PDA

View Full Version : Moderated:Тя почна работа и ще се виждаме по-малко



thundeRz
07-19-2007, 07:57
zdraveite na vsi4ki :( tuk sam za 1vi pyt v tozi forum i vi molq da mi dadete nqkakav savet zashtoto sam adski obyrkan i neizdyrjam ve4e :( Zna4i problema e sledniq.V4era moqta priqtelka po4na rabota kato servitiorka i az est otidah tam na kafence pri neq za da ne e sama v 1viq si raboten den..Taka..gadnoto v slu4aq e 4e mn ot klientite i se po4vat da q zaribqvat ili pyk ako ne se neshto nedovolni nqkoi i kaje neshto na vapreki..a az nemoga da izdyrjam taka da protivore4at na moito momi4e nemoga da gledam kak gadno se darjat s neq i da si traq!Tazi rabota e prekaleno unizitelna za edno momi4e li4noto mnenie si iskazvam ! Nqkoi shte si pomislqt 4e sam revniv i taka natatuk , Da no ne v tova e problema..Problema idva ot tuk 4e tq raboti ot 17:00 do 1:00..8 chasov raboten den..loshoto v slu4aq e 4ese pribira posred noshtite...lqga si spi..spi do 1 sled obqd..opravq se posle 2..i poznaite kakvo ostava za nashata vryzka ostavat nqkakvi 2 chasa za da se vidim da se pregyrnem da se celunem..Rabotata e tam 4e ve4e sme zaedno ot 8 meseca prekarani seki den po minimum 6-7 4asa (imalo e dni i po mn pove4e) i prosto se pritesnqvam 4e tazi rabota nqma da i se otrazi dobre..nqma da se otrazi dobre i na nashtata vryzka (Pone taka si mislq) Molq vi daite mi nqkakav savet MNOGO shte sum vi blagodaren !


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-19-2007, 08:01
Трябва да й кажеш, че я подкрепяш в нейното начинание и че ще си останеш верен на нея. В краен случай можеш да й кажеш това, което каза и на нас! :smt006

wRinKleS
07-19-2007, 08:01
Моя съвет е: Изчакай и ще видиш!
Ако нещата тръгнат към смарангясване седнете и си поговорете... Сега да ревеш за Нероден Петко няма абсолютно никакъв смисъл.

??
07-19-2007, 08:06
Pogovori s neq :P

thundeRz
07-19-2007, 08:06
to4no tova koeto kazah i na vas go kazah i na neq..prosto tq raboti tam "nasila" vsmisyl shoto neiniti priqtelki raboteli i tq da neostane po nazad,da ne da si pomislqt neshto...i e gotova da raboti kvo li ne za da se dokaje..nqma nujda ot pari .. a e malka oshte za da raboti spored men ! tezi nai hubavi godini 18-19 nemislq 4e trqbva taka da se pileqt ..btw tq e na 18 az na 19..
tapoto e 4e tezi tezi nqkolko meseca..sa mi poslednite v koito shte sym po4ivka i kam zimata shte trqbva da si namerq rabota..i mi e adski gadno kato znam 4e tq sega shte raboti shte e umorena nqma da ima vazmojnost da mi obrashta takova vnimanie kakto predi..Neznam ve4e adski mi e gadno nz kak da reagiram..:( vse pak mersi

??
07-19-2007, 08:10
Pogovori s neq kaji si mnenito.Pyk kato ne i trqbvat pari 6te te razbere i 6te spre da raboti :oops:

thundeRz
07-19-2007, 08:13
tochno tova se opitvam da kaja..4e tq go pravi ne ot nujda za pari.. a da se dokaje 4e moje da varshi neshto pred priqtelkite si ...tq ne si haresva rabotata az go vijdam v o4ite i..govorel sam s neq mn po tozi vapros..:(

LaDy_DaQnA
07-19-2007, 08:13
Pogovori s neq :P
dam napulno sym siglasna i moje i ti da si nameri6 raota v sys6toto zavedenie a moje bi i v dr.

Шляп^Шляп
07-19-2007, 08:14
Наистина работата като сервитиорка не е от най-приятните (от личен опит знам),но предполагам ,че тя работи само за лятото,така че ще издържиш някакви си 2 месеца. И погледни от добрата страна,радвай се ,че работи в града в който си и ти ,а не е заминала да работи по курортите.

thundeRz
07-19-2007, 08:16
da no pri polujenie 4e sam sviknal da se vijdme sutrin obed ve4er...dori i da spim zaedno s 2-3 pati sedmi4no..nemoga da si go predstavq 4e nqma da moga da q vijdam..a mi e adski gadno kato otida tam v zavedenieto i q gledam kak se ma4i...nemoga da q pregarna da q celuna :( da i kaja kolko q obi4am ;( mn mi e trudno :(

wRinKleS
07-19-2007, 08:21
Това че няма нужда от пари не е фактор... Ако питаш мен момичето си мисли напред. Днес има утре може да няма - човек трябва да е подготвен за всичко. И пак казвам лафете. Кат не ще да се откаже нейна си работа. Ще поработи пък ще и писне и ще се кротне.
Колкото до теб... държиш се като някоя 12 годишна пикла с първо "гадже". "Ама аз си искам с неяааааа" Я се стегни бе!

thundeRz
07-19-2007, 08:25
I az dori nemoga da se poznaq naposledak...poslednite nqkolko meseca..Vsi4ki mi kazvat 4e mn sam se promenil i takiva neshta..prosto tova e pyrvata mi istinska lubov vsi4ko varvi perfektno i neiskam nishto da se promenq."vluben i zaguben" to4noto opredelenie..za men .. :( mn neshta sme prejiveli i tova shte prejiveem no mi e trudno..vse pak shte se upravq nqkak.

??
07-19-2007, 08:28
Tq ne se li e dokazala veche ? Po vajen si Ti-obicha te, ti q obichasg, a ne priqtelkite i...koito iskat da se dokaje... :roll:

thundeRz
07-19-2007, 08:34
est 4e az sam nai vajen dokazvala mi e go..no nemoje da zagarbi priqtelite si zaradi men i da si kaje "vasheto mnenie ne me int" , reshih makar i trudno da si tarpq..da stradam..no shtom tova e reshila ne bi trqbvalo da i zabranqvam i nalagam da ne raboti tam.shte se pomy4a da se spravq pyk ve4e to vremeto shte pokaje kak shte se razviqt neshtata.10x

ili_l
07-19-2007, 09:19
еми кажи и да си намери работа с дневни сменнии по лесно е няма да си по цял ден и мисля че ще имате повече време или пък и кажи да намали 4асовете на 6 пр

#~LuDa_FeNkA~#
07-19-2007, 09:29
Iz4akai da vidi6 dali opaseniqta ti sa verni i ako sa pogovori s neq.Ksmet :smt023

krem4et0
07-19-2007, 10:19
Моя приятел работи от 8 до пет, много често и почивните дни. Прибира се, почива си, хапва и излизаме към 8 вечерта. 10 часа вече е труп и умира за сън. Виждаме се по 2-3 часа през ден-два(около 3-4 пъти седмично) и не мисля, че връзката ни издиша или куца. Напротив-обожавам тази сентенция и съм я писала 100 пъти. Раздялата за любовта е като вятъра за огъня-силната се разгаря по-силно, а слабата-угасва. Дори и двамата като сме били свободни преди време пак не сме били по цял ден заедно. Все пак не е нужно да си досаждаме постоянно. А дори и за 1 минуттна целувка можеш да изкажеш толкова много любов.

sexa_na_kompleksa
07-19-2007, 10:48
Абе радвай се,че изобщо я виждаш.Моя като не работи в града и не съм го виждала от един месец,кво да кажа.... Мъчно ми,постянно рева ... Но знам,че като се върне ще ми се обади,ще се видиме и ще си наваксаме порпуснатото...

thundeRz
07-19-2007, 12:48
nemislq 4e servitiorstvoto moje da se nare4e "rabota" ... seki e vijdal kak nqkoi ot taka nare4enite "gazari" se podigravat sas servitiorkite , kak tezi krasavcite "juanite" se probvat da se dokajat pred priqtelite si 4e mogat da zaribqat sqka dori i servitiorkata!Nemislq 4e tova e na4ina..govorim za zaplata 240 lv ?Normalno li e da nakurnqvat dostoinstvoto i 4esta na edna servitiorka? Prosto tuk jiveem v takav grad "sliven" nz vie ot kade ste no pone tuk horata sa ujasno tapi i nevaspitani ..Ne e rabota da se zanimavash s ruga4i vseki den nali ? Vseki si reshava kakvo shte raboti i koga ?! ili gresha ?

krem4et0
07-19-2007, 12:57
А гаджето ми като работи по покривите и с опасни машини какво да кажа? И взема 200 лева!!!!!! за Свищов 240 лева за сервитьорка са мнооого пари. Тук едва ли и минималната вързват.

sexa_na_kompleksa
07-19-2007, 13:00
Я ела ти във Видин да видиш тука хората кви са - СЕЛЯНИ,ама всички до един ! Пък и една заплата тук за сервитиорка би трябвало да е около 150 -200лв,но в никакъв случай повече от 200.

BeBsItO
07-19-2007, 18:51
abe i az iskah da po4na rabota ama moq ne dava, vika 4e rabotata e mn taka...ako se se6tate :D i az zaradi nego se otkazah :) prosto i kaji