PDA

View Full Version : [Обезкосмяване при мъжете] [помощ и съвети от мъже и жени]



DeViL's BRoTHeR
07-19-2007, 12:32
Така сега да ви споделя моя проблем и ако може да чуя (прочета) вашите мнения. Аз съм момче и съм страшно много окосмен по гърдите. Прекалено много. Ходих при една козметичка за съвет. Тя каза че може да ми направи кола маска, но като за първи пък кола маска не бивало да се прави лятото, защото ми даде 95% гаранция, че ще появят много малки пъпки по гърдите и корема. И каза че до 1 месец трудно биха се изчистили... Проблема е че след по малко от месец съм на море и не ми се иска да ходя с пъпки по тялото, но не искам и да ходя целия окосмен. Много се чудя дали да рискувам или не. Какво мислите вие? Има ли някакви кремове или други козметични продукти, които да изчистят пъпките до 7 дена (max)?! Приемам всякакви коментари...

thefreak
07-19-2007, 12:41
А защо не ги махнеш с крем ?
Или машинка за подстригване. Не изглежда толкова зле колкото си мислиш ако имаш много косми, ама са къси.

DeViL's BRoTHeR
07-19-2007, 12:46
Няма как да стане... трябва да ходя с машинката на море и всеки ден да го правя... този вариант тотално съм го отписал

Kisses_P
07-19-2007, 13:10
Според мене опитай с кола маска.СЛед нея сложи примерно пудра и това би трябвало да помогне да не излезнат пъпки,а ако излезнат ще завехнат.Не мисля че биха стояли 1месец... Рискувай, пък дано не излезнат пъпки.Пък и каква е разликата дали ще е за 1ви път колата маската или за пореден, било пък то и през лятото #-o

DeViL's BRoTHeR
07-19-2007, 13:39
А няма ли някакви кремове или нещо против тези пъпки дето може да се появят?

07-19-2007, 15:33
kato za 1 pat moje da gi mahne6 sas samobrysna4ka i posle ve4e 6te si gi 4isti6 s kola maska.ama nedei napravo s kola maska 6tot ostai 4e 6te izlqzat pap4ici ama 6te si ebe maikata