PDA

View Full Version : Jivota vi bez nego sled razdqlata?



don`t Lov3 me-it`s latE
07-18-2007, 13:55
Vsichki znaem kolko boli sled razdqla.Kak jivota za mig se sriva pred nas v tozi mig,v koito lubimiq 4ovek e reshil da kaje Krai.Boli strashno mnogo.Sqkash neshto prosto za mig e umrqlo,iskame go,no to nqma da se vyrne.Leem salzi,vremeto ni minava v misli za tozi chovek i za momentite prekarani s nego.I taka bez da usetim sa minali sedmici,a moje bi meseci ili godina.Taka se 4uvstvam az sled razdqla.I sega osaznavam kolko vreme sam izgubila.

A vie kak prejivqvate razdqlata?Kak se 4uvstvate sled kato toi/tq vi kaje "Ami tova beshe,nqma smisal da prodaljavame."Kak go priemate?Lesno li osyznavate,4e dori da go/q obichate,nqma smisal shtom nehto veche se e prekyrshilo?Ili pyk pravite kato men i gubite vremeto si misleiki samo za nego/neq?

sasha_90
07-18-2007, 14:02
Един единствен път съм била с момче(не може да се нарече и ходене...).След 5 месеца се разделихме.Беше ми ужасно трудно,но го преживях.Отне ми много време да го забравя-почти 2 години.

Nadelina
07-18-2007, 14:04
Mmmm... mislq si che lesno prejivqvam razdqlata.. Da.. boli... ne go otricham... ama byrzo vdigam glava i prodaljavam napred... No ne kazvam che sym sprqla da go obicham..

sladkata_presi
07-18-2007, 14:04
Трудно е да преживееш,но все пак животът продължава.
Аз го преживях изключитлно трудно и ми костваше да забравя момчето около 3-4 години. :smt012

07-18-2007, 15:33
az sam v sushtiq sluchai mn mi e trudno vsichku beshe za pochti edna godina az napravih stupkata zashtoto se zadushavah no sam si kazala nikoga nepoglejdai nazad!i go pravq produljih vupreki bolkata, dori si namerih priqtel s negy se chuvstvam dobre osven che ot vreme na vreme me qdosva no istinata si e che nqma smisal ot seriozni vryzki tova si e! :smt008 :wink:

tedinkata_
07-18-2007, 15:53
moq sliuchai[poslednia]beshe po razlichen..NALOJI SE az da go ostavq zashtoto tova negovoto ne beshe lubov a 4isto vapolzvane ot moqta obich kum nego...i dobre 4e gore dolu na vreme se osuznax... mn mi beshe trydno i mn plakax no dramata beshe purvite dni..sega kato ne go vijdam mi e po dobre i zapo4nax da svikvam s misulta 4e go nqma..no to po skoro mi e kofti ne 4e se razdelix s nego a 4e beshe POREDNIA koito samo me zalugval..[->abe sled vsqka razdqla ostava mn bolka..zavisi ot 4oveka i ot tova kolko e silen kolko tq shte produlji!!!<-]

CvEtI`KiSs
07-18-2007, 16:10
ми аз сериозно съм ходила с 1 момче 7 месеца.Обичах го страшно много и съм спала само и единствено него...скъсахме миналата година септември месец...от тогава някак си не мога да се доверч на момче , понеже този предишния ме беше лъгал много пъти...и все още не съм готова за сериозна врузка...и за секс с друг...а това стана преди околу година...дали го обичам още-не , просто той ще остане винаги един спомен който никога никой няма да може да го заличи...много трудно го преудолях...сега много рядко се сещам за него...а преди...само плачех по цял ден...затварях се вкъщи и си губех времето заради човек който не ме заслужава....
съветвам всяко момиче което е наранено да не се затваря в къщи и да си пилее времето...радвайте се на живота докато имате време... :)

ninsy
07-18-2007, 16:14
ами честно..доста лесно се спрявам..не показвам кой знае какви чуства..просто не ми пукаше ..защото явно не бях попадала на подходящия човек.

CrazyWitch
07-18-2007, 16:23
Еми аз съм на моменти.
Не мога да приема, че това е края. За мене той винаги ще е и ще бъде.. Дори да срещна някой друг, ще се сещам за моментите ми с него.
Много ме боли, защото при мене е прясно, прясно. Пари!
Както се смея с приятели и ми е супер весело и забавно с тях... в следващия момент се покривам някъде за да поплача.
За мене това са весели моменти.. които не са смисъла на живота.
Искам да обичам .. искам любов.. искам да бъда обичана.
Имам чувството, че пред никой няма да съм така истинска както пред тоя човек.
Все пак не се затварям в нас.. Гледам да си уговарям срещи. Да излизам и да се забавлявам.. макар всичко да е за момента.
Явно трябва да свикна да живея за мига.
Имам чувството, че никой няма да ме обикне .. поне споделено .. така както тоя човек ме е обичал.
Боли ме!, защото част от мен я няма.. Изгуби се с образа му.
Празнотата ме обзема отвсякъде.
С него и щастието си тръгна. НЕ искам да е така!
Дано се оправя и да срещна своя човек... :smt008 Дано е някъде там иии... изживеем неповторими и за двама ни моменти :smt022

ili_l
07-18-2007, 17:58
не казвам че го приемам лесно... голям рев пада но след около месец вече не мисля за това и ЖИВЕЯ ОТНОВО

djuki
07-18-2007, 18:04
Имала съм една сериозна връзка повече от 1година и го скъсах защото просто не можеше да стане . И месеци след това се чудех дали да не го потърся пак а с него си бяхме все така добри приятели но това ми мина . Сега обаче бях с момче 1 месец (като запознах се с него и на следващия ден тръгнахме) за един месец го заобичах страшно много . И бях си втълрила че ще стане нещо . Обаче той ме скъса и то по гаден начин . Преди 1 месец горе долу и все още не съм го преживяла . И всеки ден си рева . Всяко нещо ми напомня за него . Нз как ще го забравя .

CrazyWitch
07-18-2007, 18:18
Любовта е САМО чувство !

Ще цитирам подписа ти, защото ми направи впечатление...

САМО? Чувство? А според мен чувствата на един човек го прави голям...
Колкото по-големи са те .. толкова по-голям си ти и не бива да се срамуваме от тях... Така, че никак не е незначителна. Само загубени души като нас, които са наранени от това чувство можем да се утешаваме, че то е САМО чувство.

mechtaq_za_teb
07-18-2007, 18:51
Razdqlata ne q prejivqvam nikak lesno,osobeno ako e s 4ovek,kam kogoto sam imala silni chuvstva.No az taka ili inache trygvam vinagi s chovek,kogoto nai-malko haresvam i tochno zatova mi e trudno kogato vsichko trqbva da svyrshi.
Nqma da zabravq razdqlata s moqta segashna lubov.Sled tozi otvratitelen den ne znaeh kyde se namiram.Chesno kazano dori ne vqrvah,che tova se sluchva na men,no eto.I pomnq kak dori ne mojeh da zaspq..samo zatova misleh.Sledvashtite dni mi bqha ujasni.Vijdah go,podminavahme se...taino se nadqvah da doide i da kaje da opitame otnovo,no ne.Dori sama znaeh,4e tova nqma da stane i kraq e doshal.Misalta,che nikoga veche nqma da go pregyrna napravo me ubivashe :smt010 Nqkak si ne mojeh da povqrvam,4e se razdelih s 4oveka,s koito do vchera spodelqhme i se smqhme zaedno.
I veche ottogava minaha nqkolko meseca.Veche sam dalech ot misylta,che nqkoi den shte se saberem.Realistka sam.Tova nqma da stane.No ne spiram da se seshtam za hubavite ni momenti. :-D A te bqha tolkova mnogo.I sega imam silni chuvstva kam nego.No sam si kazala,che s vremeto te shte se zabravqt.Neshtoto ot koeto vse oshte me boli sega e 4e ne si struvashe da svyrshva tolkova gadno i sega imenno poradi tazi prichina dori da ne se pozdravqvame.No taka e stanalo,taka i shte bade. :cry:
Sega izlizam s priqteli,razseivam se,gledam da ne mislq za nego i nai-vajnoto-usmihvam se,nishto 4e ne kakto predi ;)

djuki
07-18-2007, 19:05
Nqma da zabravq razdqlata s moqta segashna lubov.Sled tozi otvratitelen den ne znaeh kyde se namiram.Chesno kazano dori ne vqrvah,che tova se sluchva na men,no eto.I pomnq kak dori ne mojeh da zaspq..samo zatova misleh.Sledvashtite dni mi bqha ujasni.Vijdah go,podminavahme se...taino se nadqvah da doide i da kaje da opitame otnovo,no ne.Dori sama znaeh,4e tova nqma da stane i kraq e doshal.Misalta,che nikoga veche nqma da go pregyrna napravo me ubivashe :smt010 Nqkak si ne mojeh da povqrvam,4e se razdelih s 4oveka,s koito do vchera spodelqhme i se smqhme zaedno.

чувствам се точно по този начин . Само че при мен има нещо много гадно получи се така че много общи приятели и двамата попаднахме с една компания и когато излизаме някъде той винаги е там . Най често като ходим на дискотека той винаги е там и винаги се забива с някоя дори не само една . И всеки път го виждам това . И както съм си казвала че няма да мисля за него и няма да ми пука го виждам и .....един месец а не съм спирала да плача . Знам че дори и да се съберем пак няма да е за дълго. Знам че нищо няма да стане и то много добре но въпреки това го искам .

miloto_girl_4e
07-18-2007, 19:11
Разделите ги преживявам различно :arrow: зависи с кого съм се разделила, зависи дали аз съм била инициаторката на раздялата или той ...
Но една раздяла преживях ужасно.. отнеме ми адски много време да го забравя, беше непоносимо трудно, бях... в една дупка, от която едвам се измъкнах ..
Не виждах смисъл в нищо, нищо не ме радваше и не ми доставяше удоволствие.. Беше ми все едно за всичко, всичко около мен беше сиво и скучно...
Но другите раздели .. като, че ли.. доста лесно съм ги преживявала :wink:

Vikitooo
07-18-2007, 19:13
По принцип съм много чуствителна личност и естествено преживявам всяка една раздяла трудно. До някаде успявам да се владея чуствата си, но само до някаде. Прекарвам дните си в спомени за това което е било, слушам напомняща спомени музика, което още повече ме разтройва. Съжалявам се от една страна.. :? Времето минава, човек свиква с болката, продължава да живее и така до другата раздяла :|

Diqna
08-02-2010, 09:41
Az skysah s gadjeto mi snoshti.. Boleshe me.. oshte me boli ne iskah da se slu4va taka!Prosto moje bi naistina sym malko egoistka zashtoto iskah vnimanie koeto toy sprq da mi obryshta..! Iskah da se borq, da si go vyrna, da izgladim problema.. i nakraq prosto popitah "Obi4ash li me oshte" toy po4na da se obesnqva.. -"Az iskam da mi otgovorish s DA ili NE .. tolkova li e slojno" i na kraq.. kaza Ne..! Togava.. kakyv e smisyla da se borq..Kakyv e bil smisyla na poslednata 1 godina v koqto se borihme..
Toy strashno mnogo mi lipsva.. lipsva mi i oshte go obi4am kato luda..
Znam 4e moje bi shte syjalqvam za vsi4kite prolqti sylzi no ne moga da spra da pla4a.. ve4e me bolqt o4ite ot rev..kakvo da napravq.. iskam da spre tazi boka.. mnogo me boli.. ;(


P.P.: Az shte go zabravq, edin den moje dori da si ostanem fr.. no tova shte e sled dosta vreme kogato mi mine ranata.. :-k :-k :-k :cry: :cry:

LadyDi
08-02-2010, 10:02
Всички знаем защо...