PDA

View Full Version : ПОДАРЪКА КОЙТО КАЗВА "оБИЧАМ ТЕ"



ruso_koska
07-18-2007, 16:45
Искам да разбера дали наистина държи на мен и ме обича,но незнам как.Сега ше ходи на море и мисля да го накарам да ми избере нещо за подарак по което да разбера какжо наистина чувства.Само че кои подараци говорят какво чувства момчето.Даите ми примери за подаръци които казват "даржа на теб","Не мога без теб","Обичам те"...Кои подаръци казжат тези неща?

KyKJlu4KaAa
07-18-2007, 16:58
edna kutiq prezervativi DUREX !!! :) :::

Mementomori
07-18-2007, 17:25
Как може един подарък да изрази чуствата на някого?Струва ми се странно!Може да ти подари какви ли не подаръци,на които пише-Обичам те!Липсваш ми!Искам те!Не мога да живея без теб!,но дали това е убедително?!Единствено чрез отношението му към теб,можеш да разбереш какво чуства спрямо теб!А и единият подарък не би променил нищо,ако той не ти повтаря по-често-колко мн те обича!Според мен материалното не може да бъде доказателсто за чувствата!

sexy_for_you
07-18-2007, 17:43
Как може един подарък да изрази чуствата на някого?Струва ми се странно!Може да ти подари какви ли не подаръци,на които пише-Обичам те!Липсваш ми!Искам те!Не мога да живея без теб!,но дали това е убедително?!Единствено чрез отношението му към теб,можеш да разбереш какво чиства спрямо теб!А и единият подарък не би променил нищо,ако той не ти повтаря по-често-колко мн те обича!Според мен материалното не може да бъде доказателсто за чуствата!

Съгласна съм.

coteto
07-18-2007, 17:52
Как може един подарък да изрази чуствата на някого?Струва ми се странно!Може да ти подари какви ли не подаръци,на които пише-Обичам те!Липсваш ми!Искам те!Не мога да живея без теб!,но дали това е убедително?!Единствено чрез отношението му към теб,можеш да разбереш какво чиства спрямо теб!А и единият подарък не би променил нищо,ако той не ти повтаря по-често-колко мн те обича!Според мен материалното не може да бъде доказателсто за чуствата!

Съгласна съм.
i az sam saglasna podaracite ne govorqt a toi da.

ruso_koska
07-18-2007, 17:57
Ne iskam da mi kaje s podarak obicham te na podsaznatelno ravnishte da razbera kakvo emisli.Tova imam v predvid.Kato mi dade podaraka i dori da e nqkakav evtin i malak da znam che kato go e kupuval si e mislil za men i kolko me obicha.Neznam dali me razbrahte ama...

ili_l
07-18-2007, 18:17
еми моят приятел винаги като ми копува нео измисля и историика към него бе6е ми подарил бонбони за да ни е сладко сърчице за синджирчето на което пи6е6е на6ите буквички за да не го забравям никога и плюшено сърце(като каза че това било неговото) или пък мартени4ка с слънце слонче и сърчице като каза че имал късмета да ме срещне (слончето) че съм била слънцето за него и когато ме видел можело да му кажеш добро утро(слънцето) и сърчицето била любовта ни

купи нещо даже и да не е толкова скъпо да е красив сувенир или нещо с историика много е хубаво

miloto_girl_4e
07-18-2007, 19:22
Е, за пръв път чувам, че някакъв сувенир от морето чак има и послание..
Както знаеш момчетата(поне повечето де)не ги бива особено по подаръците ..., такаче най-много да си направиш грешни изводи за чувствата му :!:
Такаче измисли си друг начин, за да провериш какво чувства към теб :!: :wink:

Котарана
07-18-2007, 19:38
Това е малко тъпо според мен :-D Неможе, чрез един подарък да разбереш дали те обича или не.Пък и насила ли ще го караш да ти купва подарък? И като знам мъжете как ги "бива" в избирането на подаръци да не останеш разочарована.Има хиляда начина да разбереш за чувствата му според мен си избери друг начин. :-D

Barbie
07-18-2007, 19:46
Така не можеш да разбереш дали те обича. Той може дори да забрави да ти вземе подарък - но това не би значело, че не те обича. Не се опитвай да го анализираш на "подсъзнателно ниво" - загубена кауза е.

vvs_go
07-18-2007, 20:16
не изискжаи подарък. това 6те наведе на мисълта 4е си продажна кyрва,което предполагам не иска6 да стане

beb4ety
07-18-2007, 20:20
:wink: ne e koi znae kolko no e ot sarce

passion92
07-18-2007, 20:28
Искам да разбера дали наистина държи на мен и ме обича,но незнам как.Сега ше ходи на море и мисля да го накарам да ми избере нещо за подарак по което да разбера какжо наистина чувства.Само че кои подараци говорят какво чувства момчето.Даите ми примери за подаръци които казват "даржа на теб","Не мога без теб","Обичам те"...Кои подаръци казжат тези неща?
za6to po-dobre go neostavi6 sam da se seti da ti kupi ne6to ...ami trqbva da go kara6 ... 6te razbere6 za 4ustvata mu po tova 4e ti dava podaryk .. 4e se e setil ... daje i midi4ka da e ... e uvajenie ... i kazva 4e e mislil za teb ... setil se e da ti vzeme ne6to .... i moje bi te obi4ka