PDA

View Full Version : Изповед...



07-19-2007, 08:01
Здравейте
Съжалявам,че ви губя от времето,докато четете тази тема,но просто исках да споделя някъде.
Днес ми е рожденният ден,но още от преди си припомням за нещата,които са ми се случили последните 15 години - двете пневмонии,пребиванията,пси хическите тормози,огромното количество болести,гастритите и всичко останало.
Не знам вече животът какво ще ми поднесе,но все пак може би се сещам,но не искам да го казвам,понеже е твърде лошо.
Също така искам да се похваля с последните си проблеми-болки по целия стомах и гърба,безсъние и най-новото още от вчера-мисля че имам инфекция на оная работа(точно това пък никога не бих предполагал,че ще ми се случи)
Някой ще ми отговори да вървя на лекар,но този път няма да го направя-и без това я посещавам почти всеки месец и съм "редовен посетител" пък да става каквото става-ако ще да ми окапе оная рабата,въобще не ми пука.
Благодаря ви,че изчетохте този мижав коментар,сега отивам да празнувам любимия си рожден ден с може би единственият ми приятел - стената
Лек ден на всички

LaDy_DaQnA
07-19-2007, 08:05
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sorry moi 4ovek napylnmo sym sypri4astna s tova koeto ti se slu4va ako iska6 pi6i li4no!

#~LuDa_FeNkA~#
07-19-2007, 08:15
I az ti sa4uvstvam :(

mechtaq_za_teb
07-19-2007, 08:17
Ne se otchaivai!Chovek vinagi moje da byde shtastliv stiga da iska. ;)

nata6ka
07-19-2007, 08:33
sajalqvam :| .mai kolkoto i da ne ti se iska trqbva da ide6 na lekar.ah i az da imam 2 svesni fr ama kvo da se pravi .dano si spomnq6 kvo ti e bilo predi samo na rojdennite dni a ne po4ti vsqka ve4er kato men :| .ama trqbva da gledame napred , jivota parvo ni naebava edno hubavo predi da doide nai -hubavoto 6toto ako ne be6e taka ve4e da ne sam jiva

Sam90
07-19-2007, 08:56
Кофти. Наистина кофти. Но изход винаги има. Може сега да ти се струва, че си сам на края на света, но знай, че един ден всичко ще си дойде на мястото ;)

sasha_90
07-19-2007, 09:03
Здравей,честит рожден ден.
Наистина недей да се отчайваш.Казват,че след нещо лошо идва добро.
Повярвай в това.То може да ти дава сила,да продължиш живога си напред.
:arrow: Пожелавам ти да имаш повече късмет и успехи занапред.

beb4ety
07-19-2007, 09:08
SORRY :smt012

ili_l
07-19-2007, 09:22
4естит рожден ден и от мен виждам че много си изстрдал но единственото решение е дооктор а ти излизай повечко контактувай с хора стуваш ми се свестен и със сигурност ще намериш приятели но ще направиш грешка ако се затвориш у вас и почнеш да се деппресираш

sexa_na_kompleksa
07-19-2007, 12:36
Честит Рожден Ден! Макар,че не те познавам искам да ти пожелая много здраве (от което определно имаш нужда ).Помни,че живота е като огледалото и ако ти му се усмихнеш, и той ще ти отвърне със същото!Така че винаги бъди усмихнат ! И много успех и вяра в това,което ти предстои ! А,и разбира се, много любов !

Непременно посети гинеколог,за да видят какво ти има ! Квокато си "редовен посетител" ?! Някой хора боледуват по-често от други.Продължавай да се лекуваш !
Не се отчайвай!И на твоята улица ще изгрее слънцето ! Успех !

07-20-2007, 11:15
nai dobre 6te ti doidat izvestno koli4estvo prespivatelni..

07-20-2007, 11:22
еййй готен,ЧРД бе,жив,здрав,прав и корав,виж сеа общо взето всеки си има проблеми,всяко зло,за добро,така че умната и не се предавай,колкото и клиширано да звучи,горе главата. 8-[

flying_girl
07-20-2007, 12:36
I da ti sy4uvstvame nqma polza ...glavata gore i kakvoto ne te ubiva te pravi po silen