PDA

View Full Version : Moderated:Само приятелство ли е?



Още един гост
07-18-2007, 10:51
Накратко - имам един близък приятел, с когото се познаваме от около година. Много често сме заедно, когато не сме - постоянно си пишем, sms-и, глупости...аз не го искам само за приятел, даже това е слабо казано, но въобще не мога да преценя как да постъпя :? Един ден се закача, на другия се държи така, все едно ме мрази, на третия тръгва да говори за любов :shock: И - не, не е ненормален...допреди 4-5 месеца имаше някаква много сериозна връзка и момичето го заряза много гадно, та оттогава стана леко шантав...Ние и през това време си знаехме, че бихме се...нали...;p , но нещата между тях бяха сериозни и някак не вървеше.
Аз съм на 19, той - на 20, ако е от някакво значение...
Не искам да поставям въпроса ребром, има ли някакъв начин да го разбера какво му се върти в главата?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

bolnoty
07-18-2007, 10:57
Най-доброто нещо, което можеш да направиш е да поговориш с него ... все пак ти е приятел и няма да те е срам или да ти е неудобно да го питаш за по-личните му чувства и разбирания ... разговора винаги води до нещо ... той може би е най-важен ...

Още един гост
07-18-2007, 11:04
Да, може би по принцип, но този човек така или иначе е малко особен. Той ми е говорил за нас двамата, но, когато аз спомена нещо (на шега), веднага се дърпа или ми се присмива...нито е срамежлив, нито нищо - има си доста успехи сред мадамите...при това положение да го питам директно би означавало да получа отговор от типа: "Ти добре ли си?" :lol: За други неща е човек на място, ама в тия отношения нещо превърта :roll:

bolnoty
07-18-2007, 11:12
колкото по-несериозен става за момента - толкова по-сериозна и настойчива бъди ти :) но ако се пооплаши и види, че си със сериозни намерения и отново така постъпва, тогава се откажи за момента и пробвай след време ... но единствено ако настояваш може да се получи нещо ... иначе ще те отбягва така ... просто го питай за проблемите му и какво го е накарало да се промени така ...