PDA

View Full Version : Обичам го..и той мен..!Помогнете..



sladkish_14
07-18-2007, 14:24
Ей,Здравейте на всички...много прочетох ама явно хората на моята възраст само секс ги интересува...Та към проблема ми..Имам си приятел от 4 месеца,само че той живее в Пловдив,а аз на 100км от него :cry: ...Аз съм доста интересна личност и обичам след като имам доверие на човека да му казвам всичко..само че..В последния един месец не мога да кажа че се караме постоянно,но се караме в седмицата поне 2 пъти,но не сериозно разбира се..малко сълзи и хубави думи след което всичко е ОК..Да,ама не става така снощи аз го попитах дали иска да си лягаме(всеки отделно разбира се) или да си говорим за нас,а той още не бях се изказала и веднага"да да лягай си трябва да си починеш"без даже да се усетя вече бе казал че ме обича и лека нощ и си беше легнал....Почувствах се зле и написах"Не ме обичаш,знам"Ах,ако знаете на сутринта какво стана..Пак скарваме,но това е без значение де..Та пиша Ви,защото искам съвет,той е всичко за мен ама това мое държание,знам че е прав писна му ама не искам да късаме,не мога да живея без него и не искам...Вие какво ще кажете,какво да правя сега..Как да се извиня така че да му стане хубаво,а не обикновенното извинение от което му е писнало..Не искам да се караме,а все така става,знам че ме обича и че го наранявам..Как да спра :cry: Децкото ми държание е ужасно,знам ама природа,характер....Винаги ми прощава,винаги плаче с мен,ама знам че ще продължи още съвсем малко..Всичко си има своите граници,а неискам..
МОЛЯ ВИ....Помогнете ми..дайте ми съвет,наистина незнам какво да права.. :cry: ...A нещо което сигyрно ще ви поинтересува на 14 съм :( и ако кажете децко е няма проблем,всеки с мнението си..

krem4et0
07-18-2007, 14:38
На 14 си-нормално е да имаш детско държение. И не разбрах какъв е проблема точно...........

ili_l
07-18-2007, 17:47
емиииии кажи му че няма смисъл да се карайте ти не издребнявай толкова сигурно е бил уморен а и е казал че те обича какво друго искаш а и е кофти по чата не можеш да видиш изражението на другия с какъв тон говори това е много важно може да си го е помислил за мило а ти си го наругала еми как да не му писне

djuki
07-18-2007, 17:51
ами не може без спорове а и прекарвате много време заедно разбира се че ще има и такива моменти . А иначе най доброто в такива ситуации е говори с него виж какво ще излезе ако каже нещо и те лъже също не е трудно да го разбереш . Може да има и някаква друга причина ........