна, а не да налагам мнения ! 182+44_4adel ДА! има някои на който му пука! И дано стават още повече тези хора !

Не се дразня. Честно казано, през х*я ми е какво ми пееш. :D

А, и още нещо. Не се вживявай толкова. Скоро ще проумееш, че всъщност на никого не му пука какво, кого и защо съветваш. :)
Аз съм длъжен да опитам ... пък не ма ебе! И деца не са правете на големе философи и че мноо разбирате .... Ако на никой за никого не му пукаше, светът нямаше да съществува.... ако всеки си правеше квото иска ... разбра ли ме пъпчасал пубер? Вземи питай баща си и майка си палячо!
Аз само с деца ще се занимаам в тоя форум ! Човек се опитва да напраи нещо добро, те му са подиграват! Ма я са ши***е с родителите си!Ама не става въпрос ,че никой няма да тръгне да слуша какво му обясняват в някъв си форум :?

Хехее, по-полека бе, чичо. :D Разбирам, че си голям, страшен, и че много разбираш. Няма да се правим на големЕ философи вече, щом не искаш. Иначе кой знае какво ще ни сториш... :smt005
По въпроса за това, кой бил дете, няма да коментирам. Мисля, че си пролича. Иначе селските наредби са прекрасен начин да обосновеш съветите си. О, явно е,че нито се впрягаш, нито ти пука. Сигурен съм, че ще постигнеш целите си. :D

Хай, но не се ядосвай - сигурен съм, че като възрастен и уравновесен човек скоро ще ни шашнеш с нов блестящ от гениалност пост. Айде лека, че изтървах Сънчо. :smt005

NFW`
07-18-2007, 23:30
My bad...
Исках да вкарам в цитата само пост-а на HouseSoul . По погрешка съм сложил и твоя. Sry. ^_^

theEXPLOITED
07-19-2007, 08:36
8) spoko be hora vseki si ima glava na ramenete i moje da misli koito iska da drusa da go pravi vinagi idva vreme kogato razbira6 vsi4ko i togava po4ti vsi4ki spirame nqkoi po lesno drugi mnooo trudno a za tezi koito nikoga ne spirat...........ami te sa slaboharakternite i kolkoto i da pi6e6 tqh ne moje6 da vrazumi6 az sa6to drusam i to dosta poslednite nqkolko meseca no prosto taka se slu4i v takava sreda popadnah no znam 4e kato lqtoto svar6i malko ili mnoo vsi4ko 6te premine v granicite na normalnoto tova prosto e period vsi4ki minavat prez nego a nqkoi po nqkolko pati......

dunapren
07-19-2007, 21:12
това което го казваш го разбирам много добре даже може да се каже че съм го изживял.Но едва ли някой като прочете мъдрите ти слова ще си промени мнението отностно живота си.Но няма лошо повече такива хора да има които наистина осъзнават нещата