PDA

View Full Version : Moderated:Само по кафенца, а аз искам повече



miss_kotenceto
07-19-2007, 08:44
ХмМм с какво да започна...може би с това че съм луду влюбена ,а не знам какво да правя..вече...Харесвам момче което е с 4години по - голямо от мен..аз сам на 14 а той на 18..не го харесвам от вчера ...а от една година вече и повече..Когато му признах че го харесвам той се усмихна и ми каза "Нали знаеш че си те харесвам и сам те запазил отдавна"..В този момент исках да го целуна но се притеснявх да не се отдрупне..По-късно вечерта ми каза че не иска сериозни връзки и т.н!В същото време постоянно ме кани по кафета..абе постоянно излизаме заедно...нон стоп сме двамата..Не знам Какво да си мисля вече искам да разбера какво изпитва кам мен вие как мислите..? питах го също дли можеа се получи нещо между нас...а тои отогори че имало време...Ако ме мисли за малка тогава защо излзиа с мен...Не МОГА ДА ГО Чакам вечно и се чудя какво да направя за да ми каже най-после....а не искам да си мисли че може да ме има когато си поиска....Посъветваите ме какво да правя...Благодаря ви предварително.. :oops:

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-19-2007, 08:47
Пичът е изживял много и е станал по-търпелив и разбиращ. Ти си още малка и естествено бързаш нещата да се случат - нормално е, никой не те съди за това. Не знам как да ти помогна просто... Само не насилвай нещата.

07-19-2007, 08:48
predi 2 god edno 12 godishno momi4e se beshe vlubilo w men az bqh na 15-16 i taka me hareswa 2,5 godini :)

az nito sym i dawalnqkwi nameci 4e q hareswam nito nishto togawa ne izlizahme dori ne iskah da q vijdam a sega 2ta sme mega dobri priqteli i prqitelskiq sex e neshto hubavo :D

rakiQ
07-19-2007, 08:50
абе грешката ти е че му се влачиш след гъзо...недей да го притискаш не "тичай" по него!!така се отдръпва!!!!
на едно момче/мъж -колкото повече тичаш след него толкова повече той се отдъпва...и когато му покажеш че го обичаш,имаш чувства към него той знае че го обичаш и си вика "ааа тая мойта си ме харесва кфо ми пука мое си фана некоя за 1 ден" примерно.....................
абе пусни му една муха в главата ...не изливай чувствата си към едно момче което обичаш....ебавай го...научи се да ги въртиш малко!!!

miss_kotenceto
07-19-2007, 08:58
оОо дА вече така правя дори приятелите му казват..ПфФФ виж вече не те ебава толкова МнОгО...И ТОЙ ПОЧНА ПО ЧЕСТО ДА МЕ ТЪРСИ.., а аз започнах да му отказвам...вече сам по недостъпна...и наистина да си недостъпен действа мноГо ;)

#~LuDa_FeNkA~#
07-19-2007, 09:33
po-dobre pogovorete mnooo seriozno za tova :roll:

mechtaq_za_teb
07-19-2007, 09:40
Trudno e da se preceni kakvo iska ot teb tova momche.Moje i da ima nqkakvi simpatii i da ne iska da izbyrzvate v otnosheniqta si.A moje i prosto da si mu vremenno razvlechenie.Loshoto e 4e sigurno kogato ti se obadi vednaga si na liniq za nego.Taka mu pokazvash,4e moje da te ima kogato si poiska.Mom4etata ne obi4at lesnite momicheta.Pokaji mu malko nedostypnost i zagada4nost. :) Stiskam palci da se polu4i neshto mejdu vas.

*Мisteria*
07-19-2007, 09:42
Недей да го притискаш.Щом е с теб значи има чувства.

krem4et0
07-19-2007, 10:03
за къде бързаш? Живота е пред теб. Познавам хора на по 30 години, които още търсят голямата любов. Не бързай-всяко нещо с времето си!

wRinKleS
07-19-2007, 10:06
Може пича да знае че а ти е пипнал задръстената детска трътка а са му лепнали 20 години? :smt017

sexa_na_kompleksa
07-19-2007, 13:54
Може би го притеснява разликата в годините,макар че четири години не са много :-k

beb4ety
07-19-2007, 13:59
e ima vreme trai sq dokato stane :wink:

sasha_90
07-19-2007, 14:01
Недей да бързаш,за да не сбъркаш. :lol:

mechtaq_za_teb
07-19-2007, 14:07
Недей да бързаш,за да не сбъркаш. :lol: Kratko,tochno,qsno ;)

malakalmavt
07-19-2007, 16:00
от това, което си написала става ясно, че той няма нищо сериозно към теб, иска да бъдете само приятели, едва ли не за да има някакво момиче с което да излиза. хубаво е все пак, че е честен и ти е казал, че не иска сериозни връзки, това означава, че не те харесва и не иска да се обвързва с теб. пък и ти си едно хлапе за него. той на 18 ще си хване развито момиче на 17-19, за какво му е едно хлапе на 14 с детска физиономия!? много избързваш и искаш преджевременно да си изживееш живота, като циганите. давай го по-бавно и спокойно. а това да се правиш на недостъпна е една голяма простотия, която ще го озлоби и отблъсне съвсем. но имай предвид, че сега си вариант Б.

Licketty
07-19-2007, 16:09
.Ако ме мисли за малка тогава защо излзиа с мен...

Защо му е на човека да излиза с лапе 4 години по малко от него, на което вчера му е дошло за първи път..... за да те ИЗЧУКА мн ясно !!!!!!

сори че го казах по толквоа директен начин ама мислете малко бе хора!! Аз не мога да си представя като стана на 18 какво ще мога да си кажа с една 14 годишна пикла........[/quote]

BeBsItO
07-19-2007, 16:27
moje bi te ima samo za priqtelka, a moje bi i ima ne6to koeto go spira....dr f ,ili e razo4arovan ot predi6na vrazka//// govori s nego

miss_kotenceto
07-19-2007, 19:23
.Ако ме мисли за малка тогава защо излзиа с мен...

Защо му е на човека да излиза с лапе 4 години по малко от него, на което вчера му е дошло за първи път..... за да те ИЗЧУКА мн ясно !!!!!!

сори че го казах по толквоа директен начин ама мислете малко бе хора!! Аз не мога да си представя като стана на 18 какво ще мога да си кажа с една 14 годишна пикла........[/quote]


АМи помисли малкоо ..щом излиза с мене значи не сам лапе...ти може и да си на 20 обаче пак да мислиш като 12 годишно хлапе...не са важни кои знае годините а държанието и акъла на човека..емии...ти не можеш да си гопредставиш но при нас това е факт...и ако става дума за ебането..всичко за теб само секс ли е а извинявиа на колко си ти???

Licketty
07-19-2007, 19:27
Щом излизал с теб значи не си лапе ли? Ами какво пречи ти пак да си лапе а той пак да излиза с теб за да иска да те чука я помисли?

А аз съм на 17 години и с две думи "си ми ясна" [-X

miss_kotenceto
07-19-2007, 19:32
та ти изобщо не ме познаваш за да сам ти ясна...и от човек до човек има разлика...това че някои на моята възраст са лиглии и нз още какви не озн че и аз сам..нали?

Licketty
07-19-2007, 19:35
Има разлика, но много лигли не осъзнават че всъщност са такива.

И още нещо, от 14 до 18г. разликата е от земята до небето по отношение на начин на мислене, държание, ценности. Така че не знам какво общо могат да намерят момче на 18 и момиченце на 14, освен да ги сърби. Иначе ако и на теб си се е*е се взимайте няма лошо.... само не почвай да си внушаваш че те "обича"

miss_kotenceto
07-19-2007, 19:37
ОоОо намЕкваш ли ми нещо или така ми се струва?МаЙ НЕ мИ СЕ сТрУвАа..И ако мога да попитам откъде го разбра това че сам лигла ? ;)

koli_nikoli
07-19-2007, 23:36
виш 4е всеки пъткогато подхванеш темата той отговаря с некфи тъпи извинения, някой път му кажи 4е искаш да поговорите на сериозно и така си изяснете 4уфстваата

dunapren
07-19-2007, 23:48
иска сфирка кфо може да иска.Ами съветвам те да му услужиш и да те заебе или направо го заеби

BlueMushroom
07-20-2007, 00:19
haha emi da pokaji mu oshte malko che moje da te ima kogato si poiska i che si super vlubena i chakai da ti oburne vnimanie.tuk ne stava vapros za godini a zatova dali izglejdash zavisima ot nego.malko po-samouvereno go davai.zakachai se i s drugi pokaji mu kakvo moje da izgubi ako ne e s teb nakarai go da revnuva (no ne prekaleno tova sushto otbluskva).manipulaciqta mu e maikata no vse pak si na 14 ne si uvladqva flirta i tova kak da nakarash nqkoi da se "zaribi" po teb(ne stava vapros za vlubvane tova e prekaleno serozna duma"...abe obshto vzeto ne mu zvani den dva ako toi ne te potursi znachi e qsno za kakvo te ima...ako te iska shte te nameri ne mu tichai sled zadnika..dori da se obadi ne se saglasqvai vednaga da izlezete i kakto na nego mu e udobno.shte se saobrazi i toi s teb ako si zaeta.no ne prekalqvai s razigravaniqta.hahhahaha aide kasmet s batkoto