PDA

View Full Version : Как Мислите?



kPuCkA
07-18-2007, 18:41
Как мислите...бихте ли търпяли кофти отношение към вас на работното място само защото знаете,че вече е прекалено късно и няма как да си намерите нова работа и че парите са добри и всичко останало
без няколко индивида,които се опитват да направят живота ви черен...и някакси го постигат?

Mo6no3
07-18-2007, 18:56
Зависи какво значи "кофти отношение" . Нормално е да се държат гадно, защото те не са ти приятели, а шефове и колеги. Принципно в живота навсякъде се държат кофти, особено ако са над теб и могат да те мачкат. Няма работа, в която отношението да е хубаво.

Аз бих останал, ако парите ми трябват.

HopeLesss
07-18-2007, 18:57
Понякога в живота е нужно да правим компромиси и да търпим... Въпреки това, парите не купуват нерви и здраве...

IKisseDAGirL
07-18-2007, 19:00
Зависи какво ще рече "кофти отношение". Понякога шефовете нарочно се опитват да са по-строги и прилагат натиск, за да разбереш, че трябва да се отнесеш сериозно към задълженията си, да те надъхат. :wink: Естествено ако тормозът е физически, вече не бих се оставила...
А пък ако става въпрос за колеги, едва ли някой много би могъл да ме уплаши, непукистка съм. Най-много и аз да взема да им правя мръсно :lol: Така де, някакви си завистливи лигльовци там.. няма начин да ме стреснат :twisted: :P
Но разбира се всичко си има граници и заради едните пари не бих си съсипала психическото здраве.. Ако тормозът е прекалено голям, предпочитам не толкова добра работа, но спокойно работно място :)

kPuCkA
07-18-2007, 19:00
дам..и двете сте прави....вярно е че всеки се опитва да те смачка...но след време няма ли да съжелявам,че съм си изгубила времето,скъсала съм си нервите...абе направо съм си пикала на здравеопазването ](*,)

kPuCkA
07-18-2007, 19:06
Кофти отношение значи....гаврят се с теб тънката,нито са ти шефове нито нищо...ама са дружки с шефовете,обвиняват те в неща които не си направил,за които даже нямаш и на представа че съществуват..абе натопяват те при всеки възможен случей...

Mo6no3
07-18-2007, 19:11
но след време няма ли да съжелявам,че съм си изгубила времето,скъсала съм си нервите
Най-вероятна да. То сега е времето, в което не се работи и има толкова големи ваканции. След това цял живот ще го правим. Абе, пок го казвам. Зависи си от това дали НАЙСТИНА имаш нужда от парите.


бтв ако си имала в предвид мен, под "двете" да ти кажа, че съм мъжко и даже съм ти в класа + това много яко ме избягваш в скапания скайп.


А пък ти поне си правиш сама нещата на здравето. На мен като са ми срали на здравето какво да кажа?

white_chik
07-18-2007, 19:15
Еми ако тръгна да бачкам нещо не очаквам да се държат с мен супер добре.В смисъл тва е работа,не забавление.Виж сега,ако не се издържа и всички гледат да те прецакат,тогава вече бих напуснала.

kPuCkA
07-18-2007, 19:22
но след време няма ли да съжелявам,че съм си изгубила времето,скъсала съм си нервите
Най-вероятна да. То сега е времето, в което не се работи и има толкова големи ваканции. След това цял живот ще го правим. Абе, пок го казвам. Зависи си от това дали НАЙСТИНА имаш нужда от парите.


бтв ако си имала в предвид мен, под "двете" да ти кажа, че съм мъжко и даже съм ти в класа + това много яко ме избягваш в скапания скайп.


А пък ти поне си правиш сама нещата на здравето. На мен като са ми срали на здравето какво да кажа? Що си мислиш че те избягвам....ох дай да не занимаваме хората тука с наще глупости :)

JoeBanana
07-18-2007, 19:46
ай да напускаме заедно август
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Sam90
07-18-2007, 20:49
Пфф как ще им даваш да те мачкат ве! Мачкай ги и ти! Недей да се лишаваш от добра възмоност само заради няколко комплексари с големи усти ;)

Rock & Roll Queen
07-18-2007, 21:02
[quote="Забавно ми е"]Най-вероятна да. То сега е времето, в което не се работи и има толкова големи ваканции. След това цял живот ще го правим. Абе, пок го казвам. Зависи си от това дали НАЙСТИНА имаш нужда от парите.[quote/]
БОЙ по главата за мошно! 8)
Ами аз лесно се тормозя от такива неща и не бих останала много, освен, ако обстоятелствата не го налагат. А и при положение, че имаш добро образование, би трябвало да имаш различни възможности за работа.

Valar
07-18-2007, 21:07
Стига с това добро образование!
В България и с хипер добро образование може да ровиш по кофите...
По темата НЕ не бих търпял и ден такова положение .

Sam90
07-18-2007, 21:21
Пфф как ще им даваш да те мачкат ве! Мачкай ги и ти! Недей да се лишаваш от добра възмоност само заради няколко комплексари с големи усти ;)Не е толкова лесно...
Няма лесни неща в живота ;) Трябва да станеш хиена, иначе ще бъдеш изяден от такива ;)

kPuCkA
07-19-2007, 18:49
ай да напускаме заедно август
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif Айде! ама не знам дали ще издържа до тогава :)