PDA

View Full Version : Направо съм се "разложил"!



HitsFromTheBong
07-19-2007, 08:47
Значи случвало ли ви се е да пушите 5-6 дена по 2-3 пъти на ден трева и после да се "разложите" :) Мързи ме дори да отида до кухнята.И сега пак ще се размажа защото сега ми е паднало.В понеделник почвам работа и няма да имам толкова време да се забавлявам.Имали ли сте такива адски мързеливи периоди в следствие на тревата.

p.s. Това не е пропаганда.Тревата не е полезна, даже хич.Всеки си има глава на раменете и право да избира.
Respect. :wink:

mn zle
07-19-2007, 09:23
are stiga s tiq temi,trevi,emota...poziori smotani!Razbrahme vi,che ste mn qki,che znaete kak da se zabavlqvate,pohvalihte se vuv foruma kolko e qko da se razmajesh kato laino sled 100kratno pushene.Mi hubu,brao,evala!Ne e nujno da se puskat takia prosti temi ...Ama to veche nqma kontrol,bratche!
P.S. ne sum hater,plius tova i az pusha,no do sega ne sum se iztupanila v nqkoi forum da go spodelqm...Basi..za povecheto veche vsichko stana prosto poziorshtina.I pusheneto,i celta mu...
aide sus zdrave na pushahchite deto se 'razlagat"

07-19-2007, 09:26
Ало, автора- това твоето НЕ е от тревата, вервай ми. Просто си мързелив.. ти и без трева пак ще си се разложил в тая жега.
Пуша трева от 1995, от 1999 пуша всекидневно.. и ак има някаква работа за вършене , ВЕ4Е я върша, и тревата само ме кара да я върша по- зарибено.
Това, 4е някои хора са склонни да оправдават някои страни на своето поведение с едно или друго нещо си е ли4но техен проблем
Ахоу!(казах)

theEXPLOITED
07-19-2007, 09:29
Ало, автора- това твоето НЕ е от тревата, вервай ми. Просто си мързелив.. ти и без трева пак ще си се разложил в тая жега.
Пуша трева от 1995, от 1999 пуша всекидневно.. и ак има някаква работа за вършене , ВЕ4Е я върша, и тревата само ме кара да я върша по- зарибено.
Това, 4е някои хора са склонни да оправдават някои страни на своето поведение с едно или друго нещо си е ли4но техен проблем
Ахоу!(казах)absoliutno sam saglasna s teb i az kato se napu6a v1r6a vs mnoo po dobre i mnoo se zaribqvam

HitsFromTheBong
07-19-2007, 09:40
Ало, автора- това твоето НЕ е от тревата, вервай ми. Просто си мързелив.. ти и без трева пак ще си се разложил в тая жега.
Пуша трева от 1995, от 1999 пуша всекидневно.. и ак има някаква работа за вършене , ВЕ4Е я върша, и тревата само ме кара да я върша по- зарибено.
Това, 4е някои хора са склонни да оправдават някои страни на своето поведение с едно или друго нещо си е ли4но техен проблем
Ахоу!(казах)

За каква работа става въпрос?Аз ти говоря за физическо натоварване,не психическо.

sWeEt_SeEd
07-19-2007, 10:21
E, физическото определено е леко тегаво за вършене като се напушиш, но схванеш ли ритъма е ок,зависи кфа е работата обаче(да пренасяш чувалчета цимент няма да е яко :mrgreen: ).Колкото до психическото, зависи кфо изисква, ако ше е творчество или нещо такова , което изисква въображение е добре, но ако е нещо сложно за проектиранее или програмиране и такива бози няма да е много лесно, чадела разконцентрира.А иначе като се напуша си правя някфи дребни нещица от други дребни нещица, рисувам, изобретявам, поправям, оправям, сглобявам :mrgreen: толкова съм креативна вкъщи, стаята ми е ку-ку магазин :smt044

Outstanding
07-19-2007, 10:24
Ето например сега си направих нов wallpaper в следствие на стимулациятта :D
http://i.data.bg/07/07/19/467696_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=467696)

Outstanding
07-19-2007, 11:01
ОК HITLER! =;

sexuaLmonsteR
07-19-2007, 11:16
Пуши трева която те вдига във въздуха ! А не трева която те забива и се мислиш за тревоман. Масура не е наслада ... давай бонг,наргиле :) \:D/

NFW`
07-19-2007, 13:17
Тренирай си фашисткия поздрав пред огледалото и не се обаждай.

По темата : Случвало ми се е, да. Но е по скоро от собствената ми нагласа в момента, отколкото от масура. Вкарвам си филма, че съм разбит и почвам да се чувствам така. :)

b0Nb0n
07-19-2007, 15:03
na men pyk kato se napu6a i mi sa vyrvi mnogo ne mi se sedi kato sedq i mi e typo iska da vyrva i da prikazvam i kato se napu6a ne me myrzi myrzime kato me pusne za tva gledam da ne me puska

Джани Мрази Връбчето
07-19-2007, 15:09
Хероинът е полезен,Herr Wittman! Дори майка ти се боде!

theEXPLOITED
07-19-2007, 20:29
ОК HITLER! =;Кой приказва на теб бе игла!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHMUHAMUUUUUHAHAHAHAHAH
GLUPAK

meaning
07-19-2007, 20:39
Оо...да случвало ми се е,чувстваш се залепен и се разлагаш от мързел... О_О Ужас направо,ама вече мога да се контролирам иначе отначало си беше тегаво.

RisingSun__
07-22-2007, 23:32
Ало, автора- това твоето НЕ е от тревата, вервай ми. Просто си мързелив.. ти и без трева пак ще си се разложил в тая жега.
Пуша трева от 1995, от 1999 пуша всекидневно.. и ак има някаква работа за вършене , ВЕ4Е я върша, и тревата само ме кара да я върша по- зарибено.
Това, 4е някои хора са склонни да оправдават някои страни на своето поведение с едно или друго нещо си е ли4но техен проблем
Ахоу!(казах)
malka hercichka :P

IlLuSi0nS`
07-23-2007, 11:27
ехх как ги обичам тия "разложени" състояния хахахах

07-23-2007, 17:13
То си и зависи от коза който пушиш...както казвам,на мен ми се е случвало да се напуша адски много,аи да имам бруталният ентусиазъм да върша някакви работи..Разбира се кръвното ми почти винаги е страшно ниско и припадам...От прекалено много козене ми се е случвало и да повръщам...ама това е в началото.

meaning
07-23-2007, 17:19
П.П. Не мога да разбера как стана това,бях влязла а писах като гост :roll: :roll: :roll:

music_pirate
07-28-2007, 19:47
Значи случвало ли ви се е да пушите 5-6 дена по 2-3 пъти на ден трева и после да се "разложите" :) Мързи ме дори да отида до кухнята.И сега пак ще се размажа защото сега ми е паднало.В понеделник почвам работа и няма да имам толкова време да се забавлявам.Имали ли сте такива адски мързеливи периоди в следствие на тревата.

p.s. Това не е пропаганда.Тревата не е полезна, даже хич.Всеки си има глава на раменете и право да избира.
Respect. :wink:

evala 6to mne te e domurzqlo da napi6e6 tova

theEXPLOITED
07-29-2007, 11:44
ОК HITLER! =;Кой приказва на теб бе игла!!!
....be igla! hahaha stiga be bate , ti nared li si ? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

IdiOtKa
07-30-2007, 10:42
като пуша 4-5 дена последователно по 1-2пати на ден на примерно 6тия ден когато няма материал ми е много труден ден ! и направо издивявам докато свикна в нормално състояние ! :-D :-D

Naglfar
07-30-2007, 18:01
неколко пъти така по 3-4 пъти на ден пушех и тва няколко поредни дни и
мен много ме мързеше през цялото време и ме мързеше да мисля за тва се разпадах пред компа през цялото време..... #-o после обаче си се чувствах много добре..

rowzz
08-06-2007, 20:51
Значи случвало ли ви се е да пушите 5-6 дена по 2-3 пъти на ден трева и после да се "разложите" :) Мързи ме дори да отида до кухнята.И сега пак ще се размажа защото сега ми е паднало.В понеделник почвам работа и няма да имам толкова време да се забавлявам.Имали ли сте такива адски мързеливи периоди в следствие на тревата.

p.s. Това не е пропаганда.Тревата не е полезна, даже хич.Всеки си има глава на раменете и право да избира.
Respect. :wink:
няма такова нещо.. случвало ми се е да пуша по повече от 15-20 кантар за деня и на другия ден съм си пак същия..

Вилхелм Mонке
08-29-2007, 11:06
за вас разстрел