PDA

View Full Version : ПеСнИчКа, КоЯтО Не МоГа Да НаМеРя...



Just_say_no
07-19-2007, 07:26
Има една песен на Xtazy feat. Dreben G & 187 - Хоу!!! не мога да я намеря вече от няколко дена. :smt013

А съм сигурна, че заглавието е така защото намерих текста, но ... ми тряа песента все пак. ](*,) МоЛя вИ АкО НяКоЙ Я НаМеРи Да ПрАтИ ЛиНкЧе... плс :cry:

П.С. Ето линк към текста ЦъКнИ ТуК (http://textove.com/text.php?song=8195)

DarkAngelOfHope
07-20-2007, 07:32
[-X
ще ме извиниш ама ... доста зле ... то аз не че съм очаквал нещо друго де ... после що младите били с такова отношение към връсниците си, към другите хора и като цяло към живота ...
ама като им се промоват мозаците с песни за путки, курви и пари ... как искаме едно 13-14 (дори по малко) момче да не се обръща по тоя начин към момичетата ... и ... хах ... а момичетата които слушат такива песни в които се пее че всички те са курви и супер много се кефят, разбираш ли, после се сърдят че някои на улицата им казал така

а и доколокото познавам родните рапърчета музиката е леко крадната от Ludacriss - Hou

Just_say_no
07-20-2007, 13:53
[-X
ще ме извиниш ама ... доста зле ... то аз не че съм очаквал нещо друго де ... после що младите били с такова отношение към връсниците си, към другите хора и като цяло към живота ...
ама като им се промоват мозаците с песни за путки, курви и пари ... как искаме едно 13-14 (дори по малко) момче да не се обръща по тоя начин към момичетата ... и ... хах ... а момичетата които слушат такива песни в които се пее че всички те са курви и супер много се кефят, разбираш ли, после се сърдят че някои на улицата им казал така

а и доколокото познавам родните рапърчета музиката е леко крадната от Ludacriss - Hou

:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 ima li zna4enie kakva muzika slu6am sled kato na men mi haresva ??? :smt019 :smt019 :smt019 :smt019


Ako iskah nqkoi da me kritikuva zaglavieto na temata 6te6e da e drugo ne misli6 li ??? :smt093 :smt093 :smt093

Valento
07-20-2007, 14:09
Сигурна ли си че има такава песен???? :roll:

<black soul>
07-20-2007, 20:38
цъкаш върху песента и натискаш тук ... да се надяваме че е тази песен :
http://dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=Xtazy+feat.+Dreben+G+%26+187+-+%D5%EE%F3.mp3&Type=-1&Server=99&NRecords=20&Search.x=0&Search.y=0

DarkAngelOfHope
07-20-2007, 22:13
[-X
ще ме извиниш ама ... доста зле ... то аз не че съм очаквал нещо друго де ... после що младите били с такова отношение към връсниците си, към другите хора и като цяло към живота ...
ама като им се промоват мозаците с песни за путки, курви и пари ... как искаме едно 13-14 (дори по малко) момче да не се обръща по тоя начин към момичетата ... и ... хах ... а момичетата които слушат такива песни в които се пее че всички те са курви и супер много се кефят, разбираш ли, после се сърдят че някои на улицата им казал така

а и доколокото познавам родните рапърчета музиката е леко крадната от Ludacriss - Hou

:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 ima li zna4enie kakva muzika slu6am sled kato na men mi haresva ??? :smt019 :smt019 :smt019 :smt019


Ako iskah nqkoi da me kritikuva zaglavieto na temata 6te6e da e drugo ne misli6 li ??? :smt093 :smt093 :smt093


спокойно не се ядосвай ... ще ти излязат бръчки ...
не съм те критикувал ... критикувах българските "рапъри"
това че ти слушаш такава музика малко ме вълнува, всеки си има вкусове, това ти харесва, това слушаш ...нищо лично ...

GolDeeN
07-20-2007, 22:27
Bulgarskite rapari sa tolkova zle....tva muzika li e:
" da ti e** maikata , v gu*a ъ ъ ъ maikata v gu*a ъ ъ ъ "



:smt011

DarkAngelOfHope
07-20-2007, 22:33
Bulgarskite rapari sa tolkova zle....tva muzika li e:
" da ti e** maikata , v gu*a ъ ъ ъ maikata v gu*a ъ ъ ъ "



:smt011

е споко пък ти бе ... не е нъжно да псуваш ... :wink:
колкото до тва БГ рап дали е музика ... ми музика е ... ама крадена ...

GolDeeN
07-20-2007, 22:36
Bulgarskite rapari sa tolkova zle....tva muzika li e:
" da ti e** maikata , v gu*a ъ ъ ъ maikata v gu*a ъ ъ ъ "



:smt011

е споко пък ти бе ... не е нъжно да псуваш ... :wink:
колкото до тва БГ рап дали е музика ... ми музика е ... ама крадена ...

ne stiga 4e e kradena puk i napravena 1000 pati po-zle.btw ne psuvah cetirah edna ot taka nare4enite rap - pesni, nz koq i nz dali ima to4no takava ama pove4eto sa podobni , pa i maika li sha e , bashta li , se taq .

GolDeeN
07-21-2007, 02:39
Явно не сте слушали хубав рап...разбира се ,че мишо шамара и подобни смешковци не струват (според мен) ...но просто стигнах до извода ,че едно нещо разваля представата за цялостно (което по някакъв начин е свързано с въпросното "нещо") само защото група хора (без значение голяма или малка) са чули част от дадено нещо и поставят всичко под общ знаменател..ще дам пример...

Понеже *еди кой си* си върви по улиците и среща човек с дълга мазна коса с кубинки и слуша метъл ..решава ,че :
-всички метъли са гнусни, нечистоплътни и имат мазни коси
-всеки ,койти не носи кубинки не е "истински" метъл
-всеки ,който носи кубинки е метъл..следователно "гнусен" и "нечистоплътен"

друг пример ще дам ,ако някой каже ,че този е неверен...


koi struva togava ( govorim za bulgarski )

GolDeeN
07-21-2007, 03:18
abe rocka e the best , poslednoto ne go shvanah

GolDeeN
07-21-2007, 03:25
:lol: e kvo govorim togava ??? :smt017

GolDeeN
07-21-2007, 03:42
predpolagam che sha e hubav sprqmo teq lai*a inache pak sha e nqkuv bozav... :wink:

DarkAngelOfHope
07-21-2007, 04:40
незнам за общата представа ... и дали има някъде някой БГ рапър който прави нещо по стойностно, но това с което заливат пазара е доста зле ... особено "звездите" на R&B Records които ... хах ... правят баси безсмислените песни ... крадват някоя музика, слагат тъп текст в които последните думи се римуват, слагат някоя курва вътре, но като цяло текста е някакъв такъв ... 2 със 2 реда нямат нищо общо ... просто наредили някви рими, думи които най - често просто завършват на "а" ... и уха ... аз съм големия рапър ... аз ако се фана и на Paint-a ще направя по хубава песен ... :-D