PDA

View Full Version : Minaloto mi prechi da pogledna v budeshteto!



@izku6enie@
07-19-2007, 13:47
:? Moje da si kajete che tova sa gluposti,no za men tova e jivota mi.Minalata godina zaminah za Ispaniq jivqh tam i imah mn problemi s ezika.Prez po-golqmata 4ast ot vremeto si bqh sama.Tova lqto se vurnah tuk i chuvtvata mi kum staroto mi gadje se vurnaha.Po4nah da izlizam s drugo mom4e i sega sled kato toi zamina na lager osuznah 4e ne 4uvstvam ni6to kum nego.Nai-lo6oto oba4e e 4e trqbav da izbiram.da se vurna v ispaniq ili da ostana v bulgariq.Mnogo mi e trudno da re6a.Pomognete mi,plsss. :roll:

sexa_na_kompleksa
07-19-2007, 13:49
Погрижи се за живота си.Момчета ще имаш още ...
Ти нищо съществено не каза - на колко си,с какво се занимаваш...
Седни си на д-то и си помисли хубаво къде ще живееш по-добър живот,къде имаш по-добра перспектива да се развиеш и си реши сама.Съмнявам се ние да ти помогнеме ...

07-19-2007, 13:50
em 4estno da ti kaja tam ima6 po-dobro b1de6te , 6te nay4i6 ezika ////

07-19-2007, 13:53
mi ako ima6 4uvstva kam gadjeto si i to e tuk po-dobre ostani,pak i e po-dobre da si v rodnoto si mqsto....po-dobre e!!! :wink:

Naked in the wind
07-19-2007, 20:27
Щом имаш избор, според мен е по-добре да си останеш тук, в България.Тук знаеш езика,тук си отраснала,най-вероятно тук имаш и повече близки.Трудно е да се живее далеч от родината...
А що се отнася до момчетата,щом нямаш чувства към този,с когото си в момента по-добре скъсай с него.Няма смисъл да поддържате една лъжлива връзка и да го заблуждаваш

07-19-2007, 20:28
Направи си лоботомия. Помага винаги.

07-19-2007, 21:14
Xixi1.9, от личен опит говориш, нали? Я да мълчиш там.

@izku6enie@, разбирам за какво говориш. преди време бях изправена пред подобна дилема, чувството ми е познато. ние не можем да ти дадем синтезиран отговор. замисли се обаче:
- как щще се почувстваш след време, ако останеш тук, но загубиш тази любов? няма ли да ти липсва евентуалната възможност да опиташ късмета си ив чужбина?
- или ако заминеш, ще преодолееш ли болката от отново изгубената любов?

в случая не виждам как и вълка да е сит, и агнето - цяло..може би е по-добре да избереш по-малкото зло.