PDA

View Full Version : haresvam edno momi4e no ne znam kak da go svalq



moni123
07-19-2007, 08:31
shte pomognete li az sam na 14god i tq e ot moq klas

07-19-2007, 08:44
Ще й говориш мили неща. Момичетата много обичат да им се говори.

sasha_90
07-19-2007, 08:50
Дръж се добре с нея.Не се прави на "идиот"!

rakiQ
07-19-2007, 08:54
но недей да я притискаш прекалено много!!!!!!!!!! ако е няква дето не обича тия натисканици?!....гледай я хубавоусмихвай и се..говори с нея....направи и чко впечетление...

ili_l
07-19-2007, 09:13
говори с нея излизайте ваканцията разхождайте се говорете и покажи и че си надраснал другите и не си идиот

Mementomori
07-19-2007, 09:21
Здравей!Най-добре излизайте заедно,прекарвайте повече време заедно,прави й комплименти,дръж се добре с нея,не прави глупости,няма да я впечатлиш по този начин!Успех!

*Мisteria*
07-19-2007, 09:46
Просто се дръж мило с нея и не я притискай.

malakalmavt
07-19-2007, 15:39
мисля, че с един добре премерен бърз десен прав ще успееш да я свалиш, но все пак зависи и от това в каква кондиция си и в тя каква категория е. :roll:

[nrt_wnd]
07-19-2007, 16:35
мисля, че с един добре премерен бърз десен прав ще успееш да я свалиш, но все пак зависи и от това в каква кондиция си и в тя каква категория е. :roll:
Правилно така е най лесно

07-19-2007, 18:48
Дръж се добре с нея.Не се прави на "идиот"!
И аз това ще те посъветвам.В нашият клас момчета като си харесат някое момиче се правят на големи идиоти:Почват да я ритат,скубат,крадат й вещите или я притискат до стената и насила я целуват.Държи се по-нежно,преусмисляй думите си , за да не изтърсиш някоя глупост,не използвай сила и тъпотии,ако нещата не тръгнат.И най-вече имай търпение и воля.Успех!

JoeBanana
07-19-2007, 18:52
Дръж се добре с нея.Не се прави на "идиот"!
И аз това ще те посъветвам.В нашият клас момчета като си харесат някое момиче се правят на големи идиоти:Почват да я ритат,скубат,крадат й вещите или я притискат до стената и насила я целуват.Държи се по-нежно,преусмисляй думите си , за да не изтърсиш някоя глупост,не използвай сила и тъпотии,ако нещата не тръгнат.И най-вече имай търпение и воля.Успех!
ама после не питай: "помощ,
на 33 съм и нямам приятелка
къде сбърках ?"
истината е, че женорята обичат да се държат леко грубо с тях http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

MayKyTy
07-19-2007, 19:12
Не е вярно пък ....
А да посмее да се държи грубо, а ще му дам начален тласък и ще му покажа пътя към майната му ... :D :D :D
Иначе по темата ... хмм не че съм песимистка ама нямаш шанс ...попринцип де ако си някой супер хипер мега мулти различен и надраснал възръстта си може и да имаш там някфи си 10-15% шанс ...