PDA

View Full Version : 3 момичета в моя живот



sexuaLmonsteR
07-19-2007, 10:35
Ай и аз малко да се включа в разказите :). Моят проблем идва от мен самия. Имах си приятелка която много обичах и и го казвах постоянно и тя вярваше в мен, никога не ме следеше какво правя дали говоря с момичета и там женските му работи...обаче аз ест. съм лаком и прекалих с нейното доверие и се целувах с момичето което тя най много мрази. Разделихме се за известно време ... но през това време аз се целувах с едно момиче което харесвах преди това в училище. Със същото това момиче бях на море ( върнах се вторник ) и правихме секс и спяхме заедно и всичко си беше сякаш ходим. Но аз нямаше как да продължа да бъда с нея не само защото не я обичам а защото обичам Силвия ( 1вото момиче ) но преди да тръгна на море прекарах 1 вечер със едно момиче от съседната къща която също се влюби в мен и ми пращаше смс-и и ми звънеше обясняваше ми се и тей ... разбрах ,че Силвия е тръгнала със момче малко след като заминах , но след като се върнах разбрах ,че са скъсали преди 3 дни. Някак си в мен пак се възвърна надеждата да бъда отново с нея . И след като тя самата ми призна ,че го иска ( тая сутрин ) но снощи бях със момичето с което бях на море ( прибирах се с нея ) и тя беше много разстроенаи изтъкна мен като причина говорихме си за живота и за нейния и за моя . Нейния е по тежък защото е без родител ( майка ) и аз в момент на слабост я прегърнах а тя ме целуна ( аз отвърнах ) и точно на прибиране разбрах ,че едвали не пак съм и върнал надеждите ... и ся не знам к'во да правя. Не обичам да наранявам хората които ме обичат . Иначе мога със няколко думи да ги разкарам от себе си ..целта е да не нараня чувствата им ( което е невъзможно ) но поне да го направя по деликатно .. аз просто не се сещам за начин !

07-19-2007, 10:41
няма начин винаги някой остава наранен такъв е живота а и ти голяма каша си забъркал май единственото което мога да те посъветвам е да помислиш много добре преди да решиш с кое точно момиче искаш да бъдеш и защо и след това да обясниш на другите как се чувстваш успех

wRinKleS
07-19-2007, 10:46
Изход само един: обясняваш на всяка как седят нещата. Това е "най-безболезнения" вариант. Иначе има опасност да се оплетеш още повече и да създадеш още повече проблеми

Scared_Straight
07-19-2007, 11:01
Не си губи момичето което те обича зареди някакви няколкодневни авантюри :?

xXxScreamxXx
07-19-2007, 11:40
oooo mi ti ima6 seriozen problem s vernostta koeto e p1rvoto. vtoro mislq 4e trqbva da izbere6 tova momi4e koeto ti obi4a6 a ne tva det teb nai-mn te obi4a .......... i kakto se kazvaa v lubovta vinagi ima naraneni

fantasigirl
07-19-2007, 11:47
V tazi oburkana situaciq s tolkova mnogo momi4eta nqma kak nqkoq da ne ostane naranena.Prosto si se zaburkal v edna golqma ka6a,ama vse nqkak 6te q opravi6.Purvo razberi sebe si,prosmilsi 4uvstvata si i razberi koq ot vsi4kite momi4eta obi4a6 i s koq iska6 da bude6.Sled tova obqsni delikatno na drugite,predloji im priqtelstvoto si i taka.Aide uspeh!!!

07-19-2007, 20:46
Фактически с едната се оправих малко тъпо но се получи
Съжелявам ! НЕ мога да бъда с теб един мой много добър приятел те обича и не мога да го нараня по този начин .... чао 2рата не спира да ми звъни а 3тата иска утре да сме говорели сериозно ... лоша раота :---)

sexuaLmonsteR
07-19-2007, 20:47
Фактически с едната се оправих малко тъпо но се получи
Съжелявам ! НЕ мога да бъда с теб един мой много добър приятел те обича и не мога да го нараня по този начин .... чао 2рата не спира да ми звъни а 3тата иска утре да сме говорели сериозно ... лоша раота :---) Т'ва аз го писах :) може би се подразбира но да го изтъкна все пак :wink:

LaDy_DaQnA
07-19-2007, 21:00
Na kolko ne kaza 4e si :P

TheKeeper
07-19-2007, 21:05
Разучи ги малко. Опознай ги. И все пак не може овцата цяла и вълка сит :) Гледай поне овцата инвалид да остане или вълка малко гладен ::: :D

lovers
07-19-2007, 21:07
Na tvoito she mu kaja Hubava rabota ma Kurvenska,nishto che si momche!Gledai sa,tuka izhod nqma...Vse edin she e naranen...Taka e!Obache pri vsichki polojeniq tvoita priqtelka (Silviq) shte e ot postradalite,tui kato rano ili kusno shte razbere kvi si gi mazal i vurshil pak...Momche tvoito veche nqma opraviq!Kaji i kvo si napravil i predcenete tq iska li da ostane s tebe i ti dali vaobshte go iskash DOSTATUCHNO ili iskash drugoto momiche...Tuka nikoi nemoje da ti pomogne,samo ti mojesh da si pomognesh sam,kato si sednesh na g*za i razmislish HubaVo! #-o ](*,) :-k

07-21-2007, 01:09
Be q si stoi pri tfoeto momi4e zashtoto v sly4aq nai naranena 6te e tq...!



NE oBI4Ai toZi kOiTo tE pITa oBi4A6 lI me a ToZi KoItO PReZ sYlZi tE mOlI oBI4Ai me!!!