PDA

View Full Version : problem s pupkite i belezite



mm.
07-19-2007, 12:51
Hora, neka ako nqkoi e hodil na dermatolog i mu e predpisal nqkoe lekarstvo za pupki po liceto, po tqloto (grub, ramene), koito mu e pomognal - neka da napishe produktite i cenata im. Merci predvaritelno ;)

Mariolcheto
07-19-2007, 13:45
Moje da si bolen/bolna ot sharka #-o ama vse pak zashto ne izpolzvash lepten :-D

slavito007
07-19-2007, 20:33
По-добре да се намаже с кравешки ..изпражнения :-D вместо с лептен.
Човече,не моеш ли сам да отидеш да ти предпишат на тебе нещо ?

-
07-20-2007, 10:42
mm. az izpolzvam Acne Out! krem4eto ne e mnogo izvestno, no moje da se nameri iz patekite na cenata okolo 5lv. s chervan kapachka e! Smeq da tvyrdq,4e pypkite prosto se stopqvqt..osobeno tiq boleznenite...
Az maja samo kydeto mi se e obrazuvala pypka.. ne cqloto lice, za6toto mi izbivat drugi pypchici i trqbva da chakam da se izchistqt..
No ina4e mnogo pomaga! preporychvam ti go..
i nikakvi Lepteni :!: te po-skoro vredqt otkolkoto da pomagat...

07-21-2007, 09:52
da be tva mn pomaga

Alex_f
07-21-2007, 12:53
Аз бих препоръчала Скинорен,от личен опит!Цена 17-18 лв,но помага!

D3Crew
05-09-2009, 02:52
nz to4no kakva kozmetika polzvate, no 6tom vi pomaga ok. az poneje imam vuzmojnost i mqsto ot kadeto da si zimam >>>XYMA<<< prqsna prqsna or sloevete na po4vata. Lekovitiqt Spektur na tozi vid po4va e tolkova golqm ,4e dori i vs momi4eta znaqt 4e v pove4eto maski za lice se sadurja tazi XYMA. moqt problem e po4ti re6en i nadqvam se da ne se nalaga povtorno da minavam prez ograni4enie na garderoba za prolet/lqto.Taka 4e ako imate vuzmojnost ili iskate da probvate mojete da si kupite ot susednata apteka.

Amatue
05-16-2009, 13:09
Ами за пъпките не знам българските продукти и за това ще карам със руските имена може и в БГ да се казват така
..........
Акне аут Зинерит
Орифлейм цялата серия за акне и най вече pure conrol

DiDiChKa
05-16-2009, 16:34
mm. az izpolzvam Acne Out! krem4eto ne e mnogo izvestno, no moje da se nameri iz patekite na cenata okolo 5lv. s chervan kapachka e! Smeq da tvyrdq,4e pypkite prosto se stopqvqt..osobeno tiq boleznenite...
Az maja samo kydeto mi se e obrazuvala pypka.. ne cqloto lice, za6toto mi izbivat drugi pypchici i trqbva da chakam da se izchistqt..
No ina4e mnogo pomaga! preporychvam ti go..
i nikakvi Lepteni :!: te po-skoro vredqt otkolkoto da pomagat...
+1 :) :)