PDA

View Full Version : Kakvo da napravq ?!?!?!



pink`barbie
07-18-2007, 20:28
Xora pomognete mi kvo da pravq ?!?!?! Ebati sry za taq tema oba4e mi e mn kofti to4no v toq moment , 6oto ot mn vreme ne moga da si haresam mom4e i to4no v momenta v koito si haresah razbrah 4e vaprosnoto mom4e poznava edna moq fr i mai se haresvat :( nqma ni6to protiv da dragnat ( e malko imam protiv oba4e se pak mi e fr ) no e mn kofti 6oto nz mn trudno sam po4nala da si haresvam mom4eta ... :( Pomognete mi trqbva li da zabravq za tva mom4e ili da prodaljavam da go haresvam ili da se opitam ne6to da napravq ... i az nz kvo ... :( Spored men re6enieto e da go zabravq oba4e iskam da 4uq i 4ujdoto mnenie .. molq vi pomognete mi :( ( znam 4e e tapo da pitam za takova ne6to dori malko me e sram 4e pitam oba4e iskam da razbera ) ... :(

nata6ka
07-18-2007, 20:37
mi ako ti e mn dobra fr i vartio gadjetata i ti mn go haresva6 probvai da q pita6 dali ne moje da ti otstapi taka da kajem ,ili ako ne iska i ti ne iska6 da zabravq6 za nego prosto se bori ako e nqkoq kyrva 6te mina barzo i ako e po-4yvstvitelen i si stanala po-blizka s nego moje6 da go yte6ava6 taka da kajem :wink: nz taka si mislq ti re6ava6

pink`barbie
07-18-2007, 20:44
mn se 4udq kvo da pravq mn mi e stranno ... to4no momi4eto koeto be6e po4ti nevazmojno da se poznavat a te se ... i toi ve4e i e predlojil a tq o6te ne e otgovorila .. :( a ako i kaja ne6to tq moje da razduha na vsi4ki :(

nata6ka
07-18-2007, 20:54
em problem e. mi nz ako ti e dobra fr. Ili nz moje da naka6 nqkoi da q pita ako ne iska6 ti sama .pak nali ti kazah ako e nqkoq kyrva deto gadjetata i sa za po 7-8 dena nqma da ima bpg znae kav problem .e ako ne te haresva nali 6te ima izvesni zatrydneniq ama ti si znae6 nai dobre

koli_nikoli
07-18-2007, 21:38
xm mislq 4e ima re6enie na vaprosa :wink: ako ne ti e best friend slu6ai sq kfo trqq d apravi6:

ostavi gi da stanat gadjeta, daje im pomogni, stani dobre priqtelka i s momi4eto i s mom4ety. rano ili kusno(spored men rano) 6te skusat i dokato te sa bili gadjeta ti trqbva da se podsigyri6 4e naistina mn haresva6 tfa mom4e. Ako naistina go haresva6 kato skusat po4ni da go podkrepq6, togava toi 6te e slab i lesno 6te se poddade, ti 6te mu zavladee6 surcety i taka va6ata vryzka 6te e dulga i mn mn mn ybafka :) znam 4e zvy4i gadno, no probvai fse pak ako nqma kfo drygy da prai6 :wink: