PDA

View Full Version : Има ли смисъл от сериозните връзки?



nOVA
07-18-2007, 15:38
SPORED MEN NQMA NIKAKYV SMISAL OT SERIOZNITE VRYZKI ZA HORATA GORE-DOLU POD 20 GODISHNA VYZRAST,VSICHKU E GUBENE NA VREME A ZA LUBOVTA OTKRILI LI STE Q MEN ME OKURAJAVA CHE NESUSHTESTVUVA CHE E ZABLUDA SAMO SEX :D NO NE SAM UBEDENA I NEMOGA DA GO GARANTIRAM O:)

tedinkata_
07-18-2007, 15:47
Mi az sam na 18 i sashto kato teb dosega sam se ubedila 4e se vs se svejda samo do tupia SEX ](*,) :smt018 otdavna tursq seriozna vruzka i mislq 4e moje da se nameri takava na moqta vazrast no e adski trdno .. i poneje dosega samo na nqkvi gadni izpolzva4i popadam sega sam si sama :-D i vse pak po vaprosa-moje da ima seriozni vrazki za xorata pod 20 i ima smisul ot tqx..vaprosa e da namerish SERIOZEN chovek s koito da spodelish lubovta si!!! :::

UmnoMace
07-18-2007, 15:57
любов има, тва няма смисъл да го коментирам.
но при тийн-овете тя не е приоритет /повечето/ и това е нормално, защото на тази възраст мн малко хорат търсят нещо сериозно.
и-да, почти всичко се свежда до секс... :-D
За сериозни връзки време има... пък в крайна сметка никой не те задължава да се обвържеш, ако не искаш, нали :wink:

dunapren
07-18-2007, 16:02
няма никъф смисъл според мен няма и да има.Всичко е задоволяване на биологични нужди

GaNgStAz
07-18-2007, 16:19
според мен има смисъл, да, и то голям :arrow: нито аз, нито приятеля ми сме над 20.. и сме си заедно от 5 години, връзката ни е сериозна и не е основана на секс.. с него открих любофта ;P
тфа, че не си попаднала на подходящия човек, не означаа, че наистина "няма никъф смисъл" както ти каза ;)

CvEtI`KiSs
07-18-2007, 16:19
Mi az sam na 18 i sashto kato teb dosega sam se ubedila 4e se vs se svejda samo do tupia SEX ](*,) :smt018 otdavna tursq seriozna vruzka i mislq 4e moje da se nameri takava na moqta vazrast no e adski trdno .. i poneje dosega samo na nqkvi gadni izpolzva4i popadam sega sam si sama :-D i vse pak po vaprosa-moje da ima seriozni vrazki za xorata pod 20 i ima smisul ot tqx..vaprosa e da namerish SERIOZEN chovek s koito da spodelish lubovta si!!! :::

все едно аз писах тфа :) и аз кат теб съм на 18 и до ся сички само секс искат--->само тфа и е в главата :) е имаше един малко по различен :)
Ми дали на 20 или не , всичко зависи от човека колко ще е сериозен :)

sushtata
07-18-2007, 16:25
qvnu ne ste me razbrali pravilno ikam da kaja che na moita vyzrast i gore-dolu do dvadeset moji i neshty horata nqma smisal da se obvyrzvat puk i pomilete az sam imala vryzka tri godini uj golqma lubov uj tui uj onui i nakraq kvo?vsichko prikliuchi vupreki che se obichame nqma da se syberem otnovo kato resha da rajdam deca togava shte mislq za seriozni vryzki taka e nai-dobre sqkash shte vidish che tvoqta vryzka s priqtelq ti ot 5 godini nqma da prodylji oshte tolkoz a ako prodylji shte se radvam togava s pravo shte ti kaja evala :smt016 :smt006

07-18-2007, 16:27
Има различни хора.Повечето момичета ни преследват само за секс,а не за сериозна връзка. :smt012
Трябва да си имаш гадже сериозен човек,с когото се чувстваш много добре и който да има сериозни и почтени намерения към теб.

sladkata_presi
07-18-2007, 16:28
Да,трябва да имаш сериозен човек до себе си,а не изпозвач както в по-честите случай.

CrazyWitch
07-18-2007, 16:29
Сериозна връзка... За сериозен човек.
Има смисъл от тях.., но първо тоя който е започва нека си мисли дали има смисъл да я почва, ако не е сигурен в самааата си сериозност.

#~LuDa_FeNkA~#
07-18-2007, 16:52
Spored men ne moje da se kaje to4no "smisal".Za men ne e vajno kolko dalgo 6te prodalji edna vrazka.Vrazkata trae dokato liubota ugasne.

KyKJlu4KaAa
07-18-2007, 16:54
SERIOZNITE VRYZKI NAI MI HARESVAT..ZA SEGA SAM IMALA SAMO EDNA I OSHTE Q IMAM :smt007 :smt007 na 16 sym...

KyKJlu4KaAa
07-18-2007, 16:55
aide kakichkite na po 18-19 da pochvat da me kritikuvat XaaXaXaXaXa :smt098 :smt097

HopeLesss
07-18-2007, 16:58
Щом няма смисъл от сериозни връзки, дай всеки да си сменя гаджето през седмица. Това по-доброто решение ли е???

Аз съм против нагласата да си търсиш сериозно гадже. Всичко става от само себе си. Ако намериш правилния човек, ако с него се чувстваш добре, ако го обичаш, какво лошо има да си с него дълго време.

Mementomori
07-18-2007, 17:17
Разбира се,че имат смисъл сериозните връзки!Това е реторичен въпрос!Любовта определено съществува,но в днешни времена чувствата отстъпват пиедестала си на глупавите сексуални желания и съответните им задоволявания!На мнение съм,че да правиш секс с някого,е нужно да го обичаш!Не бих си представил да бъда в интимни отношения с човек,към когото не тая чувства,само заради едното удоволствие!Това определено би ме обезличило и принизило!А защо съм "за" сериозните и дълготрайни връзки?!Защото по този начин опознаваш много добре човека до себе си,обичате се,прекарвате много време заедно,разсъждавате по различни въпроси,подкрепяте се взаимно,споделяте!Не всичко е секс и не мисля,че това е най-важното!Не намирам смисъл в,силно казано,отношенията между двама за по една,две нощи!Само едни повърхностни хора биха се задоволили с този вид общуване,защото то е подчинено единствено на страст и удоволствие,съвсем първични нагони!

ili_l
07-18-2007, 17:37
аз съм с сериозно гадже(мисля) и е супер готино като се скараш с някой има на кой да звъннеш като ти е мъ4но за нещо - пак ,можеш да си говориш за всичко с него знаеш че като му звъъннеш и ако има възможност след 10 мин ще е при теб просто хубаво е да имаш човек до себе си на каквато и възраст да си

djuki
07-18-2007, 17:59
Не мисля че дори и на моята възраст има нещо лошо в сериозните връзки . Най - малкото можеш да се научиш да бъдеш с един човек и да правиш компромиси . Пък и винаги знаеш че има на кой да се опреш и с кой да поговориш .

miloto_girl_4e
07-18-2007, 19:24
Аз пък до сега като цяло съм имала само сериозни връзки(като изключим няколко)и какво да ви кажа .. предпочитам си сериозните връзки пред краткотрайните флиртове и забивки :!:
Много по-яко е гаджето ти да те познава супер много и.. да знаеш всичко за теб.. не знам, на мен лично това адски ми допада...
А това, че всичко се свежда до секс ... дааа... повечето пъти за съжаление е наистина така :?

devoicheto
08-02-2007, 18:21
mi ima smisal az mnogo iskam seriozna vrazka obi4am edin 4ovek ma toi mai si ima dr i mi e mn krivo

sea_of_SHIT
08-02-2007, 18:24
az misleh 4e vrazka ozna4ava sex a si4ki iskat sex togava kvo pitate dali ima smisal, prosto go pravete

LP_girl_14
08-02-2007, 18:30
Предпочитам да съм с едно момче дълго време,отколкото с хиляди за ден-2-седмица.Незнам дали има смисъл или не,но така се чувствам по-добре и съм щастлива O:)

LedenaStrast
08-02-2007, 18:39
SERIOZNITE VRYZKI NAI MI HARESVAT..ZA SEGA SAM IMALA SAMO EDNA I OSHTE Q IMAM :smt007 :smt007 na 16 sym...
Za kakvo da te kritikuvame, 4e ne6to ne razbrah?

koalka
08-02-2007, 19:05
Ми какво да ви кажа, не знам, но определено сега имам сериозна връзка и се чувствам щастлива.Другото не ме интересува.

alkobalko
08-02-2007, 19:19
Аз пък съм на мнение, че сериозните връзки не са губене на време. Имам така повече от 2 години и 7 месеца, а сега съм на 19 години. Мисля, не, сигурна съм, че съм открила любовта. Ето защо за мен тя съществува и не трябва да се губи вяра в нея.

EternalSilence
08-02-2007, 19:33
колкото и странно да прозвуча на всички - помисли изобщо защо започвате връзка и какъв е смисълът от всичко това, любов и т.н., така ще ви се изясни (НАДЯВАМ СЕ) и смисълът на това което наричате "сериозна връзка". изобщо, ако не е сериозно и не се обвържеш защо изобщо го наричаш връзка??? това което имам предвид е, че няма смисъл изобщо да си търсиш "сериозна връзка", ако някой ти допадне, поопознай го преди да решиш че непременно трябва да ходиш с него, ако не обикнеш човека значи си не обвързан към него по какъвто и да било начин, все едно дали "ходиш" с него или не и => по моите разбирания, това не може изобщо да се нарече връзка! но ако обикнеш някой, не търси смисъл в това да си с него, докато го обичаш няма да те интересува смисълът, ако търсиш само смисъл значи поне твоите представи за любовта не са като моите, в любовта няма никакъв смисъл, тя просто е

muhlqsal_4orap
08-02-2007, 20:42
аз съм с сериозно гадже(мисля)
Не, не мислиш.
Не можеш.

Ice
08-02-2007, 21:54
Има смисъл да!Майка е била на 17, баща ми на 19 когато са тръгнали и до сега са заедно.Ако всички са на принципа 'несериозна връзка' то по-добре да си сам. :wink:

Peshito
08-02-2007, 22:05
Абсолютно против дългите връзки на крехки години

InLovE_91_f
08-03-2007, 15:16
SPORED MEN NQMA NIKAKYV SMISAL OT SERIOZNITE VRYZKI ZA HORATA GORE-DOLU POD 20 GODISHNA VYZRAST,VSICHKU E GUBENE NA VREME A ZA LUBOVTA OTKRILI LI STE Q MEN ME OKURAJAVA CHE NESUSHTESTVUVA CHE E ZABLUDA SAMO SEX :D NO NE SAM UBEDENA I NEMOGA DA GO GARANTIRAM O:) Ima smisal opredeleno stiga da nameri6 podhodq6t 4ovek. Za 6tastie imam seriozna vrazka ot 1 g. i 9 meseca po4ti, a opredeleno sexa pri nas ne be6e prioritet pone do 1vata godina, no vse pak sme dosta stranni i taka, a i az sam na 16 v momenta. :smt007 kolkoto i da e stranno e taka :wink:

white_chik
08-03-2007, 17:50
Не знам дали всичко се свежда само до секс,но напоследък и аз си мисля,че "сериозните"връзки не са оферта.Понякога много се привързваш към някого,а той не отговаря на чувствата ти,друг път нараняваш някого.Като цяло можем ли да говорим за сериозна връзка на 14,15,16,17,даже и на 18 :-s

pavkata91
08-03-2007, 18:06
SPORED MEN NQMA NIKAKYV SMISAL OT SERIOZNITE VRYZKI ZA HORATA GORE-DOLU POD 20 GODISHNA VYZRAST,VSICHKU E GUBENE NA VREME A ZA LUBOVTA OTKRILI LI STE Q MEN ME OKURAJAVA CHE NESUSHTESTVUVA CHE E ZABLUDA SAMO SEX :D NO NE SAM UBEDENA I NEMOGA DA GO GARANTIRAM O:)

мнооооогооо сбърка въобще не е губене на време :!: :!: ако не си обичала истински защо така разсъждаваш?аз съм обичал истински и съм бил с момиче до 14 г. като съм бил гадже с нея от 10г.!!!! ти като са те скъсвали на другата седмица си е твой проблем!!! все пак не сме еднакви на планетата :smt011 :smt011 :smt011

X-taZ
08-04-2007, 08:28
Едно сериозно момиче .. дори и да е под 20 год възраст .. винаги търси сериозен към нея човек... това естествено не важи за момчетата ... но те не са смятани за К***И !! секса няма общо попринцип ... то е изблик на обич в по-сериозните връзки.. ХаАХ то ако ще е само за секс няма да е сериозно ! :::

Erica
08-04-2007, 09:07
Imam edin vapros,vie kak razbirate dali edna vryzka shte e seriozna?
Tuka se govorqt nqkvi neshta che chovek trqbvalo da reshi dali iska seriozna vryzka i togava da q pochva.
Ama mnogo mi e interesno kak shte go razberete tova bez da ste opoznali choveka i bez da ste prekarali malko vreme s nego,ami nali v edin moment moje da se okaje che imate razlichni interesi i e nevazmojno da ste zaedno...ili pyk obratnoto,ama tova se izqsnqva s vremeto...

Ami naprimer az lichno imah vryzka koqto zapochna na shega i vsichki si misleha,dori i nie dvamata,che tova e samo flirt,avantyra i prochie,no v posledstvie se okaza che ne e taka,prodylji blizo dve godini i polovina,daje i jivqhme zaedno dosta vreme.
Moje bi oshte shtqhme da sme zaedno ako ne bqha se slychili nqkoi neshta,no tova e dryga tema...,kakto i da e.Ta taka de spored men nikoi nemoje da znae.No tova si e samo moq Gledna tochka i moe mnenie.

find_m3
08-04-2007, 09:34
Ми според мен няма смисъл от ранни дълготрайни връзки ,щото е 90%сигурно ,че няма да оцелеят.Но съм романтичка и....искам да съм влюбена винаги

DjBaloon
08-04-2007, 09:44
SPORED MEN NQMA NIKAKYV SMISAL OT SERIOZNITE VRYZKI ZA HORATA GORE-DOLU POD 20 GODISHNA VYZRAST,VSICHKU E GUBENE NA VREME A ZA LUBOVTA OTKRILI LI STE Q MEN ME OKURAJAVA CHE NESUSHTESTVUVA CHE E ZABLUDA SAMO SEX :D NO NE SAM UBEDENA I NEMOGA DA GO GARANTIRAM O:)
Mnogo si zavisi ot choveka... az naprimer obicham da suzdavam seriozni vruzki... haresva mi,da sum s 1 chovek.. da znam che me obicha i az go obicham 8)