PDA

View Full Version : гримиране на очи



07-18-2007, 15:05
как гримирате очите си?

аз от мн време съм харесала стила на Версаче, иначе казано, опушен грим, тъмни цветове и т.н.

какви продукти ползвате? а цветове?

tedinkata_
07-18-2007, 15:10
lichno az nemoga bez 4eren moliv :smt016 slagam go samo otdolu i nai mn spirala da sloja i do tam .. mn rqdko slagam senki..cvqt..predimno po tumnichki cvetove no savsem malko ;]

RoSsiTo
07-18-2007, 15:20
Имам пъстри очи и почти всякакъв цвят сенки ми отива \:D/ Но попринцип предпочитам по-светлите и перлени нюанси :wink: А като цветове- розовко,зелено,сребристо,з атисто,прасковено и понякога мното светло синичко :) А за вечерен грим- опушените очи за мен са фаворит ;-) Колкото до това какви продукти-Bourjois,Seventeen,Avon,Oriflame,Ruby Rose и едни сенки на Impala имам, които са много готинки :D

SunnyG
07-18-2007, 15:22
Сенски и спирала слагам само,като сенките винаги са ми преливащи цветове,в края по тъмно и отдоло също.Преди слагах и молив,но се отучих,защото е кофти навик:)

ЕPu
07-18-2007, 16:05
Молив не мога да си слагам, очна линия също, спирала не ми седи хубаво, а сенки без молив и спирала....
Та - не си слагам грим на очите. :-D

AliceSw
07-18-2007, 16:09
с много тъмно кафеви очи съм, почти черни


използвам черен молив, черна спирала, сенки - те са ми любими, напоследък ме е обхванала някаква дебилщина и се гримирам с адски ярки цветове - тревно зелено, оранжево, цикламено :-D

eMiLLy
07-18-2007, 16:13
Аз немога без черен молив :) много рядко слагам фондю тен :)

MistyMonster/LikeViolence
07-18-2007, 16:15
Черни сенки и черен молив.
Но понякога и тъмно сиво слагам.

07-18-2007, 16:16
az slagam samo 4eren moliv i spirala

07-18-2007, 16:16
Имам пъстри очи и почти всякакъв цвят сенки ми отива \:D/ Но попринцип предпочитам по-светлите и перлени нюанси :wink: А като цветове- розовко,зелено,сребристо,з атисто,прасковено и понякога мното светло синичко :) А за вечерен грим- опушените очи за мен са фаворит ;-) Колкото до това какви продукти-Bourjois,Seventeen,Avon,Oriflame,Ruby Rose и едни сенки на Impala имам, които са много готинки :D

п.п.Забравих да кажа, че не мога без черен молив и спирала :roll:

RoSsiTo
07-18-2007, 16:18
Имам пъстри очи и почти всякакъв цвят сенки ми отива \:D/ Но попринцип предпочитам по-светлите и перлени нюанси :wink: А като цветове- розовко,зелено,сребристо,з атисто,прасковено и понякога мното светло синичко :) А за вечерен грим- опушените очи за мен са фаворит ;-) Колкото до това какви продукти-Bourjois,Seventeen,Avon,Oriflame,Ruby Rose и едни сенки на Impala имам, които са много готинки :D

п.п.Забравих да кажа, че не мога без черен молив и спирала :roll:

Тва бях аз :oops:

Котарана
07-18-2007, 16:27
Аз не се гримирам много често.В месеца веднъж, че дори и по-рядко си слагам грим, обикновенно черен молив, спирала падам си по-тъмни цветове.:)

Kisses_P
07-18-2007, 16:57
Предпочитам шоколадови сенки,бели и сиви.Съчетавам ги според облеклото.Преди сенките слагам база за сенки.Извивам миглите с миглоизвивачка и слагам черна спирала.СЛагам черен молив и във вътрешния ъгъл на очите слагам бял молив.

ninsy
07-18-2007, 16:59
задължително черен молив и спирала..когато ми остане време обикновенно слагам тъмни сенки..
определено и аз харесвам опушените очи и така и се гримирам когато не закаснявам :)

`Death`Whore``
07-18-2007, 17:00
Обикновено се мацотя в червено, черно, бяло или лилаво. Такива цветове нося като дрехи, в такива се и гримирам.

peteto89
08-08-2007, 09:07
spored men vse pak nai-qko si e estesvenoto ,no obi4am da se grimiram i to mn no ne prekalqvam [-X prez denq ne6to svejo koeto ne li4i tolko no te pravi sladka rozavko mn bledo,praskovka,ruj savsem malko ama mn malko =; moje i bez spirala samo o4na liniq tip lisi4ka ili samo spirala no za prez denq dvete prosto ne varvqt 6te stane6 kato...se6ta6 se

alkobalko
08-08-2007, 09:11
Избягвам силния грим, ако няма някакъв по-специален повод. Иначе слагам черен молив и спирала. Един път със съвсем леки сенки, а друг път без. Особено през лятото избягвам силния грим.

Reed
08-08-2007, 10:00
Слагам молив и спирала,когато се сетя :P друго-не.

FelisDirus
08-08-2007, 10:07
Ооо, в тия жеги въобще не ми се занимава да се мажа с кво ли не. Слагам една спирала и съм готова.

Иначе по принцип използвам тъмно кафеви и златисти сенки - отива си с очите ми (кафеви са).
Опушеният грим е готин, но отива на светлооки мадами. Не че не съм се рисувала и така, но кафяво и златисто са моите цветове.
:mrgreen:

LedenaStrast
08-08-2007, 11:30
Az po4ti nqmam migli na dolniq klepa4 i sa mi i svetli i zatova bez cheren moliv ne moga! dori samo nikyde da ne izlizam pak sym s moliv... Spirala rqdko, za6toto mi padat miglite ot neq..
Senki.. po-tymni prelivashti, no da sa perleni... no i senki slagam mnogo rqdko... samo za nqkakyv specialen sluchai

KiFy
08-08-2007, 15:45
Аз съм на спирала и черен молив... рядко слагам сенки, но пак в тъмната гама са... имам тъмнокафяви очи и да ви кава добре се получава :lol:

mimi7373
08-14-2007, 16:33
Мацки а някоя от вас ако има снимки ще покаже ли как се гримира аз имам и мога да кача ако искате, но не е нищо особено гланц, спирала, сини и бяли сенки и черен молив :)

NightFairy
08-14-2007, 16:41
Слагам си само черен молив и понякога спирала

morgana
08-14-2007, 16:42
Качвай - и без тва яката тема на БАРБИ вече я няма :cry:

..:sUnRiSe:..
08-14-2007, 16:44
Аз съм на спирала и черен молив... рядко слагам сенки, но пак в тъмната гама са... имам тъмнокафяви очи и да ви кава добре се получава :lol:

и аз съм така

mimi7373
08-14-2007, 16:52
ето,обаче качеството не е чак толкоз хубаво защото снимката е от гсма ми :( http://mimi-miti.hit.bg/azzz.bmp

mid_get
08-14-2007, 17:15
Използвам молив и спирала (най-често черни). Понякога слагам и някакви сенки, пак тъмнички. :-)

sladku_bebzi
08-14-2007, 17:53
Черен молив от долу.Черна спирала от горе и от долу и тъмно кафяви сенки.

lunnoto_momi4e
08-14-2007, 19:46
черна спирала,черен молив и черни сенки

Margy
08-14-2007, 19:48
черен молив и черна спирала, нищо друго :-D

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 20:51
ако не сложа молив и спирала изглеждам като прозра4на, защото съм с прекалено светла кожа, светли о4и и светла коса... :arrow: трябва от някъде нещо да подсиля...
по принцип си слагам тъмно син или 4ерен молив (само 4е отвътре на горния клепа4...дааа мн хора ме питат дали не е трудно или не ми е гадно, или нз си к'во... и не! не си вадя о4ите докато го слагам!) ии 4ерна спирала (преди слагах синя, защото бях твърдо убедена, 4е 4ерното не ми седи пъккк то...нищо общо :roll: )
а сенки... слагам по-рядко... имам лошия навик да си слагам няк'ви светло сини... и то те се сливат с о4ите ми...
за това сега си слагам бледо розови, които ве4е по-ми отиват (или поне аз така се заблуждавам, 'щот така ми отърва 8) )
а да, и на долния клепа4 задължително си слагам светъл молив или поне в края по-тъмно, за да си под4ертая и евентуално оголемя окото

monityY
08-16-2007, 06:36
ela da ti pokaja.... btw po temata O:) otgore rozovo,dolu sinio ili zeleno,ili kafqvo ili 4erno...ili obratnoto ili samo sinio samo rozovo samo 4erno samo zeleno ili otgore nqkaf cvqt i dolu samo s moliv.. vinagi sum s moliv de! :) i taka.. spirala rqdko opotrebqvam a za glanc da ne govorim... nai ne gi 6tada pudrata i fondiutena :D

Marge
08-16-2007, 14:44
Черна очна линия и черна спирала винаги. Понякога отдолу лилаво, за да изглеждам като умряла, бати доброто :D

DeePurple
08-16-2007, 15:07
Аз карам само на черен молив отдолу и отгоре под клепача до половината и спирала(черна естествено) 8) Мацки, айде наистина да помоля някоя, която слага и черни сенки да качи някоя снимка, че и аз се навивам да пробвам така, ама се притеснявам да не изглежда прекалено намацотено и ше ми трябва пример от някоя по-опитна :roll:

just_a_temptation
08-16-2007, 15:33
4eren moliv i kafqva spirala no naposledyk otavna izbqgvam 4erniq moliv

08-16-2007, 17:22
Аз си слагам черен молив отдолу и спирала :-)
За сенките - използвам розови, сини (много светли), лилави и сребристи :-)

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 17:25
4ерен молив и цветове близки до кожата ми...кафеви, златисти, 4ервеникави (леко мургава съм), но много ми отива и тюркоазено синьо :) и разни опушени цветове

VaNicHkaa
08-26-2007, 09:14
Ами аз когато излизам някъде вечер се гримирам така: първо на горния клепач слагам най-светлите санки по принцип едни леко златисто-кремави ..след това отдоло слагам малко по тъмни и гледам най-тъмния цвят да е в края на долния клепач и началото на горния и да се получи нещо като опушен вид..най-харесвам когато се гримирам с по тъмни цветове - тъмно кяфяво , тъмно зелено ..но ако трябва да е нещо по светло използвам розово , златисто , светло зелено , или лилаво..и чак след като си сложа сенки слагам и черния молив и спиралата

rali4ka91
08-26-2007, 10:54
Обикновено слагам само малко спирала, рядко сенки в телесен цвят или бели във вътрешния ъгъл на окото и под края на веждата :)

bebitooo___
08-26-2007, 19:58
и моите очи са пъстрички и ми утиват всякакви сенки.. предимно използвам телесен цвят и по - светли с лек блясък тонове на зеленото, розовото, кремавото.. обичам да сливам няколко цвята сенки и става много ефектно, но зависи с какво се обличам.. иначе слагам и черен молив и спирала, а за вечерта опушеният грим мисля, че е супер подходящ.. :D

FreeSpirit
08-27-2007, 13:53
Аз трудно се оправям с гримирането,съкато съм си по природа.За сметка на това ако някой ме гримира,черния молив и черната спирала ми стоят мн добре.Имам дълги мигли и с подходяща спирала започват да наподобяват изкуствени.

Danika
08-28-2007, 08:59
Спирала(черна),молия за очи и очна линия,скоро започнах да си слагам и сенки по-тъмнички или сребристи.Като цяло обичам черното..хахх и обичам да малко по размазано :lol: :lol:

_SilveR_MooN_
08-28-2007, 18:47
Ами аз се мацотя доста разнообразно-например днеска бях така-черни спирала и молив на долния клепач,на горния клепач отгоре праскова,а отдолу-светло кафяво. :lol:

didi_g
08-31-2007, 20:41
Аз използвам само черен молив и черна спирала. :P За по-специален случай,или ако просто искам малко да се "помацотя" :lol: си слагам черни сенки,седи чудесно. :)

BeBcHeeTuUu..
09-06-2007, 18:07
Аз Се ГрИМиРаМ С МоЛиВ От ГоРе и От дОЛу..И СпиРаЛа..ПрЕДиМнО ПоЛзВаМ На ЕйВъН и СъМ ДоВоЛнА.. :) :) :) :) :)

N0_feAR
09-06-2007, 19:10
аз най-често използвам спирала и черен молив на долния клепач. Сенки почти не използвам, но ако ми се наложи използвам по-светли...опушеният грим никак не ми отива

BrokenInnocence
09-07-2007, 00:14
Черен молив, спирала и черни сенки, това е.

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 07:06
Ами зависи с какво с облечена и кой сезон сме залагам на синъото кафято и бежавото и черното през зимата не слагам много понякога ми стоят като опушени а лятото залагам на по закачливите цветово-розово и такива знате ги.Слагам грим ама малко или средно нацялото око очертавам скулите и слагам черна спирала това е