PDA

View Full Version : Cold as ice...



EvilBrunette
07-18-2007, 21:31
Някога чувствали ли сте... че не чувствате нищо, една кръгла нула, безинтерес, гледаш влюбени хора и даже не си спомняш какво беше това чувство любов, просто не ти пука... Да им завиждаш - да, защо, по дяволите, са толкова щастливи? :( Момчето, по което от толкова време си си падала, ти се струва един обикновен познат. Постигна целта си - явно му харесваш, и какво сега? Не намираш смисъл. Толкова е странно... Опитваш се да си спомниш какво си чувствала преди, но не го намираш в сърцето си. Кой го открадна, кой отне малката радост, което любовта носеше (даже не знам дали е било любов). И като че ли се вкопчваш с последни усилия в нещо, което явно вече не съществува...

koli_nikoli
07-18-2007, 21:34
mila ne te razbiram :( kakvo ima6 predvid, molq te budi po to4na

thefreak
07-18-2007, 21:35
Нищо не ти се разбира.

EvilBrunette
07-18-2007, 21:51
Офф, хора, наистина го изкарах малко несвързано, ам не исках да си го казвам направо - станала съм безчувствена и това ме плаши.

petel
07-18-2007, 22:05
На колко каза, че си?

koli_nikoli
07-18-2007, 23:27
ne si stanala bez4yvstvena, prosty tova e moment na slabost, skoro mn skoro 6te sre6tne6 mom4e koety 6te te pleni :wink:

FuCkIn`PrInCeSs
07-19-2007, 00:47
оф ами какво да ти кажа чувството ми е наистина много добре познато иначе спокс както казаха другите така на моменти е по добре не се тормозиш за глупости пак за чувствата към това момче явно са си отишли така че по добре недей въпреки това че преди си била влюбена в него сега след като той се е осъзнал да се занимаваш с него....по добре ще е и за теб и за него а иначе това усещане че не можеш да изпиташ нищо ще отмине когато срещнеш ново момче и хлътнеш по него спокойно всичко с времето си :)

Vikitooo
07-19-2007, 00:51
СпоХ не си само ти душицо :lol: И аз съм изпадала в тъкъв момент..момент на слабост. Трудно е да се опише чуството наистина, но тези които са го изпитали знаят какво е.

FuCkIn`PrInCeSs
07-19-2007, 01:13
мхмс точно така е не може да се опише чувството лично аз съм имала моменти в които просто съм неспособна да изпитам каквото и да е било даже в момента съм в такъв период нито мога да усетя че съм щастлива или тъжна или влюбена или каквото и да е друго но тейкато ми се е случвало и преди знам че е до време ще отмине след време....

`Death`Whore``
07-19-2007, 07:00
Офф, хора, наистина го изкарах малко несвързано, ам не исках да си го казвам направо - станала съм безчувствена и това ме плаши.Така е по-добре ;-)
Не е по-добре. Чувствата ни карат да се чувстваме живи. Без тях сме същества, които просто работят, ядят и спат.

LaDy_DaQnA
07-19-2007, 07:42
Da izpistvala sum skoro be6e.....no se syvzeh malko 6egi zaka4ki i mudri misli ot fr-s i si stypah na krakata.

07-19-2007, 08:47
И мене това ме плаши...Напоследък не изпитвам нищо към никой, нито
към приятелите ми, нито към родните примерно, към никой. Еднинственото което изпитвам е страх, че съм безчувствена.
Първоначално не знаех какво ми има.. и снощи разбрах просто не чувствам и това адски ме плаши.Се едно използвам хората, хората
които ме обичат, аз ги използвам, не мога да им върна обичта.
Чувствам се лицемерна. Не знам какво трябва за направя за да може да се оправя...

07-19-2007, 08:53
I pri mene ima nqkyw takyw "byg" ve4e 4-5 meseca ot kakto me zarqza bivshata ... si4ko se promeni i sega se bqh zahlasnal po edno devoi4e no za malko v4era q widqh i edinstvenoto neshto zaradi koeto i sa obadih beshe da mi razhodi ku4etu dokato sym na kafe ;D

po qko e da si jivotno!

covergirl23
07-19-2007, 10:22
to4no tova koeto opisvash mi e i na men.. po4ti su6toto e ! i da .. ujasno e .. no ot edna strana taka e po dobre otkolkoto da se strada :-s

EvilBrunette
07-19-2007, 20:03
Просто, като че ли вече предпочитам да страдам ,в смисъл "сладката болка", онова приятно и меланхолично чувство, което ми показва, че съм жива. А сега дори и него го няма... :smt086

IKisseDAGirL
07-19-2007, 20:24
Хехе, спокойно де, ще се върне. Да няма вечно да си така ;-) Радвай се и на такива моменти, че ако срещнеш някого след това и не изживееш "щастлива любов", а обратното, да знаеш тогава как ще ти се иска да върнеш това време :)
Така че всяко нещо си има и предимства, и недостатъци, наслаждавай се на предимствата :P

Ice
07-19-2007, 22:02
Кофти е.На всеки може би се е случвало.

IceCold{Frozen`Heart}
07-20-2007, 12:10
v momenta se 4uvstvam taka i pri tva ne mi e zaparvi pat. za onazi "sladka bolka, koqto ti napomnq 4e si jiv" - ne mi lipsva :-D . stranno e 4e se 4uvstvam nqkak... prazna. ta iskam da ti kaja 4e ne si sama, i drugi imat takav problem, no da zn - 6te se opravi6 :wink:

Sarabi
07-20-2007, 20:48
Хах, разбирам те напълно !
Та така, разбирам те. Изпитвала съм го. Просто всичко ти е безразлично... не че си в депресия, не си влюбен, всичко ти се струва като даденост, в която няма смисъл. Не си точно нещастен. Просто усещаш как живота си минава, като вятъра- само преминава и те гали, но нито ти пука, нито ти е гадно. Нищо. Спомням си много точно един такъв момент- ходех си по НДК, бях с компанията си и някак си просто отбелязах факта, че слънцето го има... и нищо. Не ми пукаше. Не ми дремеше за тъпанаря, за който бях страдала, не ми пукаше за приятелите ми, не ми пукааше за майка ми, не ми пукаше за нищо. Просто съществуваш. Нито ти е весело, нито ти е тъпо.
Хах, и аз не мога да го опиша, но определено го познавам това чувство... но отминава. Някак си. Някога. При мен отмина, сега пак "живея" (не че преди не съм живяла, да не започне някой да ми води дървени философии), щастлива съм, натъжавам се от време на време, изнервям се, забавлявам се, гледам на живота от към хубавата страна. Изпитвам чувства. Не знам как се преминнава от едното състояние в другото, но става. Няма да останеш вечно така празна. Когато си готова, когато някак си вътрешно си решила да си продължиш в стария ритъм, когато си се отърсила от болката и наранените чувства ще ти се върне отново усещането за живота- в цялата му динамика, всички чивства, които могат да се изпитат.
Това е някак си прехода между... хм... депресията и нормалния живот, в който не се изтерзаваш заради някой дръвник. Ще ти мине... рано или късно... спокойно.
:-)

`Death`Whore``
07-20-2007, 21:41
[quote=182+44_4adel]Не е по-добре. Чувствата ни карат да се чувстваме живи. Без тях сме същества, които просто работят, ядят и спат.Но те са предимно гадни... :|
Да - не могат да бъдат само хубави, защото така всичко се обезсмисля. :)

07-20-2007, 23:03
Аз се чувствам така ... имам чувството, че не ми пука за никого.

`Death`Whore``
07-20-2007, 23:04
Говорите глупости. Не може да не чувствате нищо към майка си.

07-20-2007, 23:55
Някога чувствали ли сте... че не чувствате нищо, една кръгла нула, безинтерес, гледаш влюбени хора и даже не си спомняш какво беше това чувство любов, просто не ти пука... Да им завиждаш - да, защо, по дяволите, са толкова щастливи? :( Момчето, по което от толкова време си си падала, ти се струва един обикновен познат. Постигна целта си - явно му харесваш, и какво сега? Не намираш смисъл. Толкова е странно... Опитваш се да си спомниш какво си чувствала преди, но не го намираш в сърцето си. Кой го открадна, кой отне малката радост, което любовта носеше (даже не знам дали е било любов). И като че ли се вкопчваш с последни усилия в нещо, което явно вече не съществува...

Разбрах те какво искаш да кажеж !!
Аз нечуствам абсолютно нищо !!
Просто загубих интерес !!