PDA

View Full Version : Той друса, а аз искам да спре..



Ice
07-18-2007, 05:36
Хора имам един супер добър приятел, от един клас сме, от един блок живеем през един етаж! Обаче, той друса амфети МДМА трева и незнам още какво, аз му казвам да се спре, той ми казва че МОЖЕ обаче му останало малко време и след 18 спира да друса..Започнах да се замислям дали наистина ще спре, но въпреки това му вярвам.Не бих го оставила за това, но като го гледам колко е отслабнал станал е кожа и кости и наистина ми се плаче.А още по кофти ми е, че неговия най-добър приятел го скъсва от ебавки за това, и постоянно му вика "наркоман" , "надруса ли са бе" и какви ли не обвинява го, че друса (вярно едва ли някой го е накарал на сила) и му обяснява каква е развалина и как никога няма да спре, по принцип го приема на ебавка обаче не винаги е така и аз го виждам.Супер много държа на тва момче като брат ми е, какво ли не му говоря..Като се замисля и откачам, ми ако наистина не спре.Дори не искам да си го помислям ](*,)

treehouse
07-18-2007, 05:57
ей тва е много голям проблем :( по-добре говори с него и му кажи че ко не спре после ще е късно или намери някой от филмите за намкомани колкото и глупаво да звучи има един Пропуснат живот ... така се казва и показва живота на истински наркомани и може да те отврати за цял живот...ама най-вече му кажи че ако сега не спре после няма шанс

Ice
07-18-2007, 06:19
Аз му го повтарям непрекъснато, дори заради мене беше спрял понеже аз му обещах да спра цигарите ако той спре да пуши трева или нещо такова, издържа около 2 седмици и не можа повече.Моля му сеи му казвам, че след време може да е късно а той ми отговаря "ти луда ли си, не се спичай аз ще се оправя" :smt012

IlLuSi0nS`
07-18-2007, 09:37
оооо господи, ама той ДРУСА С ТРЕВА!!! оооо, на гилотината!!!! наркоман с наркоман.. пффф тъпа овца..

Ice
07-18-2007, 09:54
Ти тъп ли си или да? Друса амфети МДМА и кво ли още не..Научи се да четеш бе кретен!

07-18-2007, 10:01
Аз му го повтарям непрекъснато, дори заради мене беше спрял понеже аз му обещах да спра цигарите ако той спре да пуши трева или нещо такова, издържа около 2 седмици и не можа повече.Моля му сеи му казвам, че след време може да е късно а той ми отговаря "ти луда ли си, не се спичай аз ще се оправя" :smt012
Охх миличка нищо няма да помогне да го откажеш!!! Бил съм на същия принцип,имал съм същите приятели .. не става само с разгожори .. никои не те слуша!! Докато му говориш, че трябва да спре тои си мисли от каде ше си купи да изпуши някой чук да се забърка в филмите ! Единствения начин да го накараш поне да се замисли е да го ИГНОРИРАШ напълно!!! Просто спри да му говориш... Като те пита що? му отговаряш : Аз с наркомани не говоря" За жалост само така ще го накараш да се замисли кое цени повече :приятелството или тревичката ... С наредби не става само ... минава през едното ухо и преминава през другото ... няма смисъл да му гожориш... тои няма да те слуша!!! Бъди сигурна в това ! Казвам ти го като човек с дългогодишен опит точно в тези отношения! Написал съм статийка точно за това нещо можеш да я видиш :roll:

07-18-2007, 10:02
Горното го написах аз, ама забраих да се логна ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

buboman
07-18-2007, 10:03
Ти тъп ли си или да? Друса амфети МДМА и кво ли още не..Научи се да четеш бе кретен!

Тва е тя ...

Иначе - еми нема как да спре сорка :lol:

HouseSoul
07-18-2007, 10:03
офф САЙТА СА ЕБАВА С МЕН :lol: ](*,)

Ice
07-18-2007, 10:06
Ба ми няма как да вдигна ръце от него като всеки ден сме нон-стоп заедно не мога да му кажа ей ти си наркоман махай се не искам да говоря с теб, след като дори най-добрия му приятел буквално не му пука за тва кво се случва с него, просто не мога да се откажа ей така от него ](*,) а може би наистина трябва

HouseSoul
07-18-2007, 10:10
чакай чакай чакай малко 8) аз не ти казвам да се откажеш от него!! Не ме разбираш правилно ! Говорим само за временен игнор!! Тоест за известно време докато видиш дали има промяна (трябва да напълнее малко,ако е спрял,да не го виждаш напушен, да си похапва стабилно и да говори свързани неща !!) Такива неща си личат, особено ако сте всеки ден заедно ... ти ще си го усетиш... А пък продължава ли след този игнор от твоя страна , значи не те зачита изобщо и просто му е по яко да се надруса от колкото да приеме проблемите лице в лице !!! Този тип хора са страхливци!! С говорене че това е вредно няма какво да го занимаваш!! Той това го знае ама му е по яко да е в еуфорийката ::: 8-[

tuka6na
07-18-2007, 10:14
Ба ми няма как да вдигна ръце от него като всеки ден сме нон-стоп заедно не мога да му кажа ей ти си наркоман махай се не искам да говоря с теб, след като дори най-добрия му приятел буквално не му пука за тва кво се случва с него, просто не мога да се откажа ей така от него ](*,) а може би наистина трябва
:roll: Ми аз пък се чудя наистина ли си толкова ограничена,че да 'вдигнеш ръце от него' след като ,видиш ли, ДРУСАЛ ...Щом ти е ПРИЯТЕЛ,то наистина можеш да поговориш с него.Но след като сама не знаеш какво искаш,то не вярвам да му повлияеш кой знае как.
Нищо лично,...мое мнение е това.

Ice
07-18-2007, 10:15
Ами ще видим днес сигурно ще се видим за последно, защото заминава при баща си в друг град, а той има страх от баща си (по принцип тука живееше с брат си, бтв брат му го научи!!!) и се надявам да има някаква промяна..днес може би ще се поговорим много, дано да успея да го откажа от тези неща..Тревата не ме бърка толкова ама тия амфети и глупости направо..нз

HouseSoul
07-18-2007, 10:19
Щом казваш че има страх от баща си сиг. ще спре. :wink: Щом казваш че досега живеел при брат си ми е ясна картинката !! Брат му е по голям от него нали? Имал съм доста такива познати ... по същият на4ин:идват да учат в големият град при брат си или сестра си ... те есте по големи от него и кака или батко взимат drugs що и аз да не опитам да видя кво е ? ... и така ... Проблема е в брат му... отдалечиш ли го от средата в която е друсал ... сичко ще е ок ... според мен .. :roll:

Ice
07-18-2007, 10:24
Всъщност майка му е в Испания баща му работи в друг град.И за това когато бяхме на училище той оставаше сам по цяла седмица с брат си, и познай какво ставаше у тях.Сбирка на наркомани естествено.Да брат му тази година завърши и замина да работи в Испания при майка си, сега поне знам че като се върне няма първата му мисъл в главата да е да се надруса, или поне се надявам.И от там и мойто братче (така му викам) стана наркоман.Пъро беше не коз, айде амфетки, айде тва бонбонки едно друго и ето до къде стигна.Кофти е да гледаш в страни как най-добрия ти приятел пропада малко по малко, а ти да говориш и да говориш, а на него все едно не му пука :smt009

HouseSoul
07-18-2007, 10:29
Всъщност майка му е в Испания баща му работи в друг град.И за това когато бяхме на училище той оставаше сам по цяла седмица с брат си, и познай какво ставаше у тях.Сбирка на наркомани естествено.Да брат му тази година завърши и замина да работи в Испания при майка си, сега поне знам че като се върне няма първата му мисъл в главата да е да се надруса, или поне се надявам.И от там и мойто братче (така му викам) стана наркоман.Пъро беше не коз, айде амфетки, айде тва бонбонки едно друго и ето до къде стигна.Кофти е да гледаш в страни как най-добрия ти приятел пропада малко по малко, а ти да говориш и да говориш, а на него все едно не му пука :smt009
Тежко е знам !! Загубил съм приятели и приятелки и то много ... Днешната младеж си мисли че е модерно да се друса и само като пробва му харесва и айде ... Пък все пак младежите са с слаба психика и бързо се закачат, макар и да си мислят че могат да спрат ... Нищо не можем да направим,само ще седим и ще ги гледаме .... Затова и се регнах в този форум,за да се опитам да налея малку акъл в главите ви! :roll: ;-)

HouseSoul
07-18-2007, 10:33
Ако някой има въпроси и проблеми свързани с нарКОТИЦИТЕ да пише на лично 8)

Ice
07-18-2007, 10:35
Айде ще пиша на лично че тая тема стана една (:

bbasaha
07-18-2007, 11:48
Az imah podoben problem s moqta fr.nqkoi pusna sluh 4e pu6i-tq mi kaza 4e samo opitala! :-k ](*,) :-k
skarahme se nakraq sprq zaradi mene edvam edvam :smt023
ami ti ne moje6 da napravi6 ni6to vav toq slu4ai! :?
na nego mu trqbva silna volq za da otkaje.

NFW`
07-18-2007, 14:20
Трева :arrow: Амфети(или др.) :arrow: Игла :arrow: Смърт!!!

Извод: Не пушете трева може да не е наркотик, но от нея се почва!!!

Ахахахахахахах, чудех се кога ще я видя пак тази толкова "вярна" логика. :smt005 :smt005 Не ми се занимава да обяснявам. :D

b0Nb0n
07-18-2007, 14:41
Трева :arrow: Амфети(или др.) :arrow: Игла :arrow: Смърт!!!

Извод: Не пушете трева може да не е наркотик, но от нея се почва!!!
=D> apldismenti za tozi ina4e taka simpati4en mladej no ne 4ak tolkova umen ne se obijdai leksi :)
a po temata emi sry ma ako toi sam ne iska da si spre ne moje da go nakara6 kvot i da naprai6

Md_a6
07-21-2007, 00:45
tva edinstceniq ti priqtel v momenta li e? imam 4ustvoto mila 4e si se vkop4ila dosta v nego.. nz dali naistina ti e best fr no qvno naistina mnogo ti puka za nego.. no gledah v edna tema 4e si napisala 4e nqma6 priqteli ve4e a sega puska6 takava tema :shock: strano e prosto.. a i prosto sled kato zabelqzah tova , poneje imam navika da 4eta mneniqta na vsi4ki kogato is nqmam rabota ;) i chetoh i ot tvoite i mi stana intresno,, 1vo nqma6 proqteli, sled tova pi6e6 za nqkva best fr deto ne burza da prai sex a sega tva.. :shock: :shock: :shock:

Ice
07-22-2007, 00:58
tva edinstceniq ti priqtel v momenta li e? imam 4ustvoto mila 4e si se vkop4ila dosta v nego.. nz dali naistina ti e best fr no qvno naistina mnogo ti puka za nego.. no gledah v edna tema 4e si napisala 4e nqma6 priqteli ve4e a sega puska6 takava tema :shock: strano e prosto.. a i prosto sled kato zabelqzah tova , poneje imam navika da 4eta mneniqta na vsi4ki kogato is nqmam rabota ;) i chetoh i ot tvoite i mi stana intresno,, 1vo nqma6 proqteli, sled tova pi6e6 za nqkva best fr deto ne burza da prai sex a sega tva.. :shock: :shock: :shock:
Не обичам да говоря по тази тема с приятелите, защото са прекалено лични неща, когато съм писала всички тези неща мога да те уверя че си е имало основателна причина за която само аз си знам, по принцип не обичам много някой да ми се бърка в нещата но мисля, че горе долу разбра какво имам впредвид!Иначе благодаря за съветите, поговорих си с него не го упрекнах за нищо казах му мнението си, и той ми обеща че ще спре, но няма да е веднага.Съгласна съм с него и не мисля вече да повдигам този въпрос, дано си спази обещанието! :-$ Но и да не го спази пак ще си бъде като мое братче.