PDA

View Full Version : Moderated:Temi za govorene s momi4e



07-19-2007, 05:31
Zdraveite na vsi4ki :)

kajete nqkoi temi za govorene s mommi4e :) demek mom4e s momi4e ...

MERSI predvaritelno .

SORRY ako sam aborkal razdela !

Moderated by krem4et0
т.1 от Правилата на форума!

bebitooo___
07-19-2007, 05:36
Мисля, че е по - лесно да ти кажа за какво да не говориш.. Ако се опитваш да спечелиш точки пред нея недей да говориш за други момичета докато сте заедно.. Също така някои момичета не им харесва да говорят за спорт, коли и подобни неща, които интересуват главно момчешката аудитория.. :P Първо се опитай да я опознаеш да разбереш какво харесва и сам ще знаеш за какво да си говорите занапред..

HagpycaH
07-19-2007, 06:30
Леле защо не питаш и как да я зарибиш как да я фкараш в кревата ти си ебати инвалида.

SunnyG
07-19-2007, 06:31
Можеш да я попиташ с какво мисли да се занимава след като завърши(ако не е) и защо точно това,темата е обширна,а и повечето момичета обичат да говорят за плановете си занапред :-D

07-19-2007, 06:46
Братле, когато се отпускаш и не ти пука много много пред момичетата, когато демонстрираш някакво самочувствие(нямам предвид да се надуваш, а просто да знаеш какво искаш), тогава можеш дори и най-незначителната тема, дори и за най-малкото нещо да завържеш разговор и да се смеете заедно ;)
Айде, успех 8)

Cherno_Kote
07-19-2007, 06:54
za mn ne6ta moje6 da govori6 momi4etata sa mn po raznostranno razviti ot kolkoto si mislqt nqkoi hora a tva za sporta i kolite e palna glupost poznavam tolkova mn momi4eta koito jivo se intereseuvat i ot dvete moje6 da govori6 za muzika nprimer tva e universalnata tema moje6 da govori6 za nai obiknoveni ne6ta kato naprimer kakva hrana obi4ate ili ot kakvo se drazni... nqma tema za koqto ne moje da se govori kato izklyu4im komentari za van6niq i vid razbira se

sensei_d
07-19-2007, 06:55
napulsno sum suglasen s posledniq otgovor na vuprosa ti
prsoto trqq da se otpusne6 da si harabi kakto mu se kazva da ne ti puka i da ne spi4a6 trq da gleda6 nqkolko hoda napred taka 4e i da sgafi6 ne6to da moje6 da falcira6 i da se izmukne6 ot tupata sme6na situaciq v koqto si postanev prsto budi malko po kreativen na momi4etata tova im haresva i gledai po vuzmojnost da q kara6 da se usmihva prez po golqmata 4ast ot vremeto kogato ste zaedno pusaki lafove edno drugo zabavlqvai q momi4etata se kefqt i se smei na glas no ne kato prsotak da te 4uvat na 50 metra ot vas 6toto tova 6te q pritesni prsoto izrazqvai 4uvstvata si ..........
i temite koito nai ve4e vurvqt pred mackite sa : da izlu6a6 problemite i, da razbere6 interesite i, da razbere6 vijdaneto i kum jivota kato cqlo i moje bi sex ponqkoga tazi tema pomaga da razbere6 kakuv e 4oveka sre6tu tebe 6toto pove4eto hora koito sa lumpeni ( zatvoreni ) ne govorqt mn mn i otkrito po tazi tema .... ako e harabi 6e ti otgovarq na kvot q barne6 po taz tema !!!!

07-19-2007, 09:01
Леле защо не питаш и как да я зарибиш как да я фкараш в кревата ти си ебати инвалида.

breiiiii kade bil pe4eniq!!!! :-s

sasha_90
07-19-2007, 09:04
Не мисли теми за разговор предварително.
Когато сте двама вярвам,че ще намерите за какво да си говорите.

beb4ety
07-19-2007, 09:07
ima tolkova mn temii :lol: setise sam :smt005

Valar
07-19-2007, 10:02
Трябва да имаш искрено любопитство за събеседника, това е ПРАВИЛО НОМЕР 1. Умът е пълен с мисли и мечти, как може да не намираш теми за разговор? Направо полудявам, когато някой ми каже, че не може да измисли теми за разговор с момичетата. Най-забавната част е да влезеш в малките им глави и да видиш какво има там в затворените чекмеджета, като просто оставиш мислите й да излязат като неносени отдавна дрехи. Да, те все още й стават и чувството да ги носи отново е приятно, дори и само за да ги пробва като размер. като направиш това, ще я накараш да се чувства добре.

ПРАВИЛО НОМЕР 2, бъди добър слушател и слушай какво казва тя – това ще те заведе до многобройни теми за разговор. Ти избираш посоката на разговора, ти водиш, тя следва.

ПРАВИЛО НОМЕР 3, заинтригувай я, накарай я да се замисли, задавай “предизвикателни” и “глупави’ въпроси, например “Как би се чувствала, ако в момента беше само по бельо и разговаряше с мен?”. Въпроси за каквото и да е… Просто започни темата и я накарай да се смее.

ПРАВИЛО НОМЕР 4, питай за мнението й относно: сегашната ситуация, нейните дрехи, нейната работа, нейните хобита, какво тя харесва и н харесва, целуване, секс, храна, каквото и да е! Има милион теми, бъдещето, мечтите, миналото, семейството, връзките, спорта.

ПРАВИЛО НОМЕР 5, Забавлявай се и всичко ще си тръгне само. Мисли за себе си като за домакин в ток-шоу, води го, като оставяш и моменти тишина, подтикни я тя да започне нова тема като замълчиш за 20-30 секунди, виж накъде ще тръгне тя, това ще ти каже много за нея. Ако тя нищо не каже, това пак ти казва много за нея, трябва да водиш повече в разговора.

ПРАВИЛО НОМЕР 6, Остави я да отговаря и да говори предимно тя, ти просто я подготви и я остави да продължи, тя ще каже повечето думи. Ти се включвай само когато трябва да поддържаш темпото.

lilit_666
07-19-2007, 13:28
Моми4етата оби4ат забавни мом4ета.Не е зле да нау4и6 няякой виц.
Най-зле е да мъл4и6! Разкажи и за не6то интересно,което си про4ел.
За6то не разгърне6 някое вженско списание "JOY" например.Това не е педераслък,просто увели4ава6 ли4ната си култура,нау4ава6 за интересите на моми4етата...-а и тя 6те е трогнат,4е се интересува6 от такива не6та,които интересувати нея!

07-20-2007, 11:36
С момичетата се говори за смисъла на живота,поликата,войната в ирак и т.н.!

Licketty
07-20-2007, 11:50
[bg]v nikakav slu4ai ne podkarvai nqkoi seriozen razgovor (moje samo v na4aloto) prez ostanaloto vreme q bazikai, 6eguvai se, nameri ne6to interesno po neq (6antavi obuvki, prusten, grivna) i prosto govori nqkakvi gluposti za tova. Moje da q razpita6 dali si ima hobi i takiva ne6ta... malko vaobrajenie

Scared_Straight
07-20-2007, 12:04
Времето.... училище.. интереси..музика колкото искаш има :-)