PDA

View Full Version : kosmata



merryy
07-18-2007, 10:31
momi4eta iskam da vi popitam :oops: .. a ako vi hvanat kosmata :oops: toest s mom4e ste i ste zabravila da se epilirate nqmala ste vreme i pravite sex s nego .. kosmata :oops: :cry: ... sramno mi e nqkak no stanaaa ](*,) sega kakvo kak da obqsnq ](*,)

Schneeflocke
07-18-2007, 10:57
momi4eta iskam da vi popitam :oops: .. a ako vi hvanat kosmata :oops: toest s mom4e ste i ste zabravila da se epilirate nqmala ste vreme i pravite sex s nego .. kosmata :oops: :cry: ... sramno mi e nqkak no stanaaa ](*,) sega kakvo kak da obqsnq ](*,)
Зависи с кого. Ако ще е за първи път, просто не давам да пипа. Ако сме заедно от достатъчно време и той знае, че по принцип го правя, обяснявам му и готово...

sWeEt_SeEd
07-18-2007, 11:24
Амии, ако случайно ми се случи да не съм с еобезкосмила...не бих го направила, той няма да има нищо против естествено, но на мен ще ми бъде гадно. А иначе, както каза мацката преди мен-най-спокойно му обясняваш.От един път няма да умре-следващите пъти няма да имаш косми и готово. :wink:

07-18-2007, 11:35
poprincip vinagi sam perfektna otdolu no onzi den kogato se slu4i bqh tolko zaeta i ot nqkolko dni se bqh zanemarila taka da se kaje .. i sega nqmam tarpenie da se vidim sledva6tiq put za da epilirana :wink: a mislite li 4e mujete se gnusqt ot kosmatite .. i dali ima vazmojnost da ne iska da se vidim pak zaradi kosmite :smt009

`Death`Whore``
07-18-2007, 11:39
Мога да ви кажа от личен опит, че мъжете не се гнусят от космати женски срамни устни и Венерини хълмове. Всъщност ако мъжът те желае достатъчно, това е най-малкото. Разбира се, че гладкото е доста по-възбуждащо и не пречи, не ти влиза в носа и т.н., но когато се налага или жената е нямала време, не е болка за умиране.

07-18-2007, 13:20
em dano .... za6toto kato se setq i napravoo :oops: :oops: :oops: umiram ot sram

live2beCooL
07-18-2007, 13:30
az li4no ne bih pravel sex sus kosmato momi4e :D 4esno....mn mi e gnusno

07-18-2007, 13:40
az li4no ne bih pravel sex sus kosmato momi4e :D 4esno....mn mi e gnusno
am primerno tam natiskate se burka6 i v ga6tite use6ta6 4e e kosmata i kfo ?!

AliceSw
07-18-2007, 16:01
оффффффф, дееба ваще глупости

от не повече от 10-20 години е "модерно" обезкосмяването на интимните части, кво той мъжът да не е идиот да не знае, че имаш косми

live2beCooL - дете, къде се обаждаш и ти

Th3WildAng3l
07-20-2007, 13:52
Ами аз гледам да съм изрядна там. Първото момче, с което правих секс беше мн претенциозен и покрай него съм свикнала да съм винаги изрядна независимо дали ще или няма да правя секс. А и се чувствам по-удобно, по-секси. Така че не ми се е налагало да обяснявам.
Иначе мисля че повечето поддържани момчета обръщат много голямо внимание. Особено първия път.