PDA

View Full Version : анкета



Tempestjuji
07-18-2007, 20:45
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1349411

вижте за кво става дума..мисля, че си заслужава...замислете се : )

Rock & Roll Queen
07-18-2007, 20:55
Мамка му с какво да се гордеем ?

Всеки случай не с такива като този господин, който не си е седнал на задника, когато му е било времето да учи правопис. Нямаме образование...айде бе, ако има желание доста неща могат да се постигнат
По темата: Не. Не ме е срам.

nata6ka
07-18-2007, 21:02
mmmmm ne moga da izmislq sea s kvo da se gordeem 4e sme balgari ama ne me e sram

07-18-2007, 21:05
мен пък ме е срам

roni.mk
07-18-2007, 21:14
da me e sram-ta az sr gordeq!si4ki dr nafukani darjavi sa tolko jalki,gorkite,sajalqvam gi!a teq det na se goredeqt,a daje se sramuvat sa edna prosti neblagodarnici!ima kvo da se jelaq,no opr se gorde i to mn! :D :D :D

07-18-2007, 21:17
Преди всичко сме личности,а не българи,нали така :twisted: Следователно, преди всичко бихме могли да се гордеем със себе си(ако има за какво),а не с това,че сме българи(ако има за какво). :D

Sam90
07-18-2007, 21:20
Аз се гордея, че съм българин и никога не съм се срамувал. Най-малкото, защото обичам държавата си... :roll:

Skullbreaker
07-18-2007, 21:22
Никога не трябва да се срамуваш от това което си.
Имаме много неща с които да се гордеем,но те не са се случили скоро.
Тъпо е да знаеш , как 2 хиляди наши бойци побеждавам 300000 французи,англичани и сърби през 1-вата световна , че сме първата страна която използва самолети за бомбандировка,че 5 века сме оцелели като народ под владичеството на турците,че същите тези поробители успяваме за броени дни да нахлуем в сърцето на европейската част от държавата им без нито едно забавяне,че всяка война великите сили са се борили да сме им съюзници и да се срамуваш.
Един ден големите държави , ще си припомнят какво е България..

m1t3
07-18-2007, 21:33
НЕ!

malka_sladuranka
07-18-2007, 22:37
Аз не се срамувам разбира се.
Пък и не съм съгласна с доста от написаните неща.
Не е чак толкова трагично положението.
Не всички са неграмотни! Има и такива естествено, но тях навсякъде ги има.
Не всичко е застроено. Да, в градовете е. Това е нормално, но има и паркове... Малко ли гори и полета си имаме? Стара планина? Да не би да е цялата в небостъргачи? Пирин? Родопи? Витоша? Поле си имаме колко щеме.... Море си имаме. Не можем да се оплачем.
Образованието? Аз мисля, че е на доста добро ниво. Стига да имаш желание да учиш...