PDA

View Full Version : при някой друг така ли е?



Камен
07-19-2007, 12:39
Здравейте,
на 15 съм и ми е 15 см, това май е горе-долу нормално (вие какво мислите?), но не това е проблемът. Става въпрос за друго. Тук във форума четох доста теми за трудно забелващи се пениси и др., при мен няма проблеми със забелването, а даже напротив - ако дръпна напред кожичката ми покрива цялата главичка, но когато я пусна след няколко секунди сама се връща назад и застава пак зад главичката. Не съм рязан. При някой друг от вас случва ли се същото? 2 от общо трите ми приятелки ме питаха дали съм обрязан и затова да ми е така. Ама аз не съм. Знаете ли какво мога да направя, за да си имам нормален пишок? Малко е гадно винаги да ти е заголен... :(

bubbles2602
07-20-2007, 06:58
Може би трябва да отидеш на уролог.Не мисля,че крие някакви рискове ако кожичката се издърпва сама,но може би лекарят ще успее да ти помогне

belerofone
07-21-2007, 13:15
Отговор ДА...първо това е нормално...Поне от моя гледна точка....Така бях и аз през един период....Това което се случва е че препуциумът ти....кожичката се навива навътре и затова се получава така.....Дано схвана за какво ти говоря....Ако я издрбаш отвътре навън леко би трябвало да се оправи...Пък и да ти кажа това да ти е постоянно оголена главата си е далавера отвясъде....Помисли доколко ще ти спадне прага на чувствителността на пениса....

cristiqn
07-21-2007, 19:47
Здравейте,
на 15 съм и ми е 15 см, това май е горе-долу нормално (вие какво мислите?), но не това е проблемът. Става въпрос за друго. Тук във форума четох доста теми за трудно забелващи се пениси и др., при мен няма проблеми със забелването, а даже напротив - ако дръпна напред кожичката ми покрива цялата главичка, но когато я пусна след няколко секунди сама се връща назад и застава пак зад главичката. Не съм рязан. При някой друг от вас случва ли се същото? 2 от общо трите ми приятелки ме питаха дали съм обрязан и затова да ми е така. Ама аз не съм. Знаете ли какво мога да направя, за да си имам нормален пишок? Малко е гадно винаги да ти е заголен... :(
ne

r0ka
07-22-2007, 22:27
mn ti e golqma glavata pi4 :) zatova shte e..a ina4e nz otidi na urolog

DjBaloon
07-23-2007, 05:21
I da otide na urolog,kvo shte napraat? shte mu udaljat kojichkata?nevuzmojno e..