PDA

View Full Version : объркан съм :(



daksy
07-19-2007, 12:08
значи проблемат е следния:тази година на една екскурзия се заиграх с едно момиче от другия клас просто за една вечер...работата е там че аз започнах да гледам с други очи на нея,смисал не исках да бъдем само приятели.Тя си имаше приятел от 1год.Няколко седмици след тази екскурзия по цял ден си пишехме в скайп и на купони винаги бяхме заедно и какво ли оште не :) Нейни приятелки ми казаха че не сам и бил даже никак безразличен и дори повече...Всичко се нареди тя остави стария си приятел и сега сме заедно,НО не съм сигорен дали изпитва още някакви чуства към стария си приятел.Работата е там,че миналата седмица спах в тях и случайно видях снимка на бившия и приятел на витрината както и други две снимки на които са заедно.Тази година трябваше да бъдем студенти в сф. обаче в4ера разбирам че приятелката ми няма да ходи тази година поради някакви глупости...сега тя ще остане в града в който се намира и бившия и приятел{а града не е никак голям и така тя според мен ще го забрави по-трудно}кажете какво да правя!Страх ме е да не я загубя :cry:

xXxScreamxXx
07-19-2007, 12:13
mi razbiram ti problema spored MEN tq moje bi vse o6te ima 4yvstva k1m nego no ne q poznavam i ne moga ni6to da tv1rdq s1s sigyrnost ........

07-19-2007, 12:15
Омайвай я, покажи й, че си по-добър от бившия й. Защото тя не е сигурна дали е по-добре да тръгне с теб или да си запази старите чувства. :-k

A_JoLiE
07-19-2007, 12:21
E nali go e ostavila i e predpo4ela teb ... az darja snimki na stariq si fr .... daje imam v protmoneto negov pic i tozi s koito uj hodim ne mi pravi nikfi problemi. Dori i da revnuva toi znae 4e sam s nego a ne sas snimkata na biv6iq.

fantasigirl
07-19-2007, 12:23
Govori s neq.Vuzmojno e da ima o6te 4uvstva kum stariq si priqtela ama moje da sa po skoro priqtelski.Kakvo ot tova 4e ima negovi snimki...vse pak sa hodili 1 godina,taka 4e e normalno da ima spomeni s nego i t.n..Kaji na neq tova koeto kaza na nas,kaji i 4e se pritesnqva6 da ne q zagubi6.Nadqvam se 4e vsi4ko 6te bude nared!!!

daksy
07-19-2007, 12:27
mda 6te pogovorq s neq po tozi vupros.blagodarq vi za pomo6ta :wink:

thefreak
07-19-2007, 12:34
оште
ХААААААААААААААААААА
Какъв студент ще си ти бе неграмотен!
Иначе... щом веднъж е зарязала гаджето си за някой друг може да го направи пак, имай едно на ум.

daksy
07-19-2007, 12:38
thefreak много си прав/а за това което казваш!

Naked in the wind
07-19-2007, 12:43
Нормално е след толкова продължителна връзка все още да има чувства към бившия, но важното е, че е избрала теб! В крайна сметка не може ли и тя да дойде да живее в София заедно с теб? Трудно е да се поддържа връзка от разстояние.. Пожелавам ти успех и дано всичко между вас да е наред,а бившия да остане в историята.. :)

daksy
07-19-2007, 12:48
Naked in the wind,чул те господ :)

covergirl23
07-19-2007, 12:53
toCHno kato e v sf do tebe 6te e nai dobre poneje ako ste v raZli4ni gradove tq moje da se po4uvstva samotna i da tursi nqkoi da i oburne vnimanie ... poznai koi moje da e tozi nqkoi.. ne se sduhvai pogovorete i kusmet ;)

07-20-2007, 09:55
priqteli,vsi4ko svur6i...v4era si pogovorihme i se razdelihme,no jivota produljava :-D

megi_sweet
07-20-2007, 11:06
awe pi4 zareji taq kurvaaaaa