PDA

View Full Version : Иран - конфликта зрее



Guderian
07-19-2007, 13:34
Ще има ли скоро война м/у САЩ и Иран?
Иранците продължават да обогатяват уран и не се вслушват в съветите на ООН :lol:

07-19-2007, 13:40
Война, война! Трябва ни война, за да се осмирят хората в Близкия Изток.
Западна Европа се научи от ужасите на Втората световна и сега категорично избягва такива неща. Сигурен съм, че Близкият изток се нуждае точно от страховита война. :-k

HopeLesss
07-19-2007, 13:43
Война има от много време...

Mo6no3
07-19-2007, 13:44
Не е смешна работа войната. Махай ги тия емотинки!

Според мен война най-вероятно ще има, но САЩ искат да мине време, тъй като ако атакуват в момента арабският свят най-вероятно ще възприеме тези ходове като цялостна война срещу него и има опастност да се убедини, а при целият арабски свят вс. САЩ, Америка ще бъдат тотално разгромени.

MarioGyurov
07-19-2007, 13:45
Не, това са размирици според мен. Истинска война се води, когато армия се изправи срещу армия. Засега нямаме такова нещо, освен през 90-те, но тогавашната война беше крайно краткотрайна. :-k

HopeLesss
07-19-2007, 13:48
Не, това са размирици според мен. Истинска война се води, когато армия се изправи срещу армия. Засега нямаме такова нещо, освен през 90-те, но тогавашната война беше крайно краткотрайна. :-k

Няма и да се срещнат армия срещу армия. 1-2 бомби и толкова :roll:Game Over!

MistyMonster/LikeViolence
07-19-2007, 14:04
Офф те вече се чудят какво да измислят...не беше САЩ/Ирак ся и Иран... :roll:

Swinkenhoffer
07-19-2007, 14:13
интересно дали България ще вземе отношение по тоя въпрос, ако има война, де... известно е, че заставаме все на страната на губещите. :lol:

protoss
07-19-2007, 14:29
Едва ли ще има война преди края на тази.
Ако все пак някога избухне война САЩ/Иран дано България подкрепи САЩ. Ислямът и тероризмът са вредни и само американците се борят против тях.

Octofunk
07-19-2007, 14:40
интересно дали България ще вземе отношение по тоя въпрос, ако има война, де... известно е, че заставаме все на страната на губещите. :lol:
Горките американци :lol: :lol: :P

Disrespect
07-19-2007, 15:03
скоро ще има войни навсякъде както е тръгнало

по филмите американците винаги спасяват света, ама всъщност баш те го унищожават

07-19-2007, 16:50
Изобщо не ме интересува политиката. А на вас не ви ли е рано за това? В смисъл аз съм на 19 и повечето 19 годишни хал хабер си нямаме.

Guderian
07-19-2007, 16:58
Изобщо не ме интересува политиката. А на вас не ви ли е рано за това? В смисъл аз съм на 19 и повечето 19 годишни хал хабер си нямаме.Тогава се махни от този форум

RoyTheReaper
07-19-2007, 17:01
Не знам дали ще има война, но се надявам ако има, американците да бъдат разгромени. :smt067

07-19-2007, 17:08
Изобщо не ме интересува политиката. А на вас не ви ли е рано за това? В смисъл аз съм на 19 и повечето 19 годишни хал хабер си нямаме.Тогава се махни от този форум
Извинявай, но ти не си никой за да гониш хората.

07-19-2007, 17:14
Изобщо не ме интересува политиката. А на вас не ви ли е рано за това? В смисъл аз съм на 19 и повечето 19 годишни хал хабер си нямаме.Тогава се махни от този форум
Извинявай, но ти не си никой за да гониш хората.
Не си хаби нервите, за да спориш с нищожества. Не си заслужава. Остави го да си мисли, че е велик.

Mo6no3
07-19-2007, 17:45
Ислямът и тероризмът са вредни и само американците се борят против тях.
Тероризмът беше далеч по-рядко срещано нещо преди американците да почнат война с него. Те вместо да се преборят с него го октивизираха и направиха найстина опасен!



скоро ще има войни навсякъде както е тръгнало
Напротив. Напоследък има все по-малко войни в сравнение с преди. Напоследък войните са само в латинска америка, близкия изток и Африка, а навремето са били в целия свят. За щастие Европа се обединява и шанса за война тук става все по-нищожен.

07-19-2007, 18:09
Още е рано да се каже :roll: Много неща могат да се случат,да не би да зависи от нас,че да прогнозираме отсега..Е ако трябва да залагам,за война съм :?

Disrespect
07-19-2007, 20:30
скоро ще има войни навсякъде както е тръгнало
Напротив. Напоследък има все по-малко войни в сравнение с преди. Напоследък войните са само в латинска америка, близкия изток и Африка, а навремето са били в целия свят. За щастие Европа се обединява и шанса за война тук става все по-нищожен.

ако под "навремето" имаш предвид средновековието - да..

ScionOfStorm
07-19-2007, 20:32
Warriors of teh world ;p
Принципно САЩ имат ебаси педалската политика, водена от чичко шибан Буш, така че сигурно ще заформят някоя и друга воина, каквито са катили. Кога е въпросът...

RoyTheReaper
07-19-2007, 21:01
Warriors of teh world ;p
Принципно САЩ имат ебаси педалската политика, водена от чичко шибан Буш, така че сигурно ще заформят някоя и друга воина, каквито са катили. Кога е въпросът...

Водена от кого?! :twisted:

Mo6no3
07-19-2007, 21:34
Те и еврейте имат отдавна ядрени оръжия, но всички си мълчат и не им правят нищо. Защо ли? :lol:

Ziezi
07-20-2007, 04:46
Война естествено,че няма да има!чичко Сам много добре знае,че Иран не са Ирак,както е и наясно с фактът,че при евентуална война позицията на Русия и другите сили от Европа ще е далееч по-остра от преди няколко години...

Octofunk
07-20-2007, 16:34
Война естествено,че няма да има!чичко Сам много добре знае,че Иран не са Ирак,както е и наясно с фактът,че при евентуална война позицията на Русия и другите сили от Европа ще е далееч по-остра от преди няколко години...
Дали.... или Путкобритания пак ще бъде заедно с янките, както във всички "воини против тероризма"! А да не говорим за България, Полша, Чехия и всички останали страни, които лека-полека ставаме полуколонии на САЩ...

MegabytE
08-22-2007, 23:47
Свещенная война! Нет ! :x :-)

Владимир Илич Ленин
08-22-2007, 23:51
Зависи какъв маняк ще седне да управлява САЩ.
Ако е някакъв като сегашния, то ще има.
За времето оставащо му на тоя тип едвали ще има война.

Guderian
08-22-2007, 23:52
Зависи какъв маняк ще седне да управлява САЩ.
Ако е някакъв като сегашния, то ще има.
За времето оставащо му на тоя тип едвали ще има война.Всичко е в ръцете на евреите в САЩ :x Те ще решат кога ще ударят :evil:
П.П. Дано да измрът всички евреи на Земята :twisted:

Novkov
08-23-2007, 05:41
Ако има ще е доста по-сериозна от тези досегашните. Американците няма да си позволят загуба, то не че може да се случи, ама

08-23-2007, 08:13
Зависи какъв маняк ще седне да управлява САЩ.
Ако е някакъв като сегашния, то ще има.
За времето оставащо му на тоя тип едвали ще има война.Всичко е в ръцете на евреите в САЩ :x Те ще решат кога ще ударят :evil:
П.П. Дано да измрът всички евреи на Земята :twisted:
А какво ще кажеш за масоните и илюминатите?
И те ли оправляват в санка? :x

machoka
08-23-2007, 08:22
Недопустима тема.