PDA

View Full Version : Объркана съм



07-18-2007, 22:44
Учих заедно с едно момче 4 години.Последните 3 години имаше някакво привличане между нас и тъкмо когато щяхме да сатенм гаджета,аз накрая много го харесвах,се преместихме доста далече.Минаха 2 години откакто не сме се виждали и наскоро ме потърси по скайпа.Проблемът е,че не спирам да мисля за него,опитвам се да го забравя,но не става,не знам какво ми става.Мои приятелки ми казаха,че е питал за мен,а като си чатихме,той нищо специално не каза.Много рядко си говорим.Не знам дали той още има чуства към мен.Една приятелка ми каза,че и е казал,че и той все още мисли за мен.Но защо тогава след последният път в който си писахме,написа на скайпа,че е на море, а аз знам,че ме лъже.Инкогнито съм и много често той си влиза в скайпа,а когато и аз стана на линия,той веднага минава извън линия.Незнам,много съм объркана,опитвам се да го забравя,но не спирам да мисля за него. ](*,)

07-19-2007, 04:53
на колко сте години ?

#~LuDa_FeNkA~#
07-19-2007, 07:27
Mojebi znae 4e ima6 4uvsta a toi nqma i zatova se krie ot teb. :-k Opitai se da go zabravi6

LaDy_DaQnA
07-19-2007, 07:37
pogovori s nego....ima li jelanie ima i na4in.Izdebni go kakto si inkognito i go popitai za6to te izbqgva. drugo ne se se6tam :-k Uspeh! :smt006

Naked in the wind
07-19-2007, 14:20
Уредете си среща и се уточнете.Кажи му какво изпитваш към него и го попитай дали и той не е безразличен.Каквото и да ти отговори ще е от полза.Ако отвърне на чувствата ти - ще станете гаджета,ако пък не - поне ще си наясно че нямаш шансове с него и ще започнеш да го забравяш