PDA

View Full Version : Molqq vi,pomognete miii



CRAZY_DEVIL
07-18-2007, 11:11
:( Моята история е следната...Аз съм момиче на 13 години...Немога да понасям майка си..Незнаете какво същенство е тя...Ето днес например аз исах да отида в братовечдка ми.Тя не е от моя град,но с рейс можете да отида,а тя не ме пусна,защото било топло...Баща ми ми даде,но тя не и не....Писнало ми е да се държи тоа лято така с мен.И знаете ли защщо...Защщото тази година завърших с успех 5 и половина :( Тя ми каза"Ще ти го върна тъпкано..Ти тази година ми изтрови нервите"...Как да й кажа,че не мога повече така?Аз немога да й го кажа,защото тя ще ме удари и отново :cry: Моля ви,дайте съвет :(

quench
07-18-2007, 11:33
спокойно, ще я мразиш поне докато станеш на 30
8)
а иначе всички проблеми в семейството се оправят с равни дози смиреност и смелост

luckygirl92
07-18-2007, 12:08
mii da ti kaja,pove4eto momi4eta i mom4eta na 13 god ne mogat da ponasqt roditelite si :D SpoX vs 6te se oprai :-D Samo ne se qdosvai ;) Do predi 2 god i az se paleh taka,ama ve4e ne im obru6tam vnimanie,da si vikat-ne mi pre4at :-D

07-18-2007, 12:47
az na 13 se boreh s tati i si igraeh :-s ... ZA RAZLIKA OT SEGA! :smt012

Мистерия
07-18-2007, 23:03
И аз се ядосвам на мойта майка,ама не я мразя,напротив.А само да я познавате :roll: Аз съм много разхвърляна,моята стая рядко се вижда подредена :-D а майка ми е прекалено подредена.Като се отвори гардероба и,дрехите са подредени по цветове и вид,а като простира дрехите на тересата пак ги нарежда по цвят,големина и гледа щипките да са същия цвят.Няма нужда да ви казвам,че в нейната стая,всичко свети и една прашинка няма.И като се почне с "Кога ще си подрудиш стаята","Виж си дрехите колко са намачкани"................ :evil: