PDA

View Full Version : pls kajete koe e po dobre



prelestno_krasiva
07-18-2007, 17:53
zdr imam edin vapros kam vas zna4i koe e po dobre s krem depilator lenti4ki veet ili ne6to drugo nqmam epilator a pak na kozmetik si imam pri4ini da ne hodq pls kajete koe i kak e po dobre 6te sam vi mn blagodarna pitam specialno za krakata i podmi6nicite i da e po traino 6toto zaminavam na more sled edna sdmica pls 6te sam vi mn blagodarna

07-18-2007, 18:02
от личен опит ще разбереш ;)

CuRly_Doll
07-18-2007, 18:13
emi vij sq...te lenti4kite napodobqvat hodeneto na kozmetik,tai 4e ako si ima6 pri4ina da ne hoi6 na kozmetik i e seriozna ne si kupuvai i lenti4ki veet.....
ina4e ako nqq hoi6 na kozmetik si kupi epilator....nai dobre taka :wink:

mid_get
07-18-2007, 18:20
Най-добре е с епилатор да вършиш тия процедури :) Първо - подмишниците малко ще ти е неудобно с лентички, второ - много е лепкаво и гадно, абе - мазало, докато с епилаторът работата си е чиста, пък и можеш да го ползваш по всяко време, макар че след дълга употреба се появяват досадните подкожни косъмчета, ама това не е чак толкова голям проблем (но след като така и така нямаш...) А колкото до крем-депилатоарът, ми той действа също като самобръсначката - космите стават по-дебели и по-гъсти, а и растът със същата "скорост" (ако мога да се изразя така, т.е. бързо). Иначе - двата най-добри варианта, според мен, са кола-маската (при козметик) и епилаторът.

prelestno_krasiva
07-18-2007, 18:41
da no az nqmam epilator a sega te parva da sabiram pari ne varvi sedmica predi moreto a na kozmetik si imam pri4ini da ne hodq kajete ko da se prai sq kvo bihte napraili ako ste v moita situaciq plssssssss otgovorete mersi predvaritelno

ninsy
07-18-2007, 18:48
ами с лентички,защото кремовете ..като самобръсначките не отстраняват от корена и растът все по черни и дебели

mechtaq_za_teb
07-18-2007, 19:00
Sled kato nqmash epilator si kupi lentichki Veet.Te pone mahat kosama ot korena i taka ostava traino.A ne te syvetvam da izpolzvash depilirasht krem,zashtoto na sledvashtiq den shte sa poniknali otnovo i nqma nikakva polza.Nai-dobre si kupi epilator.Ot nego shte imash polza,sigurna sam. ;)

07-19-2007, 07:11
аммм....какво бих направила на твое място...не разбрах дали лентичките те устройват но ако не аз бих си взела самобръсначката и с нея.Ти нали все ще спиш някаде няма се да си на открито и тогава ще действаш.Няма да е приятно да но като нямаш друк вариант или пък сама си направи кола маска

Komshiikata
07-19-2007, 07:57
Аз само неразбрах каква е толкова основателната ти причина да не отидеш на козметик?!

CuRly_Doll
07-19-2007, 09:19
ами с лентички,защото кремовете ..като самобръсначките не отстраняват от корена и растът все по черни и дебели
momi4eto kaza,4e na kozmetik ne moje da hodi,a lenti4kite sa kato kozmetika,tai 4e nz kak da ti pomogna...... :-s

prelestno_krasiva
07-19-2007, 12:57
ok 6tom tuka po4ti vsi4ki na mnenie za lenti4ki kajete kakvi i gore dolu kakvi za cenite ot koi ste nai dovolni plssssssss help 6te sam vi mn blagodarna

ninsy
07-19-2007, 13:00
момичето може да си има някакви други причини за да не ходи на козметик,щом се колебае между двете аз си казах мнението

ами цените ..около7-8 лева
аз бих ти препоръчала вийт

prelestno_krasiva
07-19-2007, 16:29
4uvala sam 4e veet sa mn lepkavi i gadni i 4e ne sa dovolni ot tqh i iskam da popitam vie da li ste dovolni i var6at li rabota a i ako ne da mi kajete nqkvi drugi ot koito ste dovolni ama pls po barzo 6toto se okaza 4e 6te patuvame po rano demek 6te patuvam utre ve4er i iskam da razbera kakvo moga da napravq za tova vreme pls help i otgovrete plsssssssssssss :oops: :? :(

ninsy
07-19-2007, 16:34
аз съм супер доволна от вийт ..тези за чуствителната кожа
въобще не са лепкави ако ги позлваш както си трябва!

prelestno_krasiva
07-19-2007, 16:54
mersi mn a gore dolu kolko vreme ti otnema za6toto razpolagam bukvalno s nqkolko 4asa sutrinta kat stana izlizam i se vra6tam kam 16 a prez tva vreme nqma da moga da si gi kupq 6toto sam s mom4eta i fr i ne varvi da znam gore dolu kolko vreme da otdelq 6toto i bagaja trqbva da si opraq pls otgovor4eta i kolko lenti4ki sa v edna opakovka i edna dali 6te mi stigne pls otg plssssss :oops: ](*,)